Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Raf OFecin]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.06.12 18:54



Още едно мнение с доводи и .. шсе гръмна. Ся излезе и, че ме мързи.







Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: pravil_nick]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.06.12 19:14



Мдам, и моята професаионална вечна дружба с органите на НАП, НОИ, ТР, и квот се сетиш още, зависят до голяма степен от читавостта на електронните им портали. Дори в момента, щот съм почивка в едно диво селце, ползвам нета да си свалям книжки за четене от 'читанка'.

Дори за подсигуряване на системата съм абонат и на стационарен и на мобилен нет. Че, ако ми секне едната флашка, га съм на най-интересното на книгата, кво прайм?
Иначе - има хора дет повече скучаят, и такива дет по-малко скучаят. Хахаха, вчера дори попитах едно ФБ-'аверче', дет се реве, че няма работа, няма кинти, той аджеба у ФБ ли живей? Той въпросните 400 публикации сигурно за 1 ден ги прай, добре, че си го разкарах да ми излиза в новините, че ги задръства. Та и аз кат теб се чудя как може хората да са 24/7 из разни клубове, фейсбуци и подобни.
И, да, знам че има наказуеми виртуални престъпления, ма те в други места се развиват. Не в клубовете. Тук по-скоро е кат тея ми комшийки, дет се събират пред входа. А си е тръгнала някоя, а веднага почнат да я клюкарят. Ако па никоя не си тръгне - клюкарят останалите, дет не сме на седянката. Или си разправят житието, битието, сериалчета и така. Е, тва ни в реала, ни във виртуала е подсъдно.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: tia9]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.06.12 19:19



Къде съм писала, че е нормално да сме мръсници? Просто писах, че Наглецът нещо па се е поизхвърлил мааалце. Кви унищожения, кви милиционери, кви 5 лева.

УмрЕл някой да го 'унищожава'.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: Лили инв]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.06.12 19:27



Напротив, права съм. Ако имаха реална, житейска кауза, в която да се вживяват, нямаше да го правят тук. И, не съм казала, че за НИКОГО не ми пука, а че няма как да ми пука за целия свят/портал/клуб. И защо да е безсмислено драскането? Кат има казус в който мога да съм полезна с мнение, и имам и време - пиша. Не е необходимо да храня някакви чувства към ника, комуто пиша.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.06.12 19:28



Пораженията могат да са доста. Живи хора с живи рани. Интернет е като всяко друго място дето се срещат хора, можеш да нараниш по телефона, в кафенето, в интернет, у дома.....няма значение къде.



Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: tia9]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.06.12 19:39



Ми виж ся, в клубовете, в които аз модерирам не допускам почти такива заигравки. Но го правя по принципни съображения. Има някакви общоприети стандарти за прилични обноски, и те трябва да се спазват. За другото си има клуб 'попържа', има си и клуб 'клюкарник'. Иначе - мен лично не може да ме нарани някакъв ник, който и очите не ми е виждал. Но тва не означава, че може безнаказано да се държи кат галфон.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано25.06.12 19:52



сега ще се наложи да сложа нейде към хиляда плюса....да, за това иде реч общоприети стандарти за прилични обноски, и те трябва да се спазват и тн. Ставаше дума за друго обаче... Какво удоволствие носи да смачкаш някой, да го нариташ в тъмното, да слухтиш и да сипеш сол в раните.......сякаш това ще направи живота ти по-смислен, ами няма да стане, пак ще се събудиш в твоя си живот. Величието в трае точно колкото да си пуснеш гадничкия пост.......Ей такива работи

..допълвам те, не споря с теб)



Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: tia9]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано25.06.12 20:20



E, i az twa se pitam. Нямат ли си по-интересни занимавки хората. Шот реално погледнато - ми то и смачкан надали баш има. Да, бе, ник "Х" ме дразни, гади ми се от драсканиците му, ако трябва по задължение да ги чета, ма не може да ме засегне.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!


Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.06.12 21:00



Виртуалът си е виртуал, ала в него първо: мнозина присъстват и напълно реално за част от хората и комуникират с тях и в реален контекст, а и: шизофренното разделяне на действителността на реал и виртуал е твърде ретро във време, в което всички сме през голяма част от времето си и он- лайн, а някои и работят основно през компютъра си.

Епистоларното общуване по принцип винаги е малко игра. Човек волно или напълно неволно се цензурира, осъства "предателския" език на тялото, всеки разкрива в написаното само част от онова, което е- обикновено, по- приемливата или по- хубавката страна. Мнозина флиртуват с идеята за това, какви искат да изглеждат в очите на другите, преекспонират светлите си страни и ретушират други... Но, така или иначе, има въпроси и теми, в които всеки разголва до голяма степен същността си и присъства с характера и ценностите си. И когато пишеш дълги години в едно и също виртуално пространство, сред относително константна клубна маса, можеш да скриеш доста, но от най- главното трудно можеш да избягаш. "Вижда се".






Тема Re: Абе, хора, да ви питам ...нови [re: pravil_nick]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано25.06.12 21:34



Т.е. съвсем резонно е да ме интересува технологично как това се случва.

Ми технологично Даная ти обясни при нея как това се случва, а други преизобилно пишещи и непитани си казват кога работят, кога почиват, кога отиват да спят, разхождат кучета, готвят или чоплят семки пред монитора и т.н.

Нещо, бърка ли те фактът, че един потребител продуцира 50-60 постинга дневно, а друг - 5-6 седмично, ако и двата вида потребители не спамят, не тролят, не те преследват лично във виртуала и спазват дирските и клубни правила?

Аз бих теглила една на всеки, който почне да ми брои постингите и да ми гадае по времето и броя им работното, свободното време, обществения и личния живот и душевното състояние.
Кеф ми е, намирам време и пиша много, кеф ми е друго, отебавам дира и се занимавам с друго.
Носопъхане в личното пространство на хората си е, и още как!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.