Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Mимeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.06.12 22:58



ти що не разказа за врабчето?...толкова ли си неромантична?





Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: LlRA..]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано20.06.12 23:05



Ми де да знам, фнимавах да не се изпреварва на моста, разбери ме



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: LlRA..]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано21.06.12 08:40



"У лево" ВИНАГИ ме е устройвало.
Благодаря ти, че най-сетне се избавих от прекомерната си вродена търпимост и добродушие спрямо не особено чистоплътни хора.

То не било толкова страшно.





Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Aлиca.]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано21.06.12 10:05



Нямам нищо против спонтанността, но не в този и изродски вид. Тва, че на мен светът ми е крив, защото в известна степен и сама съм си го направила така, не ми дава право да те пребия, нали? Това, че съм ти размазала физиономията, не ме прави 'инакомислеща', а доказва само и единствено, че съм обикновено рогато говедо. Различното мнение може и трябва да се казва по приемлив за обществото начин. Дори и да смятаме, че другарчето има нужда от 'раздрусване', определено не е това начина.

Това от Надежда. Приложено към теб, отива най-добре.

А това от мен: от тук насетне, когато тръгнеш да се правиш на бабаитка и да демонстрираш "страшната си сила", плашейки гаргите, които не те назнайват, се сети за тази тема. Сети се как мижаво премецваш, в отговор на Лира. Страх, майка, там не можеш да си разиграваш коня, щото ти знае мръсотията в реални граници. Държа да отбележа, и да се помни от всички, които тепърва ще налазваш, колко дребно и страхливо псе си. Лаеш само там, дето знаеш, че възпитан човек ще се свие. И недей се преструва, че не отговаряш на Лира, само защото не искаш да правиш сеир. Ако беше така, нямаше да и влизаш подмолно с намеци. Знам, че ти е трудно да утраеш и там, ама като кажеш "А", ше имаш задник да седиш и до "Я". А ти - мишок. Видя, че ще те дигне на рогите си и няма да спести нищо, от реалното ви познанство, и зе да мажеш калпаво. Ти - Алиса, която вече говориш в трето лице за себе си, че и скали на търпимостта си дефинира. Институцията ми тя, повярвала си.


Смешно, смешно, че чак тъжно.

Другари, коит от седмица насам и кусате от гадорията на свой гръб, ако пак продължи да се прави на пехливанка, моля обърнете се към Лира. Гаранция, че тя има механизмите и фактите, с които ще затвори, иначе толкова преизобилното красноречие, на Алиса. Никой не е длъжен да търпи агресията на тоз мишок.

п.п. Разочарована съм на макс от теб. Поне за боец те мислех, а ти си обикновена, страхлива скандалждийка.



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.06.12 10:19



Само да те светна, че даже не е необходимо Лира или който и да било да дава инфо. Нещата са ясни. Фурнаджийските лопати- също. Въпреки че имах някакви тайни надежди за нещо друго...




Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Втасахме_я]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано21.06.12 10:21



+ 1 !





Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: PipilotaV.]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано21.06.12 10:39



Не инфото е важно, а механизма на озаптяване.
Беше време кога декларираше, че иска да е черга под краката на Лира, толкова много я намираше за заслужила, а сега и вика кофти човек. Ама не смее да и го рече направо, ми вмъква намеци. Да се чуди човек как няколко поста по-нагоре ( или в друга тема от тез дни), цял речник на обидите в българския език използва към теб, без да си и направила нищо. И с всеки пост ескалира агресивно-махленските си хапки. Нали знаеш защо?! Щото ти няма да и отговориш по нейния начин.
Сега сравни постовете и към теб и тези към Лира. Усеща ли се нисходящата градация в изразите и опита да потуши имперския удар?! Дай ми определение на такова поведение.
Смела бе, много смела, ма не където трябва.



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Втасахме_я]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.06.12 10:52



Втасала, аз и да искам, не мога да й отговоря по нейния начин, нито пък бих искала. Но и Алиса много отдавна не може да ме засегне- няма да обяснявам защо

. С всяка проява на агресия и всеки обиден епитет агресивният разголва все повече собствената си същност, нищо повече.

Няма да обсъждам всички конкретни и некоректни изцепки, които са ми дали насока в мисълта що за човек имам насреща си. Моят простичък отговор е: нечитаво, нелоялно и комплексарско поведение. Какво повече да се обсъжда?




Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: Втасахме_я]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано21.06.12 12:16



бе Втасо, ти тая Лира на пиедестал я позиционира, бе... Едно нещо хубаво да направи за клуба Алиса и вие я разкостихте. Ми бъдете благородни бе... Барем малко... Алиса е повече човек от Лирката, знаеш това. Що се правите на големи и ритате паднал кон...
А това, което изнесе като инфо Алиса е пъти по-вярно от това, което изнесе уж като инфо Лирата. Аз по реакциите съдя най-вече. Ти ако си мислиш, че ако Лира е имала нещо щеше да и го спести- жестоко се лъжеш. Ама наистина не мога да ви разбера. Алиса е злобна- да, ама не е отровнаааа, ей това не можете да го отделите. И Алиса си има нейните проблеми, ама на Лира проблемите са и да се заяжда с хората тук, във входа си с тоя дето я дебне за асансьора и кой знае с още кого.. ти даваш ли си сметка с какво се занимава тоя ЧОВЕК ежедневно...
Ужас сте ама



Тема Re: оф, чи ОФФ: Ден на...нови [re: coffeemate]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано21.06.12 12:50



Ох на батя, КНР ин екшън, най после сте в стихията си


Язък че напоследък ми е кът времето, та ше пропусна сапунката, ако обичате, може да ми изпратите резюме на бойните действия, кат поприключите. Ше дода кат един Фортинбрас да изнеса труповете

М+З=ВЛ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.