Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ох, недей, недей...нови [re: chavdar4e]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.06.12 21:26



Бе то хубаво, хубаво, но не съм очаквала едни и същи пеперуди да ме накацват цели 25 години... Пък май излиза, че било възможно. Нещо в магнитното поле между нас явно ги кара да мутират.... жалко, че не успява да ми опъне и бръчките.



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Ох, недей, недей...нови [re: MamaNetty]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано23.06.12 21:40



И аз не съм вярвала, ма на, удари ме по главата като бързия влак, че и дълго ме държа.

И то с един и същи човек!! Втори път след 20 години
И ни бръчки, ни земно притегляне, ни минало и настояще нямаха значение....
Е, той ме заряза емоционално, а аз в прав текст, но какво от това, има ги спомените и всичко е било красиво.

И мислех, че няма да го надживея, но на, пак ги има пеперудите

Въпрос на емоционалност....

Мен са ми казвали, че съм най-хубава като съм влюбена и бременна, то сигурно затва цял живот съм така



Тема Re: Ох, недей, недей...нови [re: chavdar4e]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.06.12 22:02



Аз пък помня, мисля че беше на Асасин една такава мисъл ... че като се срещнат 100%-това жена и 100% -тов мъж, било много красиво, но кратко, защото нямали никакъв шанс за дълга връзка...И понеже ти ми изглеждаш много женствена като характер - емоционална, страстна, но и майчински настроена, земна в детайлите на бита, но отнесена в друг свят, докато мечтаеш... и мисля, че и тоя, с пеперудките ще да е бил истински мъж и затова не ви е било писано....полюсите са генерирали твърде много енергия, за да бъде връзката стабилна.
Но аз само си теоретизирам , де...

П.С. Оня твой филм - a touch of spice не ще да се изтегли... мъка. Имало сама двама сидери ми каза детето, и се чуди как съм щяла да го разбера без субтитри...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Ох, недей, недей...нови [re: MamaNetty]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано23.06.12 22:14



Нети, това беше .. немислимо.. два пъти през 20 години, един и същ слънчев удар и .... нищо друго. А ни беше и предсказано!
Както и да е, всъщност може би просто бяхме огледало и това предопредели неуспеха. Едно същество в две тела с два различни пола.
Благодаря на Бог, че съм имала такова изживяване.
Усещането да си едно цяло, завършено цяло...

П.П. Хъм, аз миналата седмица го дръпнах за секунди, а субтитрите че и за по-малтко

Искаш ли помощ?



Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано23.06.12 23:18




гледай да се шмугне това , което трябва



Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано23.06.12 23:46



Кефи ме .. как съм се изпотила в момента и сръбвам тука една мастичка.


Липсва ми само една кожа, чиято пот да попия, ама .. другата седмица и тва ще стане. Дръж се Джулая, шоп ще гази !

А, ей тоя другар, ако ми падне, кво ше му се случи на лагерите ... не е истина. Има да ми ... пее, пее ...





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: pravil_nick]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано23.06.12 23:59



мдааа от това да се понае.....те истински май нищо друго не ви влече, ако съм сбъркала поправи ме





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: dymo]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано24.06.12 00:01



ПС кошмар.. линка ти го помислих за Джулая морнинг и го отворих и какво да видя някакъв грък педал...абе Правилникова





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: dymo]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.06.12 00:04



Кат почнат да ме влечат плетките, първо на тебе щи обадя.



Димитрино, у цикъл ли си, ма ?! .. та не си у кревата ?!





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: dymo]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано24.06.12 00:07



Не се праи, ма ..








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.