Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: cлaдyнka мeдyнka]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.06.12 09:55



Реалната помощ би могла да се случва и тук, ако клубарите, които са си близки, имат повече доблест и чувство за отговорност да бъдат критични към поведението на хората, които са им симпатични, вместо да ги наблюдават с умилителна усмивка и да толерират всяка тяхна тъпа и грозна изцепка.

На мен не ми дреме кой какъв е в реалното, кой колко е добър и прочие, тъй като това е относително, пък и с доста очевидна необективност се сблъсквам в клуба. Интересува ме някой да не наранява другиго и да не развява грубо правото си да изповядва единствен истинността. Пък ако го прави, да бъде сритван навременно. И докато благоволи да се усети.


Редактирано от PipilotaV. на 21.06.12 09:55.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: PipilotaV.]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано21.06.12 10:06



... Пипи, не искам да коментирам от етични и разни други съображения...в случая само подкрепям мнението на Алиса... в общи линии съм съгласна с мнението ти... не ми се дискутира обаче... мисля, че това, което пишеш е твърде пожелателно, обаче дали се случва в този клуб ... мисля, че не... и си права , че гласът на разума не трябва да е на админа... ама...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: Aлиca.]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.06.12 11:11



В конкретния случай е била адекватна, да.
Аз не разбирам в момента предмета на тази тема. Уговорена е вече седмица. Значи - седмица. Подобна тема неминуемо прераства в другарски съд. Не е уместно, някак си, щом него го няма.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: Kkaнeлa]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.06.12 11:12



Ееее...ти ще искаш за всяка усмивка по човек накрая





Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.06.12 11:33



Усмивките знае, че имам добро отношение към него, опитвам се и да го разбирам........НО.....ПРЕКРАЧИ ВСЯКАКВИ ГРАНИЦИ.......Едно е да имаш друго мнение, друго е при всяка такава тема агресивно да преследваш инакомислещите, той не е глупав.....да види колко МНЕНИЯ има по темата. Крайно време е да се вземе в ръце и да разбере, че светът не се върти около него. Хората имат болки различни он неговите " болежки" .....и да си седне на задника (извини ме за грубия израз). В никакъв случай не съм за вечен бан, но ако продължи по този идитски начин да се държи с хората..... Мнението е като задните части, всеки го има, но не е задължително на всеки да го показваш...в слуая да го НАБИВАШ .



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: mirror_]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.06.12 12:03



За мен е напълно уместно и точният момент да си кажа отново мнението за виртуалното поведение на Усмивчо и да поемнайстя наблюденията си върху душевното му състояние такова, каквото сам го представя тук. Нищо ново не пиша, лично съм му обръщала внимание за тези неща поне няколко пъти, но той не възприема, когато има възможност да пише, защото е концентриран само в това, което иска да каже. Отделно, че се притичват поне 5, или колкото са в наличност, да замазват, да му се радват и да го галят по главичката.

Човекът е вреден сам за себе си в този си вид. От много време изобщо не го чета, изпитвам досада, когато обсеби някоя тема, в темата на Валерия-Лили изобщо не бих му реагирала, просто спрях да пиша снощи в отговор на Лили заради него.

Моментът е удобен Усмивките да си чете и да си поразсъждава "що така, бе, миме", ако има малко ум.
А Киро не прилага такива крути мерки с лека ръка и за кеф. Отделно, че клубът на раковоболните е "защитен вид" в дира. Та, ако на нашият не му е стигнал ума да плещи там, както го прави тук, и амнистията няма да му продължи дълго.

Който и да е пуснал сигнал относно темата на Виктория, постъпил е напълно уместно.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: mirror_]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано21.06.12 12:07



Закачам се за твоята, че трябва да ти се извиня за Попържа. Може да не си рабрала, ама нямам теб предвид...там)
Иначе... уважавам много всички пишещи в клубовете, защото тук наистина останахме само такива, които имат много широки външни "шини" за взаимно общуване, макар предимно(в повечето случаи) и само виртуални.
Отдавна заминаха в специализирани клубове всякакви полубезсловесни "авто" маниаци, БГ МАМИ и прочее "тесни" профили на интерес: хора, които могат да говорят само и единствено за едно единствено хоби, акото на Мамино Злато и 2-3 неща пряко или косвено навързани с него.
Колкото и да е парадоксално, изчезването на голяма част от средностатистическата безинтересна гмеж в Гъзсмука също подобрява атмосферата тук: там можеш да "лайк"-неш и да забравиш, както и да "споделяш" до безкрайност малоумни "сентенции"-статуси, които са толкова заредени с клишираност, че предизвикват директни напъни за повръщане, поне у мен.
В тоя ред на мисли, макар по-малко(но достатъчно) от бума преди 10-ина години, парадоксално, но смятам, че тук оставаме пак по-качествен материал.
Та, за какво бе горното ми ЛО :)
За да се опитам да обясня, че решението да отстраня някой лоялен на форума потребител, дори за малко, е винаги трудно и само след преценка, че атмосферата ще се подобри вследствие на това.
Както и да е, хубав ден.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано21.06.12 12:10



+1



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано21.06.12 12:12



Това да не ти е социалната система в Дания, която помага на всеки безработен, преди да започне работа?.... Учи се и се обяснява, докато навърши определена възраст. След това се санкционира. Далай Лама е само един, а "последният християнин умря на кръста".



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано21.06.12 12:13



Значи е може би по-добре да не гледам какво са писали Усмивките... имам чувството, че ще му/й тегля много майни...

Редактирано от BambiBambina на 21.06.12 12:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.