Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема За какво даватенови  
Автор echr ()
Публикувано03.07.12 09:56



пари? Питам жените най-вече. Ходите ли в салони за красота - маски и пр? Колко сте склонни да отделите за такива екстри?



Тема Re: За какво даватенови [re: echr]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано03.07.12 10:11



Аз не съм видяла някоя жена да е станала по-млада или по-хубава след като излезе от салон за красота...





Тема Re: За какво даватенови [re: echr]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано03.07.12 10:25



давам най-много пари за бензин и цигари. като същи мъж.
така че май беше по-добре да не се обаждам изобщо





Тема Re: За какво даватенови [re: echr]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано03.07.12 10:51



Основните пера са - ипотечният ми кредит - 700, образованието - 200, здравето - около 100, телефоните - около 120.
Ако трябва да ги сравнявам с парите, които месечно харча за фризьор - 24 - 48 лева, те просто са капка в морето.



Тема Re: За какво даватенови [re: echr]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано03.07.12 11:32



Даваме най-вече за:
1. Ипотечен кредит
2. Потребителски заем
3. Сметките-битовите /ток, топла вода, студена вода, интернет и цифрова, плащания по входа+телефоните
4. Бензин и цигари:)
5. Храна, + други битови нужди, облекло, обувки...тривиални неща

.
6. За материали по бизнеса ми-декоративна козметика. Понякога и материали по бизнесът на съпруга./но те се избиват така или иначе:)/
7. + Разни /фризьор, пицарии, китайски р-нт, детски прищевки...сега много вървежен е сладоледа...малко пътувания из БГ на кратки разстояния:)/

8. Малко култура за съжаление...поне по 1 на месец или два за мечтана книга, театър...тази година успяхме да идем само на един балет и една постановка с дечка

9. Аз лично давам малко пари и за семинарите ми по картите там-Таро и т.н....хоби демек

Кредитните карти съм ги приспала:)...дано не се стига до тях в скоро време

Козметични салони не съм посещавала почти никога. С редки изключения 2-3 пъти навремето и повече не посмях. С маникюр, педикюр се справям сама...гримът е ясен:)...грижата за кожата е мое дело...епилации, кола маска не ми се налагат, русо съм и грижата за това в домашни условия ми е достатъчна
Съпругът е с проф. диплома и за масажист...та и на подобни род услуги не ходя

Редактирано от LlRA.. на 03.07.12 11:39.



Тема Re: За какво даватенови [re: coffeemate]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано03.07.12 11:42



за младостта - така е, необратимо е:)

по-красива наистина не може да стане/за мен красотата е нещо, което е дадено на човек от природата/ , но по-хубава - защо не?
грижата за себе си ни помага за балансирането на собственото ни аз.
ако човек иска да отиде на педикюр и маникюр, на спа-процедура или кола-маска, на масаж или йога и това го кара да се чувства добре, излизайки от салона ще излъчва спокойствие и увереност, гарнирано с доста по-ведро настроение и усмивка.
а кой не иска това?





Тема Re: За какво даватенови [re: echr]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.07.12 11:44



Е, пари давам за редовните и популярни неща, които включват сметки и данъци всякакви. Освен това, дъщеря ми пораства и ми тежи все повече на портфейла, но не съм сама в тези си "мъки".

Давам пари за нейното образование, давам доста пари за книги, за някои списания, които редовно следя, концерти, за поне веднъж седмично вечеря или обяд с 1- 2 най- близки приятелки, подпомагам при необходимост майка ми, която остана сама след смъртта на баща ми, за домашните си любимци и ветеринар понякога, дрехи и "финтифлюшки" по подразбиранем, мобилен и стационарен интернет, телефони, кабелни и цифрови телевизии и т.н., и т.н. Изобщо, мисля си, че днес парите неприлично бързо и в неприлично големи количества излизат от джобовете ни...

Що се отнася до конкретното ти питане, ръся се за добра козметика, но по козметични салони не си падам. Досадно ми е. Пилинг, епилация, маски за лице и коса и всякакви други освежаващи манипулации, си правя у дома. Имам предпочитан фризьор, но слава Богу, понеже поддържам дълга и естествено- кестенява коса, не ми се налага да ходя и на фризьор много често. Просто висенето на такива места ми е леко отегчително.


Редактирано от PipilotaV. на 03.07.12 15:08.



Тема Re: За какво даватенови [re: echr]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано03.07.12 11:58



Язе основно ям.

1. Парно+топла вода: 50 до 250 лв. месечно
2. Ток: 60-80 лв.
3. Вода: 10-20 лв.
4. Телефони, интернет, кабел: 150 лв./месечно.

5. Данъци и такси разни (апартамент, земи, кола): 500-700 лв. годишно

6. Ядене, пиенье: не по-малко от 300-400 лв. месечно.
7. Щуротии: 100-400 лв. месечно в зависимост от степента на лудост.
8. Дрехи, обувки и т.н. лично оборудване: 200 лв. годишно, но май не всяка година.

9. Семестриални такси и месечно финансиране на хлапе: поне 2 хиляди годишно, но определено не съм много сигурен, дали не надхвърля.

В заключение: Не мисля, че харча много, просто ако намаля тия разходи, ще съм съвсем бездеен.

10. Умишлено не включих разход МПС. Те са нафта 100-200 лв./месечно и каквото там друго ме сполети (глоби, катастрофи, повреди и т.н. да им еба мамата на всички останали...).

Кеф, а?

WALL·E


Тема Re: За какво даватенови [re: Haглeц]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано03.07.12 11:59



И всичко това, само с явен доход от 580 лв. месечно.
Ха, ха!
Да ви/им е сладко!


В коя килия ще съм?

WALL·E

Тема Re: За какво даватенови [re: Haглeц]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано03.07.12 12:37



хехе
се едно аз съм го писал тва
ама без МПС-то, от 20 годин не карам друго освен на такси,
или яхвам транспорта с псувня
хм
за манджа и бира съм повече
ааааааааааааааа
миналия медец ме треснаха с 1200 USD за чаркове, плюс 168 лв доставка
от Еконт-а, д`би и обира
даа
във фиша ми пише 567 лв бруто, плюс прослужени години - 28 и нещо,
ама нето е 274 лв
хмхмдаа...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.