Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Уместно казано...нови [re: MamaNetty]  
Автор Десислава (познат)
Публикувано24.06.12 23:11



Да, споделям щастието.Имам си теория, противна на общоприетата.Смятам, че като го споделяш го правиш по-голямо.Тук идва въпрпосът, обаче по темата.Уж влезли тук членките да "помагат", ама много им пречи някой да е доволен. Що така и как да повярвам, че са добронамерени и как после да се вслушам в съветите им при проблем?
И още нещо:Защо постоянно дебнат подобни "щастливи" теми да ги обявяваме, че са "Оф!".Вярно ли доволността е неприсъща тема за КНР? Неее смятам!


Пак се проявих тая седмица.
Имах инфо, че на женския пазар хвърлят разсад гадовете.Морят го, наместо да му свалят цената.
Не издържах и проверих лично.Да, оказа се вярно.С пълни торби, накипрена, гримирана, в разгара на пазарния ден се гмурнах в хвърления разсад, пред смаяните погледи на всички.заобиколиха ме клошари и зацъкаха."Браво, госпожо, браво!" взе да ме поощрява някой.Аз се огледах и им раздадох задачи.Един ми намери торбичка, друг ми отбираше пипер.Беше четвъртък.В петък около 21ч.бяхме на село с Медун и спасихме доволният разсад.Щастлива съм и аз.



Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Haглeц]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано24.06.12 23:11



Основното количесто търси реванш за постигнати разочарования другаде.

Е, добре, ама не бива да им се сърдим, нали?
Предлагам да не го приемаме лично. Кой знае и нас с теб какви разочарования ни дебнат зад ъгъла.



Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано24.06.12 23:24



Не губи надежда. Може да си има още доста години твоят приятел.
Почети за германската нова медицина, ако ти остане време.



Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Gemilla]  
Автор danaia nn ()
Публикувано24.06.12 23:37



Нещо много се изживяваш. Да, дебнат ви





Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: danaia nn]  
Автор Gemilla (различна)
Публикувано24.06.12 23:51



Нещо много се изживяваш.

Не, бе. Само пробвам, за да разбера докъде ще ми стигне толерантността.





Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Gemilla]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.06.12 07:31



Много благодарско, тракера е нов за мен и много як.Регнах се веднага и там ще си остана.
"Оригиналните" бяха" от "Енерджи торент", но ... почнати и недовършени, че и съвсем изчезна торента после и странно, но "Замундата" не беше и чула още за тоя филм.




"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Gemilla]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.06.12 07:33



Боже опази - на руски филм, английски суб...Кашата става пълна.Аз съм дървен шоп и знам само малко Български, малко щото и от диалекти не отбирам.
Миналата година ходих до Варна и спряхме в едно капанче да хапнем.Сервитьора дойде и като му поисках менюто, ми каза, че няма такова.Каза, че има само "Йеденйе и пийенйе"

Поисках скара с гарнитура пържени картофки.Попита ме картофките със "сирйенейе ли да са ?" - помислих го за чужденец, а колегите си умряха от смях.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Редактирано от Hoй на 25.06.12 07:39.



Тема Re: Уместно казано...нови [re: Десислава]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.06.12 09:19



Уж влезли тук членките да "помагат", ама много им пречи някой да е доволен

Това убеждение си е само в твоята глава, следователно си е твой личен проблем дали да вярваш или не в чуждата добронамереност.
Ма като се запревземате насериозно, та чак сами си ги устройвате интригите и "враждите".



Ето ти пример:
Текстче:

С пълни торби, накипрена, гримирана, в разгара на пазарния ден се гмурнах в хвърления разсад, пред смаяните погледи на всички.заобиколиха ме клошари и зацъкаха."Браво, госпожо, браво!" взе да ме поощрява някой.Аз се огледах и им раздадох задачи.

Като прочета нещо такова, най-много да си кажа "голям праз!" То пъ, голямото мерило за житейски успех и лично доволство, като опишеш обстоятелствено как си прибрала изхвърления за боклук още жив разсад от пазара. Ми...няма да се наредя в редичка да ти пиша "Браво, госпожо, браво!", смешно ми е. Все едно, да пускам всеки ден обстоятелствени теми колко китки си засях, пък как поникнаха, пък кви красоти са на разходка в парка, пък каква вкусна манджа сготвих - тук вече снимки за убедителност, пък ох-ах, колко съм щастлива, че мъжът ми всеки ден ми помага в домакинството и ми прави комплименти. Това са си нормални ежедневни неща, никакви бомбастични и велики събития, заслужаващи непременно форумни овации не виждам в тях.
Виж, когато Медунът ти открие изложба или Лили Вихронравова спечели награда, вече си е за "браво, честито, само така!"

Ама "въх, кво е хубаво на село! който не ахка с мене, значи ми завижда и му пречи моето доволство".... да ме прощаваш, глупаво ми идва.



Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Gemilla]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано25.06.12 09:57



Аз не мисля, че тоя клуб вече го приемам лично.
Враждебността тук не е равна на сръдня.
Враждебността тук е нещо като постоянна подправка докато усетят как точно да те унищожат по принцип.

WALL·E


Тема Интересна гледна точка.нови [re: Haглeц]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано25.06.12 10:24



Враждебността тук е нещо като постоянна подправка докато усетят как точно да те унищожат по принцип.

Явно, ти си голяма загадка за хорските умове, защото не могат да ти хванат цаката и си вирееш свободно. Още не са ти намерили слабото място, нали?

Само така!

Но не мислиш ли, че на някои все пак им е приятно да си говорят с теб?
Не може съвсем да няма хора, които да те харесват или поне приемат...това искам да кажа.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.