Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: PipilotaV.]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано23.06.12 09:31



Бе да взема да кажа за тая мисия аз най-сетне. Така и така никой не се сети толкова време...
Гледай един разговор и мисля, няма нужда от тълкувания. /по спомен го преразказвам/

Lira (mission) : Ясно. Гледам си имаш мисия.
coffeemate : Ми да.. и аз като теб.

И така се почна легендатаааа





Тема Re: Ултра- важен пост!нови [re: coffeemate]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.06.12 09:32



Ама не я стопирам. Явно без виртуално скубане на коси и прочее забави не може да се мине- аз съм за спортсменската игра обаче. А там ударите под кръста се наказват.






Тема Re: +нови [re: coffeemate]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.06.12 09:37



Иииии не бягаш много бързо, всъщност. Лесно може да те стигне човек, ако пожелае.

Сега какво , заплахи ли текват?:))
Не ме карай, че освен автоимунното има и друго шизо заболяване ...моля те;))



Та без внушения от рода-Мълчанието на агнетата:)

Айде сега, успокой се, усмихни се и винаги, когато пожелаеш да си хортуваме со кротце и благо си добре дошла около ми.но след като си си пила хапчетата за баланс...нали

В другият случай те оставям да си бърбориш, но без отговор, защото ми е съвестно да тормозя, предизвиквам и се захващам с човек с проблеми от сериозно естество...не съм чак такъв вампир дето да унищожи Божие чадо, което има нужда не от моята, а от друг вид помощ ...ще ме извиниш....н еслучайно пак повтарям с едистанцирам от хора със съмнителни поведения и емо нестабилности...дано ме разбереш.

С най-добри чувства съм към теб:)...дали ще го разбереш-твой проблем



Тема Re: Много важен пост!нови [re: LlRA..]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано23.06.12 09:39



Ти си ненормална, честно.
Ако кофимейт иска нещо да сподели, ще го направи. Ама да го правиш ти вместо нея, това на нищо не прилича.



Тема Re: +нови [re: coffeemate]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.06.12 09:40



Моята мисия е друга...грешно си разбрала играта:))



Нали там си играла сумати време в батълнета...батъл-военно, бойно действие...сори мила, но аз не съм войник, нито съм ти противник и не харесвам игрите дето ти липсват, както пишеш:)

Та си намери друго занимание...от мен толкова!



Тема Re: +нови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.06.12 09:43



Лиро, след такива постове сериозно започвам да си мисля, че ти имаш проблем.

И ако бях толкова зле и аз, вероятно щях да пиша гневни постове от вида "Няма ли модератор тук"...




Редактирано от PipilotaV. на 23.06.12 09:44.



Тема Re: +нови [re: LlRA..]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано23.06.12 09:43



Автор: LlRA..
Тема: Re: +

Иииии не бягаш много бързо, всъщност. Лесно може да те стигне човек, ако пожелае.

Сега какво , заплахи ли текват?:))
Не ме карай, че освен автоимунното има и друго шизо заболяване ...моля те;))

Та без внушения от рода-Мълчанието на агнетата:)

Айде сега, успокой се, усмихни се и винаги, когато пожелаеш да си хортуваме со кротце и благо си добре дошла около ми.но след като си си пила хапчетата за баланс...нали

В другият случай те оставям да си бърбориш, но без отговор, защото ми е съвестно да тормозя, предизвиквам и се захващам с човек с проблеми от сериозно естество...не съм чак такъв вампир дето да унищожи Божие чадо, което има нужда не от моята, а от друг вид помощ ...ще ме извиниш....н еслучайно пак повтарям с едистанцирам от хора със съмнителни поведения и емо нестабилности...дано ме разбереш.

С най-добри чувства съм към теб:)...дали ще го разбереш-твой проблем



Ти верно си отровна. Но и невежа. Преди да кажеш нещо, по което и да е заболяване- първо прочети за него нещо, пък после раздавай квалификации. Ако искаш да внушиш, че съм с раздвоение на личността- моля. Може пък и да е за добро

.
Иначе аз за твоето либидо си правя изводите само и единствено от прекомерната злоба и отрова, дето ни залива ежедневно. /тук признавам- не ти отстъпвам по отношение на злобата де../ Други информации за теб и твоето здраве и да имам- не бих гъкнала, щото знам, че се връща. Дет се вика- да се върне на мен- екстра, ама имам и деца.. та трябва да си меря приказките. Но ти тези неща ги знаеш предполагам. Все на нещо те е научила езотеричната литература и тарото...или пък не са....



Тема Re: Много важен пост!нови [re: Kkaнeлa]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.06.12 09:44



Тя го е споделила, всичко е официално като инфо в нета...що , не мога ли да прочета споделянията и...ааа, то так анай-лесно, някой д ати скача по-главата, а когато се поинтересуваш аджеба кой е и за какво с ебори и какво иска от теб...тогава, нямам право...ми да имаш да вземаш!



Да ходи и да чете и моите близо 40 000 поста и да сикаже мнението и тя...и тогава да ме анализира!

Ако нещо и убягва като инфо и интерес да ме пита и пие вода от извора...и да се опир асамо на реални факти!...както направих и аз...трябваше да разбера кой ми се ерчи, нали така

Сега съм спокойна...случаят е обясним, разбрах, проблемът вече не е мой.
Тя ще се справи със себе си-вярвам



Тема Re: Много важен пост!нови [re: Kkaнeлa]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано23.06.12 09:49



Е как да сподели нещо човек тук. И една десета не съм казала за себе си..

Ето казах, че имам три деца и че живеем в двор с много роднини и веднага ме пратиха в гетото и ме изкараха циганка...

В друг клуб споделих за заболяване и веднага ме изкараха ТУК психично нестабилна и агресивна в слEдствие на него.

А мъцни да споделиш нещо .. да ама друг път...То вече не е въпрос ТУК в КНР да не споделяш. То е вече под въпрос дали може да споделяш и в останале крубове, щото се чете и се пренасят от там нещата и се правят заключения ТУК..../инач дебнем за думички безотказно де../

Аз вече казах- тук не е за споделяне.

Иначе направих проба - казах неща и веднага, ама на секундата бяха изполвани срещу мен.



Тема Re: Много важен пост!нови [re: LlRA..]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано23.06.12 09:51



Ако след тия постове модератор те остави, егати клуба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.