Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано04.07.12 22:30



бе за секс си ставаше въпрос, освен това, доколкото мога да преценя секса се е случил далеч преди сватбата. Тя не е религиозна.





Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано04.07.12 22:31



Една от най-драматичните ми и силни връзки започна точно така, на обяд се запознахме, не се отделихме цял ден, вечерта..... до сутринта, след много кратко време заживяхме заедно. Бяхме на път да се женим.... След 2 и повече години!!
Няма гаранция според мен, зависи от хиляди неща.



Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано04.07.12 22:32



мерака идва с яденето. Преди да съм спал с жена няколко пъти - нямам представа дали ще си паснем за връзка - знам само, че не ме отблъсква.





Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.07.12 22:35



това си е така, но поне двама приятели имам дето от секс за една нощ се увлякоха и стигнаха до семейство. не че са много щастливи от това, но и за дащните женски има балъци






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано04.07.12 22:37



ти не беше ли разведен?






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.07.12 22:39



Изобщо не мисля да споря, защото всъщност и аз мисля като теб. Просто споделих какви неща съм чувала и виждала.


Също така съвсем наскоро имах възможност да наблюдавам едни симпатяги. На момата хем и се искаше, хем не и стискаше. Обаче по-интересен ми беше момъкът, който иначе го раздава сваляч и уж не се съобразява с никого и т.н., обаче колкото повече се дърпаше тя, толкова повече той спираше да забелязва всички останали девойки и обръщаше внимание само на нея. Та, ловният инстинкт не бива да се подценява.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.07.12 22:39



Тя не е религиозна, не е малолетна, но втасвала 5 години за този. Не вярвам! Тя не го е искала, но си е оставяла вратичка, като за резервен вариант. Накрая й се е наложило да го използва. Така мисля





Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: chavdar4e]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.07.12 22:43



Е, разбира се, че има всякакви случаи. Аз говоря за преобладаващото поведение по нашите географски ширини.
Знаеш ли, например, как си променят поведението към мен мъже, на които по някаква причина спомена, че съм писала някога в ГЗС? Чувам някакви "ти не изглеждаш такъв тип", например. Какъв тип, бе? Аз съм си аз и когато пишех в ГЗС бях със сигурност по-целомъдрена отколкото съм сега

, обаче самото свободно споменаване на думата "секс" все още стряска много хора.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: mirror_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.07.12 22:44



Разумно предположение.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано04.07.12 22:44



Та, ловният инстинкт не бива да се подценява.

Права си. Обаче за съжаление се и случва и така, че после веднага след отрелването, се губи и интереса. Не е задължително да се радват на трофея, искам да кажа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.