Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: tia9]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано21.06.12 15:35



Отдавна не воювам с никого, дори и със себе си не.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано21.06.12 15:36



По джапанки съм бе, кви бутонки

Да не мислиш, че с тях мога да те замерям То да беше да нямам пари да си платя сметката добре, но няма да разбера мълчанието ти. Ти всъщност разбираш ли си го :))))))))



Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор DeMona Lisa (Just married:-))
Публикувано21.06.12 15:46



Трябва ти едно внученце, да разхождате заедно кученце



Няма път към щастието. Щастието е пътя..

Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор bubble ()
Публикувано21.06.12 15:51



с риск да те накарам да подскочиш...дали пък не ти трябва един лицеприятен, гушкателен дразнител...дето хем да ти се иска да го няма, хем да си се вее около теб :-))





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано21.06.12 16:08



Винаги трябва още нещо. Например имаш ли храна за кученцето? Моето много обича качамак, твоето какво обича?





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 16:10



Най-вече ми е приятно, че напрежението в офиса спадна и имам време за повечето неща, които обичам. Карам си колелото, всяка събота и неделя съм някъде на въздух, ходя си на танците, общувам си почти ежедневно с едни необременени, приятни млади хора, децата не ме ядосват необичайно. и въобще, гот ми е.
На теб не знам какво още ти трябва. Доколкото те познавам виртуално, може би ти трябват едни няколко хиляди лева от тотото, за да не се налага да се връщаш в градската лудница.
На мен ми трябва редовен секс, но мисля, че скоро ще си реша и този проблем.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.06.12 16:14



Изживявай си Нирваната и се зареждай и дишай спокойно:)
Нищо друго не ти трябва!

Иначе в момента са ми приятни и ме радват много неща: семейството, здравето, децата, душевното спокойствие вследствие взети решения и оставяне на Времето и Съдбата да разкрие и развие каквото трябва

, радва ме и новата бензинова придобивка дето да джиткаме пак, че 6 месеца бяхме адски стационарни.

Когато дойде лято винаги си чета и препрочитам Хемингуей:))...през зимата ми е труден...но дойдат ли жеги умирам да си чета нещата му и пряко за него самият...морето, как лови риба той или героите му как вечно пият коктейли и как обсъждат тропическото си ежедневие...обожавам го ...отпуска ми се душата и е наслада да ми прави компания негова книжка през цялото лято. Казвал асъм и съм поствала снимки от домът му в Кей Уест, който посетих навремето...и дойде ли лято и жеги, съзнанието ми незнайно защо си живее в тази негова къща...странни работи.

Кефи ме, че имам работа-през лятото е моята сила с курсовете по грим...а най ме радва, че тази година активно практикувам и Таро-то и Ленормана...ето днес имах 2 гледания на живо...още ми е адреналиново някакво, но пък толкова въодушевяващо. На хората не им се тръгваше:))...абе задобряваме де

Душата ми топли и предстоящата ваканция, която ще правим...като хипари...никаква организация, когато пуснат съпруга в отпуска /не му казват кога/...се натоварваме и тръгваме...море, Дунав, манастири...или Балкан...абе където замръкнем. Но ще направим една обиколка.

Такива ми ти работи:)



Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано21.06.12 16:16



Мм, хаирлия да е !!!...с решаването на проблема





Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: anbra]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.06.12 16:39



Дали ти трябва още нещо, само един вътрешен глас, ако не го заглушаваш, може да ти каже. На мен картинката ми изглежда много идилична.



Аз съм в напечения отвсякъде град, но понеже съм виден почитател на ърбан- атмосферата, не ми пречи: даже ме зарежда с вдъхновение. Близките ми хора са добре, домашните любимци- също. Предстои ми жежко в професионално отношение лято (то вече започна, де, въпреки че вчера и днес ми е малко по- хлабаво) и, надявам се, приятни изненади от всякакъв характер.

Поотсях някои отношения и малко хора през последните една- две години, особено след смъртта на баща ми, и се чувствам в мир със себе си.

Със сигурност ми трябва и още нещо, но това е добре: дава ми мотивация да не изпадна в прекалено лежерно самодоволство.




Тема Re: 1/3модераторско оффнови [re: Mимeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано21.06.12 17:12



бе аз и приказките си разбирам, ама какво от това...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.