Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бан за Лира и coffeemate!нови [re: LlRA..]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано23.06.12 12:58



Лиро, аз докато пиша в ТОЗИ клуб винаги ще бъда с ТОВА лице, докато въздуха ТУК не стане планински. Така, че или свиквай или ме предизвикай да те обидя, че да ми изкараш бан. Само, че да ти кажа- губиш си времето. Аз съм кат скала в това отношение. Та не те виждам, къде ще се скриеш от мен

. И не ме чакай НОВА, напразни илюзии през летните горещини.
Иначе, за който не му се вярва, че мога да съм бяла и добра- да види какво ми е поведението в клуб Споделено. Ако там намери една стотна от това поведение тук- ще му стисна ръката виртуално.

Ето едно хубаво поздравче към всички клубари


щото тя темата беше ода за мъжете мисля..



Тема за из път ...нови [re: LlRA..]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано23.06.12 14:57



Скъпи съклубари.


Моята персона тази нощ заминава на море със семейството. Казвам това, не за друго, а да не си помислите, че нещо съм дълбоко засегната от думите на Лира или че имам банче.

Към Лира имам специално обръщение:

Скъпа Лирке, днес няма грам време да търся стари теми, когато обработваше ник Дядо. Познай защо се сещам за точно този колоритен клубар?! Сещаш ли се или не ти се иска да се споменава за него...?! Точно с тези думи и изрази го обработваше и внушаваше, че има психически отклонения, даже не си правиш труда да си по-оригинална... едно към едно са.. /предполагам си ги пазиш някъде в някое уърдовско файлче/...
А това е твоя стил да изгониш клубар от клуба, както се казва- заела си се активно с това мероприятие, както те гледам и усещам с аурата си. Схемата ти е изпитана и стара и позната. И като не ти се ядоса достатъчно и не те обиди подобаващо, за да си изкара недвусмислен бан, тогава ходиш и ревеш на анбра да му/и слага бан за каквото се сети.

Анбра, благодаря ти, че цял ден гледаш от компа, какво стана и не реагираш!


До нови срещи в този или друг клуб!



Тема Re: за из път ...нови [re: coffeemate]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано23.06.12 15:32



айде стига с тая Анбра, само тя ли е тук модератор?



Тема Re: за из път ...нови [re: Фakличka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано23.06.12 15:56



Тя е готиният и мислещ такъв





Тема Re: за из път ...нови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано23.06.12 16:00



това е неоспоримо, но кат ревнат все за нея да се чуди човек онези двамата за какво са тук





Тема Re: за из път ...нови [re: Фakличka]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.06.12 16:01



"Онези двамата" отнесоха достатъчно плювни или...?




Тема Re: за из път ...нови [re: Фakличka]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано23.06.12 16:07



Миии, те са на плаж най-вероятно, да му мислим ние, дето се пържим





Тема Re: за из път ...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано23.06.12 16:37



Не знам и не ме интересува, но ми прави впечатление че само на нея реват



Тема Re: за из път ...нови [re: coffeemate]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано23.06.12 16:41



Приятно прекарване на морето.
Макар и да не съм длъжна да си давам програмата официално на всички, нека се знае, че събота и неделя съм на работа и не гледам от компа.
Лира е с бан.
Добре би било обаче всички да се зачетем в темата на Джемила /дано така се транскрибира, ако не - моля я за извинение/ и в тая на Чавдарчето за 4усмивките.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: за из път ...нови [re: anbra]  
Автор danaiann ()
Публикувано23.06.12 20:33



Kak taka Lira e s ban? 6e me izvini6 niamam kiriliza, na lunata sum, no net iavno imam. Za kolko i e bana? Ako ne mi otgovori6 nali se se6ta6 kakvo 6te napravia






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.