Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re:Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.07.12 12:40



това май въобще е невъзможно - да ми се намали поведение повече, де.





Тема Re: Глупости,нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.07.12 13:10



От моя страна, разбира се. Или по-скоро, съгласието "хайде да опитаме". Всъщност, какво имаш предвид под НЕЧИЕ прибързване? Ако е вземане на инициативата, никога не е била моя. Просто съм приемала нечие прибързване, вследствие на което, и макар че не е правило, бързо съм се отегчавала. Или просто разбирала, че не си пасваме. Някои неща се усещат от първия път. Всъщност, разбира се и от едно погалване по ръката, без да се стига дори до целувка...



Тема Бенови [re: Koм]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано05.07.12 13:18



Има нещо сбъркано в такваз теория.

Ще се влюбя по-силно в жена, дето не ме ще на първично ниво ?!? Що ?

Може да съм мнителен, но не ме ли иска с кожата си, и да я чакам, да умува, да отлага .. колкото повече, толкоз по ясно ми става, не иска мен .. а нещо нейно си. Обикновено им пожелавам успех в търсенето. Обикновено си дремят сами .. се неизбрали, неразбрали и неразбрани.



А що се отнася до влюбването, то влюбвам се в жена, в натурето и .. не в разум, кариера, домакиня, или квито там статуси има още.
А как би ми показала жената в себе си, без секс ? Бе .. куца е таз теория.



Тема Re: Бенови [re: borecom]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.07.12 13:34



добре казано.



Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.07.12 13:44



Айде да споделя и аз:)...от опит, не от нещо друго:))

Харесвала ли съм си мъж-посочвам и действам

...айде един ден там /вечеря...може отлагане-евентуално!, на втората е паднал вече

И с тримата съпрузи е било така:))...само настоящият като отидох в Прага и още първата вечер след вечерята ме заведе до хотел и моля ти се ме остави с думите: До утре!/и само лека целувка по бузката/
Какво до утре бре?...помислих си, няма ли да се качва, че що път съм била до майната си...до утре:))...е ядосах се:))

На утрето...му го взех с лихвите...той срамежлив го раздава, качи се уж да ми оправи мобилния телефон след вечерята. Толкова му дадох ...отнесе го

Обекта не се ли провери на място и на момента, ако прехвърчат искри...кой ти има време да инвестира в "изненадки"

Така бях и като дете, като ми подарят шоколад, отварям го иго измуцвах тутакси...сестра ми си го пазеше, на ден по 2-3 блокчета ще си отчупи...абе докато нападна и нейният и после познай кой пак е ял боя

Редактирано от LlRA.. на 05.07.12 13:45.



Тема Re: Бенови [re: borecom]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.07.12 13:49



Има доста сбъркани неща в тази теория, но те най- често са в много мъжки глави, които карат доста жени да не се поддават на първичните си импулси, за да бъдат възприети сериозно.






Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.07.12 14:28



А, на мен лично този номер са ми го правили в тийн-ска възраст

В такъв случай и аз съм го правила този номер в тийнска възраст. Всъщност номера беше да изляза, колкото се може по-дълго време "суха". Ми тогава не съм гледала някой да ме привлича сексуално. Не съм знаела, за какво става дума. Гледала съм да ме привлича външно и да става хихи-хаха.



Това, докато срещна бившия. Но, ако и той беше някакъв сополан на моята възраст, сигурно пак щях да протакам до последно. То и той чак на 6-тия месец ме съгласи, ама и аз вероятно съм се усетила вече, че това е. Предавам се!



Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.07.12 14:38







Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано05.07.12 18:25



И аз съм чувала тази теория, но практиката в индивидуалния ми опит е напълно противоположна.
Що така, идея си нямам.



Тема Re: Обяснете ми пак тази теориянови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано05.07.12 19:50



Чакаха ме, няколко месеца

Въпреки, че нещата се случиха като гръм на първата секунда. Въпреки, че отидох на тая служебна среща много ядосана, трябваше да е на обяд, ма то стана вечер докато се дойде от Букурещ. Целуна ме на улицата, като ме изпрати, не го поканих, уплаших се. После имаше едни подаръци, в хотелската му стая, да не ги носел в ресторанта. И там се уплаших. После го поканих у нас, бе много съм смотана. След години ми каза, че ако съм била с него първата вечер нищо добро нямало да си мисли за мен. Това не е ли откровено нахалство

Ама ми прави впечатление доста влюбчиви и търсещи хора има в тоя клуб. То връзки, че не ставало, па ставало и после и още... практики. Не знам, много съм смотана явно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.