Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един въпроснови [re: Kkaнeлa]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано12.06.12 13:23



Ами те като туристи да идват. Ще изчистим след тях и след нас си

.



Тема Re: Един въпроснови [re: echr]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано12.06.12 13:24



е що пък да ги съдиш, народът е казал че било имало и щастливи цигани:







Тема Ами хайде, тогава, рекламата на Италиянови [re: echr]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано12.06.12 13:24



да бъдат задните им дворове, гниещи от мръсотия и тиня /в центъра на Болоня, надниквайки през дървен капак в стената, виждаш нещо, от което ти се изправят косите, което бавно се влачи между прозорци и тераси на жилищни постройки, и това е масово... още по-зле е във Венеция.../, понеже това също е зрелище, нали? Екзотично е, понеже в цивилизования свят такава смрад и цигания няма. Само в Индия, подозирам, но там говорим изобщо за съвсем друго нещо...



Тема Re: Един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано12.06.12 13:28



Добре





Тема Re: У меннови [re: paзбиpaм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано12.06.12 13:30



+10 000



Тема Re: Един въпроснови [re: DarkSide]  
Автор echr ()
Публикувано12.06.12 14:32



мисля да ги съдя за подвеждаща информация



за обида не мога, щото ще ревнат всички, че няма нищо обидно в това да си циганин яздещ бос и полугол неоседлан кон



Тема Re: Ами хайде, тогава, рекламата на Италиянови [re: BambiBambina]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.06.12 14:41



Е, ама ромът може да е бил спретнат, бе.



Те го рома. Всъщност какво толкова, освен едно - ако другите страни са представяни с градски или други пейзажи, може да се приеме, че ние според авторите нямаме подходящи, които да изглеждат симпатично.



. В това число на Румъния и Западните Балкани, също и на азиатските страни. Не знам защо. На циганина не че толкова нещо му има сам по себе си, колкото не е нещо кой знае какво, особено пък - типично за България.

Редактирано от MupaM на 12.06.12 14:53.



Тема Re: Един въпроснови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.06.12 18:17



не, не се майтапя.





Тема Re: Един въпроснови [re: XXLMORE]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.06.12 18:24



точно това погледнах. От 1900 година, до 2011 циганите в България са се увеличили от 90 хил, на малко под 400 хил, или - към 4 пъти за 100 години.
Българите в момента са към 6,5 милиона или около 16.5 пъти повече. При същите темпове на растеж - на циганите ще им трябват 200 години, за да стигнат 4.8 милиона, а българите през това време ще трябва да намалеят до толкова.
Това си мисля аз с моя прост акъл, де... сега очаквам да почнеш да оспорваш данните от преброяването.





Тема Re: Един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.06.12 18:26



последно - като цигани ли ни възприемат или не?
Т.е. вас, де - мен определено не ме възприемат като циганин по света. Само в България.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.