Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Ето какво ти трябва...нови [re: anbra]  
Автор TaтkoтoHaMapтин ()
Публикувано26.06.12 01:29



Здравей, Анбра,
Нима не знаеш какво ти трябва? Трябва ти МЪЖ с главни букви. Истински, космат, миришещ на пот (ами много е топло, няма как) усмихнат и добронамерен. През деня кротко да си човърка дребен селскостопански инвентар или да поправя покрива, под критичния ти поглед, ако си прекалено мрачна и чепата. А пък вечер - нежно да подлага рамо под замаяната ти глава (жегата продължава и през нощта, но вече някак си е доста приятна

).
Ако случайно го няма, не е лошо да се оглеждаш за него...
(Редакция) Забравих да спомена, какво му трябва пък на него - добре би било, до падането на нощта, поне малко да ти е омекнало мрачното и чепато настроение
(Втора редакция) Моля те, не тълкувай мнението ми буквално , макар че не съм сигурен дали има смисъл да правя и това уточнение. Както знаеш, не бих направил "мръсен" намек на когото и да било, нито бих ти пожелал някой да ти мирише на пот. Хубаво е, че ти се яви защитник (или защитничка) . Напомня ми за един китайски филм, дето едни хубавици с мечове защитаваха едни леко загадъчни мъже. Беше много мил филм, но също така си беше пълна измислица, като приказка за деца

Редактирано от TaтkoтoHaMapтин на 26.06.12 03:22.



Тема Re: Ето какво ти трябва...нови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано26.06.12 02:11



Аз лично хлъцнах от удивление на писанието ти и точно до Анбра


Но тъй като тя няма нужда от омбудсман, ще я изчакам да прочете

Баси, космат, миришещ на пот... И Анбра???

Бърррр

П.П. Дано е било някакъв вид закачка

П.П. 1. Че подпалих верно жапанките.. Абе, хора, кога ще стигнете до реалността, че с извинение и без, едно ебане, чукане, правене на секс или любов, наречи го с хилядите му имена, хеле пък с космат и миризлив, лошо ми става чак от представата, не решава проблемите и не променя действителността???
Някои ги опъват ката ден такива потни и космати, пак ще се извиня за речника си, и кво Те са по-щастливи и по-спокойни???

Дрън-дрън....


Редактирано от chavdar4e на 26.06.12 02:29.



Тема В главата ти е само ..нови [re: chavdar4e]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано26.06.12 03:13



Четох постинга на Мартиновия татко 5 пъти, думите ''ебане, чукане, опъвам'' и прочие не срещнах.

Очевидно кънтят само в главата ти ..

Но има далеч по-премерените и грижовно звучащи: ''истински, усмихнат и добронамерен, нежно да подлага рамо под замаяната ти глава'' мъж.

И да потен .. обяснил е чиляка що. Не те знам с кви мъже общуваш, но ако ти миришат на маргаритки, ванилия или жасмин, в таз горещина, се съмнявай ..
Има нещо сбъркано в тях.

пЪсЪ .. И да, по-спокойни и по-щастливи са. Но ти няма как да го знаеш, а и няма нищо общо ни с темата, нито с постинга.

Извод: Ходи по трева и боса, жапанките не ти понасят.



Тема Re: Ето какво ти трябва...нови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано26.06.12 03:42



Ммммм....двама е винаги по-добре от един. И на мен ми се прииска да си имам един такъв. Имам слабост към сръчни мъжки ръце.

Може да не е толкова потен и космат. То пък, човек не може да има всичко



Тема Re: В главата ти е само ..нови [re: borecom]  
Автор danaia nn ()
Публикувано26.06.12 03:44



Обръщението точно към Анбра е абсурдно и доста смешно, ма кво да правиш. Всеки си има феновете

и си ги търпи

Редактирано от danaia nn на 26.06.12 04:02.



Тема Re: Ето какво ти трябва...нови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор danaia nn ()
Публикувано26.06.12 04:15



Редактирай още, има време

От мен чао, имам работа



Тема Re: Ето какво ти трябва...нови [re: chavdar4e]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано26.06.12 06:18



Ако е точният - да. определено си и по-щастлива и по-спокойна.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Здравей татко на Мартин!нови [re: TaтkoтoHaMapтин]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.06.12 06:36



Радвам се да те видя пак в нашия клуб - една приятна изненада!


Анбра открай време си е леко антипатично настроена, специално към тия детайли на мъжествеността, дето си ги изброил , вероятно затова Чавдарчето така е рипнала от изненада. Въпреки това съм сигурна, че възможността да сподели своето специално място за почивка с един качествен мъж щеше да и донесе на Анбра повече удоволствие, отколкото сама предполага...Хубаво е да се чувстваш разбран, приласкан и налюбен, колкото и да ти е чепат характера...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: В главата ти е само ..нови [re: borecom]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.06.12 06:40



Е, това за потта си е нормално...Когато харесвам един мъж, обичайно е да харесвам и потта му, стига да е що годе чист. Повечето сръчни мъже се поизпотяват чат пат у дома...това ги кара да се чувстват хем "мачо" заради физическото усилие, хем рицари, защото правят нещо за мен...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Редактирано от MamaNetty на 26.06.12 06:41.



Тема Re: В главата ти е само ..нови [re: danaia nn]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано26.06.12 06:47



Е, обръщението е към Анбра, предполагам, защото темата е нейна...
И няма защо да я подценяваме толкова - Анбра има достатъчно чувство за хумор и самоирония, за да усети позитивното в постинга.

И макар че тя, принципно, няма нужда от мъж до себе си, току виж се появил някой французин - любител на селото, който да си пада по загадъчните, леко дръпнати и мълчаливи българки, спящи на развято перде...


Защо не - животът е по-шарен от най цветните ни сънища...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.