Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 22:22



нещо ми се заражда от вчера една идея да пусна една тема за мъжете и тяхното отношение към жените, ама ще бъда разпната на кръст

Тази концепция за тема ме замисли...колко несъстоятелна всъщност, ако е замислена в отрицателен аспект /нищо лично към размислите на този, който е споделил това.

Колко неправилен поглед и изходна точка върху взаимотношенията мъже-жени.
И защо отношението на мъжете към жените...а отношението на жените към мъжете-от там тръгва всичко доказа моят скромен житейски опит с немалко мъже и взаимотношенията ми с тях

.
Оплаквания от мъже не съм имала...с много малки изключения и като се замисля всичко е било следствие мои някакви неправилни подходи:).

Така и не успях да придобия някакво отрицателно отношение към тези така благородни всъщност незаменими наши половинки...
Дами, вслушвайте се какво искат да Ви кажат мъжете, дори, когато са привидно груби и безапелационни
Мъже, благодаря ВИ, че ви има!

Изслушайте текста на тази песен на Джеф Лин-това всъщност е темата!...Give me love
Той казва толкова много...мъжете искат всъщност толкова малко от НАС-Жените...те ни боготворят - нищо повече и искат да им дадем божествена женска надежда, светлина по мъжкият им път и просто да ги обичаме и им даваме винаги любов задържайки ги към Земята същевременно/keep me on Eart:), нищо повече:)






Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано20.06.12 22:30



В КНР това е реч на суахили.

WALL·E


Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.06.12 22:31



И мен ме кефят, когато са в кондиция. Е, тази вечер таман двама ме разсмяха истински.


Обаче чак до обобщена благодарност към мъжете не мога някак да стигна. Има едни готини мъже, които създават добро настроение на жените и ги карат да имат правилния подход. Има и едни други, дето ги подтикват към грешни подходи.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано20.06.12 22:33



Днес един мъж мина, мислех да му кажа само здрасти. Той сам сподели да купи кафемашина и да донесе кафе. Колежката сподели че може да купи намсикво за пържени картофи.
Е ли редно да имам лицензи за да им ям кафето и картофите



Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.06.12 22:38



Ама аз си ги обичам. Трябва ли сега и официална реч да им подготвя по този повод? А?

Освен това винаги съм работила предимно в мъжка среда, така че се научих не само да ги обичам, но и да ги разбирам. Те са ми най- важната подправка в гурмето, наречено "мой живот".

П.П. Само не разбрах как така предусети каква би била темата за мъжете на колежката, ама да не насочвам тази сладка тема в други посоки...




Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 22:39



Към тези с малко по-грешните поведения

, повече търпение и фини подходи...е, ако случаят е неспасяем, просто оттегляне...не сте сродни души просто:)...човекът срещу нас не е виновен в никакъв случай...някой друг се нуждае повече от нас и ние от НЕГО и затова Съдбата ни отдалечава от непододящите, за да ни упъти към търсеното.



Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.06.12 22:42



Само да вметна, че всичко това се отнася за българските мъже.

По-готини от тях няма!





Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 22:43



Имам специален повод да ги възнаградя с подобна тема...



Иначе не знам какъв е замисъла на идеята за подобна тема, споделила съм го и се надявам да не е замислена с отрицателен знак



Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.06.12 22:51



За да обикнеш мъжете истински, трябва малко зрялост. Защото жената е като парфюма- първите нотки аромат са силни, но летливи, след което ароматът се разгръща като в забавен каданс, за да стигне до своята плътна, наситена и устойчива завършеност. Или почти завършеност...



И тогава настъпва моментът на истината, както се казва.


Редактирано от PipilotaV. на 20.06.12 22:52.



Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: Melany99]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 22:53



Абе днес докато си поствах разните му там исторически снимки

...се присетих за бая мъже по пътя ми по света и у нас де...и се разчувствах искрено)

Дори, когато чистех ресторанта навремето по FL бях безмерно щастлива, защото знаех, че след работа ме чака човек , който ми е направил любимите спагети например...или мечтае с мен на брега на океана досред нощ и ми казваше- Тук е Америка, пожелай си нещо силно, поискай го и то ще се случи:))

Когато до късно работех по кафетата в Люкса имаше човек, който ме чакаше с колата, след като е работил цял ден и е изморен...стоеше до 00.00 часа, докато свърша, слушахме музика в колата...прибирахме се...а на сутринта ставаше в 7...щастлив, че съм там и се любим и сме заедно...това му даваше сили и настроение

И сега е така...мъжът до мен ми казва: Искам толкова малко-просто бъди до мен и ме обичай...останалото мога и сам за да сме добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.