Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: към Алиса...и за малко сеир на останалитенови [re: LlRA..]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано20.06.12 10:46



а теб не мога те мисля...ти си ясна

а дано.. ама надали за теб...





Тема Re: към Алиса...и за малко сеир на останалитенови [re: LlRA..]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.06.12 10:46



Ти си голяма шматка, еййййй....Той беше ли вече разведен? Що не го забърса, шматка.





Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: mirror_]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 10:46



няма такова нещо...който ми е бил на масата го уважавам, защото в противен случай излиза, че каня на масата си неподходящи и подценявам и себе си в такъв случай...останалото е дело и работа на тоя /който и да е той/ дето си е повярвал повече от необходимото

...там не го мисля



Тема +1нови [re: mirror_]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано20.06.12 10:48



много на място казано



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: copadevino]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.06.12 10:49



Т' ва с мусаката намек за конюнктурни отношения от типа "рак пустинник и актиния" ли е?






Тема Re: към Алиса...и за малко сеир на останалитенови [re: copadevino]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 10:54



ммм..1994 н езнам дали е бил разведен

...видях само щерка му Иванка в един ресторант дето е сниман филма Казабланка навремето...до нас беше. Беше малка още:)

После в NY майка и Ивана ме награди лично, щото постигнах най-добри резултати продавайки и парфюма Ivana. Разтреперих се като мистисна ръката и ми благодари за резултатите:)...подари ми ръчно изработена и бродирана коктейлна чантичка от черен сатен с герба и.../караш ме да я разгъвам от памучният плат , в който си я държа и до сега за спомен/...и ми подари 2 чифта нейни бутикови дизайнерски обици с емблема Ivana, щампирана отзад на закопчалките./кошницата с шампанско и разфасовки на парфюмът и е ясно , че получих/

Тогава се зарадвах, че не съм им разбила семейството
А Ивана беше мнооого красива жена...захласваш се като я видиш...говори английски с чешки акцент...много сладко:)



Тема Re: +1нови [re: coffeemate]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 10:55



така е-който както си постеле



аз лошо не постилам



Тема Re: към Алиса...и за малко сеир на останалитенови [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.06.12 10:57



Лиро, ти почти си влязла в историта на световния джет- сет, бе.






Тема Re: към Алиса...и за малко сеир на останалитенови [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 10:58



аз не говоря много за себе си...това са само някакви си 5-10 %...останалото е дърдорене за минаване времето в нетя





Тема Re: към Алиса...и за малко сеир на останалитенови [re: LlRA..]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано20.06.12 10:58



Нямаш ли снимка от това награждаване?
Виждала съм Ивана само по телевизията, разбира се. Спомням си, че имаше интересна история, била е чешка скиорка, нали, която забягва след едно състезание в САЩ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.