Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.06.12 01:12



Админът му е ядосан, защото наш'то беше се врял в раковият клуб и беше правил разни подобни изявления, та Киро бая му беше вдигнал мерника още от там!

Днес вече нищо не можеше да го спаси...нека мине седмица, Киро е умен човек...ще вземе правилното решение.

Наш'то да се пече на плажа и да си мисли





Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.06.12 01:32



Нещо не сте наясно с нет-а, дир-а и т.н.
Всеки може да чете, дори и нерeгистриран!

Иначе може да си направи нова регистрация, няма да има ВИП.

Хайде лягайте!



Редактирано от Melany99 на 21.06.12 02:30.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: LlRA..]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.06.12 01:34



Уфффф, съгласна съм
Но пък мястото му е тук.
Защото съм твърдо убедена, че нащто все още има нужда от помощта ни.
И не пише с лошо.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано21.06.12 02:03



Баси фелдфебела па си и ти



Ама на теб ти е хладно, а тук не се диша и телата ни искат нощ



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор Melany99 ()
Публикувано21.06.12 02:31



Аз съм на балкана!





Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.06.12 05:47



Бан из целия дир, да не може даже да чете, това е ...

Чавдарова, не преигравай. Всеки може да чете в дира и без да е регнат.
Ако не вярваш, излез си от профила и пробвай.

Усмивчо...хм. Мъж на 34, никакво хлапе не е вече. В темата на Валерия прекали. С наглостта си след първото мнение, колкото и да беше хапливо и неуместно, да наводни отново тема с предълги, несвързани постиги с ескалираща агресивност.
Въпреки молбата на авторката да се сдържа. Не четох всичките му чаршафи, рядко го чета, дори отбягвам, когато подпали моторетката, спестявам си неприятни емоции и време.
Усмивките няма никакъв самоконтрол. Една седмица почивка няма да го прати в гроба от мъка, та ако обичаш, без пернишки трагедии, подписки и прошения.

Лято е, горкичкият възрастен разведен татко ще си уплътни времето с малко занимания на чист въздух.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: Aлиca.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.06.12 07:06



Сега прочетох последните постинги на Усмивките в темата на Валерия - лепнал се за Сашо.

Ами...ако този тежко болен и от години нуждаещ се от спешна специализирана помощ и лечение човек, Усмивките, има достъп до най-уязвимата потребителска група в дира - раково, сериозно болните и близките им, по-добре да бъде държан в изолация от тях. Завинаги.

Ако някого го напъва да се прави на грижовна майчица, то е добре да си организира съпричастието по частен път, без да вменява задължения на други потребители.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: Aлиca.]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано21.06.12 07:31



Докато си пиша с приятелка мернах твоите мнения :))))



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.06.12 08:25



Въпреки че не ми допадат мненията на Усмихнатия, пък и в съответната тема изобщо не ставаше дума за някакви принципни дискусии за лечението на раковоболните (макар че и тогава, когато хората са тук, за да споделят мъката си, подобни груби, вгледани в собственото его и неуместни изцепки нямат място), нямам нищо против да се върне, разбира се. Даже съм изненадана, че е изтрита регистрацията му... Пък и той очевидно има нужда от този форум. По всички възможни показатели...

П.П. Между другото, това, че някой пише с добро и прочие, вероятно е ясно единствено за тези, на които е симпатичен или които са му по- близки. Останалите не са длъжни да четат измежду редовете, нито пък могат. Да не говорим, че и за да се втурнеш в Клуб на раково- болните, за да им изтресеш тъпите си прозрения, както преди време, не ми се връзва с добри намерения, а с нещо друго, което няма да назова. Както и да е... Ако сте по- близки приятели и ако има такива във форума, нека помогнат някак на Усмихнатия да разбере, че не е носител на единствената истина, нито неин пророк. Ще бъде добро и за него, и за всички останали. Защото той има кофти- фиксации и на други теми...

Редактирано от PipilotaV. на 21.06.12 08:37.



Тема Re: Относно Усмивкитенови [re: chavdar4e]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано21.06.12 08:26



се едно, че изпод моето клави е изпязло писанието ти

помолила си Киро, Киро се е съгласил

да се върне! Усмивката
.......................................
аз като се помня как се бях раздивял преди години покрай моята бившаа....
половината клуб ме оплю
другата половина ме подкрепи
ноо...
клуба ми даде рамо и аз го отчитам

да се върне Усмивките
чист човек е, ама малко див




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.