Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: pravil_nick]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано21.06.12 15:11



Браво, кефите

Вече сте точно по темата И не се излагайте да защитавате Лира, нема нужда просто. Вижте там другите работи с колежката Алиса



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Mимeтo]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано21.06.12 16:09



Що бе Миме?
Си с нов ник?


Лелееее, как ща цепнааа...



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Втасахме_я]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.06.12 18:39



Нещо сте преяли с пуканки и семки на първия ред, гледам.



Айде, да ви пусна мръвчица, че да се позаситите.
Преди няколко месеца по повод една тема на Лира в женския клуб и мой постинг до нея - изключително злобен, мръсен, на страхливо псе, и квот се сетиш, получих бележка с молба да преустановим всякаква комуникация. С всичките му там съжаления колко злобен, коварен, подъл, нам-къв си човек, дето е ял на трапезата и съм...останалото не го помня, сценарият е един и същ.
Както и да е. Нито за момент не съжалявам. Каквото било-било, всякакви лични разговори и лични впечатления от общуването ми с Лира няма да бъдат изнасяни нито тук, нито в частен разговор с който и да е общ познат или непознат човек.

Понеже си много самонавита и убедена, но не особено умна /обективна оценка, не лай и хап от злоба/, държа да поясня нещо, което всеки мой познат би потвърдил:

С изключение на разни реални факти от живота ми, които не са тайна, и да има незапознати с тях, не ги бъркат по никакъв начин, те са мои лични неща и не засягат тясната или широката публика, аз не споделям пред НИКОГО, особено познати от виртуала, най-съкровените си мисли и чувства. Няма начин, и никога не е имало някой от дира да знае как точно стоят нещата при мен, от какво страдам, какво ме засяга дълбоко и кои мои житейски проблеми и нагласи са причина, следствие или повод за едно или друго действие.

Затова, и до Великден да ми гадаете психопрофила, все ще сте някъде на плиткото.
Аз НЕ се изповядвам пред хора, които не познавам поне от 100 години, а и пред най-близките си не се изповядвам докрай.
Темерут, затворен характер.
Но, когато пиша, пиша точно това, което мисля.

Та, не си губете времето да търсите под вола теле, ама ако ви се дращи на килограм, дращете си.

Ай, със здраве, сеирджийките.



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано21.06.12 21:19



Бря, бря.... викаш кат фърли някой камък в душата ти, минава едно полувреме докат се чуе ПЛЯЯЯЯКККК!
Нема съ притесняваш, сите тука сме тъй - души камбанки

Сложни, многопластови, сами не моем се разбра ко искаме да кажем.

М+З=ВЛ

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 21.06.12 21:19.



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Aлиca.]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано21.06.12 22:48



Лисуни!

спри кот
имаш окото в нещата
остави мила
.....................
хм
оня ден ми казаха, че съм се мъчел с всички добър да бъда
друго е
не е лаф, и наддумнявэ не е
остави кот
........................
толкова сте красиви
кот!
ти рисуваш
прави го
остави да те води четката
това е различно
можеш да създаваш красота за помисъла

не е калашник, дефинитивен


дано не съм те разядосал
................
създавай кот!
................
различно е



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.06.12 00:08



Ами, ами! Камъни по душите! Тва да не ти са любимите актриси от турските сериали, дето звънят, без да ги натиска никой, ама докато не си изкарат душевния монолог /и помия/, не си лягат млади и убави.

Гледам, старал се е бая народ да алисосва, сума страници навъртяни, пък традиционната изпълнителка на дълбоко душевни роли писала, та писала - жал ми стана да не и уважа съчинението с нещо по-така, хем нищонеказващо, ама хем бомбастично. Влизам в образ, бе, Шляйо. На каквато музика ми свирят танцувам, те, хората затуй се купчат в такивка теми и джумбуши онлайн.



Оркаде, цунки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.