Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: MupaM]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 11:58



Ми, това "женска" е нещо като женско животно, което няма разум, а само инстинкти. Вярно, че инстинктите са важно нещо, ама чак да отричаме наслагванията на векове цивилизация, ми идва в повече.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: BambiBambina]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.06.12 12:01



"Двуличието е много по-женско, отколкото мъжко качество..."
Не съм съгласна, просто мъжете не се интересуват от парцалки и не коментират - предполагам - външността на другите мъже, която при жените е много чест повод за разговор и затова бие на очи. Никакъв проблем няма и мъж да прояви двуличие винаги, когато има изгода.



Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано21.06.12 12:01



Лично аз не вярвам, че се самоопределяш като "женска" - по начина, по който съм го представила аз, така че не разбирам защо ти идва в повече. И те уверявам: за мен, определено НЕ СИ. Точно обратното - винаги съм ти се възхищавала и съм убедена, че си невероятна, Полу"Идиотке".


Но да, това е моята позиция, от много години насам, която само се затвърди и влоши след почти 7 години престой в настоящата държава.



Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: BambiBambina]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 12:03



Абе, двуличието е качество на двуличниците. Аз на моите приятели съм казала, че ако не искат да чуват отговори, които може да не им харесат, не трябва да ми задават въпроси, на които не са сигурни какъв отговор ще получат.

И не го правя нарочно. Може да премълча, но не мога да лъжа. Та...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: BambiBambina]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано21.06.12 12:03



Бамби, аз не мисля, че българките чак толкова оглеждат и коментират, не че няма такива, но не бих казала, че е чак масово явление. Клюкари и от двата пола има, възможно е жените да са повече, но аз лично познавам и достатъчно мъже клюкарки.
А румънките обикновено са с високо самочувствие и някакво отявлено чувство за собствената им неповторимост, та по други жени не се заглеждат, а вървят с гордо вдигната глава.



Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: copadevino]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано21.06.12 12:06








Това е така... имам колежка румънка, която - освен, че е невероятно невъзпитана - се изживява като кралица. Не знам дали е изключение, но си признавам, че особено недолюбвам румънския народ, като цяло. И както обичам да казвам от известно време: със заслужаващите уважението и възхищението ми изключения, разбира се.



Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: BambiBambina]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 12:08



Ми, не се възприемам. И жените около мен не възприемам така. Една мисъл се въртеше из нета, май на Елинор Рузвелт. "Великите умове обсъждат идеи, средните- събития, дребните- хора". Може и да не цитирам точно. Та, понеже съм горе-долу съгласна с тази мисъл, трябва ли да смятаме, че жените имат по-малко акъл? Объркана съм, така да се каже.
Иначе, аз също обичам мъжете. Дори много ги обичам.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 21.06.12 12:10.



Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.06.12 12:14



Ми не, просто мисълта е невярна. И аз съм я срещала, хората я харесват. Не че е похвално да клюкариш хора, ама темата на обсъждане няма съществена връзка с величието(?) на ума. Освен, разбира се, че когато не можеш да обсъждаш друго, освен маловажни детайли около хората, най-вероятно е, защото и акълът ти е толкова. Огледайте се и ще намерите глупаци, които мрат да обсъждат идеи, както и умни хора, които обичат да клюкарят.



Тема Re: ЛИРА! ЛИРА!нови [re: MupaM]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 12:18



Аз затова казах, че горе-долу съм съгласна с мисълта.

Изключения винаги има.
Абе, не ми е ден за спорове днес. Я виж какво готино слънце е навън. Утре ще отида да се видя с колегите в Трявна, едно ми е хубаво такова... И това лято съм си купила поне 3-4 рокли, и ги нося и ще се превръщам в женска, значи...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: ON: Мъже, благодаря ВИ, че ви има!нови [re: LlRA..]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано21.06.12 12:24



И аз благодаря на всички мъже, че ги има и че сполучливо смазват цял живот розовата ми фуга. Ти твоята фуга колко броя мъже казваш са я смазвАле?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.