Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За охлювите, емигрантите,и др стереотипинови [re: PipilotaV.]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.06.12 17:10



Когато бяхме в Париж, всички ми се сториха любезни, но чак сега се сещам за подробността, че моят човек говори френски и без проблеми си комуникирахме с всекиго. Обаче, когато се озовахме в сувенирния магазин на Айфеловата кула, мъжлето ми правеше снимки наоколо, а аз исках да обясня сама какво ми трябва. Двете лели, набедени за продавачки, мигом се начумериха, но въпреки това, се отзоваха на английски. Добавям факта, че аз съм много неприятен клиент, когато срещна мърляво и непрофесионално отношение, и открито се подигравам с хора, които не умеят да общуват, когато им се плаща да бъдат отзивчиви, любезни и на ниво.

Редактирано от BambiBambina на 15.06.12 17:13.



Тема Момент, сеганови [re: Orcad]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.06.12 17:22



Ти се обръщаш точно към онази, която принципно е за принципите на Ком. Ни са хуай тез нища!


Дадох разпален пример със снимков материал, туй то.



Тема Като казвашнови [re: Aлиca.]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.06.12 17:28



Найш кога такива комчета ще си заложат дупцето да дойдат тук, пък да облагородяват тъпите местни ксенофоби и наглите мутри, пък да отворят поминък и нови работни места за циганите, пък да се блъскат за малка заплата и да работят за очовечването на мизерните туземци, политици и законност съвсем безплатно и извън работно време? , пропускаш един основен факт, който напоследък стана и банален лаф, но си остава факт: докато другите държави си имат мафия, в България, мафията си има държава. Която толерира и циганската сган. Точно като сегашния милански кмет, червен педераст.
Така че, в нищо не мога да упрекна Ком, а как е стигнал до КалАфорнията, най-вероятно знае той самият. И на мен често ми грачат разни незапознати свраки "еее, ми то в Италия всеки знае!". Е да, ама не. Но сега съм далеч от мисълта да разпространявам биографичните си данни сред местната аудитория. Просто посмях да подозря, че си детайлно запозната с житието и битието Комово, за да правиш подобно, да кажем, изявление.





Тема Re: За охлювите, емигрантите,и др стереотипинови [re: crystalkyle]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано15.06.12 17:49



Защо не се приема възможността, че хората са мобилни, че съображенията за кариера са определящи на един етап, че светът надхвърля границите, които вие определяте като предел? Ако за вас тези граници са ограничаващи, бихте ли ги наложили на децата си? Защо?


хубаво и смислено казано

НО винаги и ТУК и навсякъде ще има все някой, който да те съди от неговата си хралупа и невъзможност да прозре в бъдещето



Тема Re: хахаха:))нови [re: BambiBambina]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.06.12 17:50



Баси веселбата...тенкс за снимките, пусни още нещо весело откъм вас:))))))))))))





Тема Чакай да видянови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.06.12 17:56







Тема В "чест" на тази простотиянови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано15.06.12 18:02




пускам нова тема в ГЗС.
ДА СИ ВЯРНА НА ДВАМА МЪЖЕ ОЗНАЧАВА ДА СИ ДВА ПЪТИ ПО-ВЯРНА. Сайт Номер Едно за извънбрачни връзки, измислен от жените.

След малко - още.



Тема Re: За охлювите, емигрантите,и др стереотипинови [re: PipilotaV.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.06.12 18:07



Ама аз това го знам. Пробвала съм.

Но, както казах, ще повярвам на Ком, че във всички цивилизовани страни хората говорят поне по два езика.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: За охлювите, емигрантите,и др стереотипинови [re: 4usmivki]  
Автор echr ()
Публикувано15.06.12 18:09



И аз туй ги питам западняците - кво ще правят като българският стане международния език за комуникация. Те питат - ма кога? Аз викам - ми след 100 години, знае ли се кога, ама вие от сега се гответе, щото промяната е най-сигурното нещо в тоя свят





Тема Re: В "чест" на тази простотиянови [re: BambiBambina]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано15.06.12 18:12



ми така си е






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.