Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един въпроснови [re: Koм]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано12.06.12 12:37



Не е необходимо да питам в никой клуб Коме, аз съм от хората с лични впечатления, а и статистиката ми е донякъде хоби.Имам дори курсови работи написани по въпроса с демографията, не ми се занимава да ти прилагам данни .Това че ще си крием главата в пясъка няма да ни спаси изобщо.От доста време вече децата постъпващи в училище са 50 на 50 %, а в близките години - до 15 - 20 ще надделеят.Това е тенденция, която е вече необратима вътрешно.Единственото, което може да промени темповете, а не тенденциите е внос на качествени емигранти отвън и износ на мургави братя и сестри, ама надали ще стане





Тема Re: Един въпроснови [re: XXLMORE]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.06.12 12:42



ама защо говориш толкова трагично не мога да разбера - тенденцията ще се обърне моментално - като станете малцинство и почнете да си живеете живота с 30 кинта на месец социални помощи и ще почнете да раждате по 12-13 деца и да богатеете от детски надбавки... обаче и вие като циганите ще си вкарате автогол, щото пак ще станете мнозинство.



А инак - за сега сте към 20 пъти повече... щом ти е хоби - обясни как ще стане тая работа за 15-20 години, дето не се е случила за 100 (от когато има преброявания), че аз не разбирам нищо от статистика.



Тема Re: Един въпроснови [re: echr]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано12.06.12 12:52



Какви реакции?

Сега, ако имаше малко повече фантазия, щеше да си представиш, как този смугъл малък брат, препуска към някоя тютюнева нива, за да открадне една бела-бела шалвареста българка от там за невеста. После ще идат при един български равин да ги венчае и направо от там - при българските китайци, да си купят чеиз. Докато се пазарят, синеокия голям брат на смуглия малък брат ще им открадне коня от яд и те ще идат да се оплакват на българския арменски поп....и т.н.





Тема Re: Един въпроснови [re: echr]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано12.06.12 13:00



Лично на мен много ми харесва това, че светът ни възприема негативно, като цигани, като живеещи в землянки. В противен случай, ще вземат да мигрират насам и тогава ще стане страшно. А първо прииждат точно тези, от които нямаме нужда.



Тема Re: Един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано12.06.12 13:04



брей... ама наистина ли така ви възприема света? Бре-бре... какъв льош свят.





Тема Re: Един въпроснови [re: Koм]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано12.06.12 13:08



Що да е лош светът?! Много си е добър даже той. Ама ако може да си стои извън нашата малка държавичка- най-добре. Мое мнение.



Тема Re: Един въпроснови [re: Koм]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано12.06.12 13:09



Ако наистина се интересуваш, можеш да намериш сам данните от преброяванията.Да пускам тук моя анализ няма смисъл, не е темата за това.Да заемаш поза на щраус не е полезно.Но дори там където си ти, нещата вече са се обърнали, нали знаеш че и в САЩ вървите по същата пътечка.Честито на печелившите
Ражданията на бели бебета в САЩ вече не са мнозинство, сочат данни на Бюрото за преброяване на населението на страната, предаде БГНЕС.

Малцинствените раси - испаноезични, чернокожи, азиатци и други смесени раси, са възлизали на 50,4% от ражданията в годината до юли, което ги превръща в мнозинство за първи път в американската история, съобщава в. "Ню Йорк Таймс".

Този демографски обрат се очакваше от години в страната, основана от представители на европеидната раса, но разчитаща силно на работна ръка от африканските народи, и преминала през Гражданска война и битка за граждански права на расова основа.

В последните години ръстът на имигрантите от испаноговорящото население на Латинска Америка ускори загубата на статуса на мнозинство на ражданията на бели бебета, сочат данните от преброяването. Очаква се тенденцията да продължи, защото испаноезичното население е достигнало пика на плодовитостта си, а средната му възраст е 27 години, допълва изследването, цитирайки демографа Джефри Пасъл от Pew Hispanic Center.

В периода между 2000 и 2010 г. в САЩ броят на ражданията на испаноезични бебета е бил по-голям от броя на испаноезичните имигранти, пристигнали в страната, допълни Пасъл. Белите обаче продължават да съставляват най-голям единичен дял от общите раждания с 49,6% и остават мнозинство - 63,4% от населението като цяло, сочат данните.




Тема Re: Един въпроснови [re: echr]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано12.06.12 13:16



У мен предизвиква реакция да пратя буквално на майната им цялата редакция, пуснала в продажба подобна простотия.



Тема Re: Един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано12.06.12 13:17



Аз също съм против навлеците


Миналата година на морето сто забележки им направих да не си плюят обелките от семки по земята. След тях и потоп.



Тема Re: Един въпроснови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано12.06.12 13:21



Ти се майтапиш, със сигурност...
Виж тук:



Някой, със сигурност, има интерес да представя за емблема на страната ни циганин на кон/в каруца, вместо да изтъкне факта, че сме световнопризнат производител на едно от най-качествените розови масла в света. Не съм сигурна кой държеше първото място...
Или че сме на второ или трето място в света по производство на ИСТИНСКА минерална вода, не като италианската... Тук изключение прави само тази , която струва 90 цента за литър, и нищо останало не може да ни стъпи и на малкия пръст и да се сравни с нашите "Банкя", "Хисар" и "Горна Баня".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.