Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Тема Re: Един въпроснови [re: Mимeтo]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано14.06.12 19:14



Не си 65 със сигурност и стига лъга

. Видяхме те и си пухкава. Но това не е престъпление все пак.



Тема Re: Един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано14.06.12 19:18



Айде плямпай си с Алиса и я питай що не сме приятелки. Ако не съм 65, значи съм 165, спри да се ядосваш

Други забележки имаш ли



Тема Re: Един въпроснови [re: Mимeтo]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано14.06.12 19:25



Миме, хич не ми влиза в работата що не сте били приятелки... много глупаво отбиваш в други посоки.
И даже това, че не сте приятелки я кара да даде ПУБЛИЧНО своята оценка за твоето телосложение.И тя в случая е точна и вярна! За което аз лично и благодаря, за да се спреш барем ти /щото безочната Лира няма спирка, за нея спасение няма/.



Тема Re: Един въпроснови [re: PipilotaV.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.06.12 19:39



А бе, преди има- няма месец- два не беше ли ти, която писа хвалебствия за визията на Даная в ГЗС и я защитаваше като много точен човек? Или това беше, защото тя непредизвикано (пак) се дървеше на мен, пък ти, като Лира, не ме "кльопаш"?

Да, представих Даная като непознат клубар в нова среда, в която вече ме знаят и никовете, с които си пиша, питат коя е. С няколко добри думи по подобен начин бих представила и тебе, и който и да е друг от клуба, ако се появи в клуб, където пиша и ме знаят. Така постъпвам и в реала, когато в непозната компания идва мой познат, пък ако ще и сутринта да съм си разменяла псувни с него. В къщи го наричаха "добро възпитание", може и да са грешали. Но, в общи линии, принципът ми е такъв - въвеждам познат с добри думи в компанията на други хора, пък дали ще ги оправдае или не, е негова работа.

Изненадвам се, ако не си чула за този етикет и бързаш да ми приписваш сложни интригантски стъпки. Мислех, че е популярно правило, не единствено приумица на близките ми.





Тема Re: Един въпроснови [re: Mимeтo]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.06.12 19:45



Моите цици са такива и на 53, и на 68 кила, бре.


Няма начин да ги стигнеш, колкото и да слабееш, щото тлъста цица от зор увисва, ама малка - никогиш!

п.п. излъга за килцата поне с 5, ама айде, не ти е за сефте. Прасецът ти по-дебел от моя, бре.



Тема Re: Един въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано14.06.12 19:48



О-ооо, не, не беше в този контекст. Беше в нервен отговор към Парвати, а не като форма на представяне на Даная. Няма смисъл да ровя сега, за да те цитирам.

Не защитавам Даная, изобщо, и мисля, че тази тема нямаше нужда да се превръща в поредното мазало, но си имам принципи: не сека под кръста (даже и бивш приятел) и не наритвам паднал. Пък вашите взаимоотношения са сложни за мен- отдавна не мога да се ориентирам в това кой с кого, как и колко е близък и с кого се прегрупирва в последствие.






Тема Re: Един въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано14.06.12 19:56



Много се впрягаш значи. Сега и аз взех да ти се чудя. Коментари по някакви снимки. Ся, че акъла ми е колкото на Лира, то ясно. Акъла на Алиса също се видя. Какво да правиш

Връзката, връзката е някаква друга, която нито аз, нито Лира, нито Алиса казваме. Вземи най-накрая се замисли, вместо да ръкопляскаш без да знаеш на кво се хилиш
Целуфки
Понякога трябва да правиш компромиси. Ако в един момент приятелките ти са изтрещели, разбирай ги. Опитай. Дали бях ясна не знам... Жокер: Лира не пожела да коментира Алиса. Тва е деня на Алиса, затова Нейното изпращяване след 2 дена, нейните коментари и разпалване на некви и аз не знам какво.



Тема Re: Един въпроснови [re: Mимeтo]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано14.06.12 20:09



Голяма си смешка, ще знаеш.

На мен кога ми е била нужна помощ от който и да е било, за да си кажа мнението за теб и твоите изцепки?! Я дай пример
От тази тема нищо смешно не остана, ще знаеш /освен последните ти напъни да отбиеш директорията, която ти зададе от снощи/. Ти , че ти е толкова акъла- толкова е. Имаш едно предимство- наивност има в теб. Но и тая плоча ще се изтърка.
И спри да си въобразяваш, че хората ги интересува кво става в твоите приятелски кръгове, че чак и жокери ще раздаваш... хехехе
Видя ли кво стана накрая- направихме деня на Лира, ама ти обра каймака. И после ме питай, какво съм имала предви с това, че Лира не прощава и на приятелките си.



Тема Re: Един въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор Mимeтo ()
Публикувано14.06.12 20:13



А мерси. Нали не си мислиш, че ще рева. Учила съм се от теб, т.е. ти ме научи. То сега не бяха скули, кво друго вече забравих, тлъсти цици, прасци. Да не мислиш, че ми пука

какво си казала Ама хората взеха много да си вярват. Ся след твоите изявления, никой не ми каза "разбирам те"



Тема Re: Един въпроснови [re: PipilotaV.]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано14.06.12 20:21



Най-добре порови да си опресниш паметта, вместо да ми спряташ ученически интрижки. по времето, когато даная цъфна с тема, се лиготехме с фламингото и обстинаци в тема на идън. отразих Данайчето като участие с 2-3 реплики, след което надойдоха двете фръцли да питат коя е и им я представих. Поканиха я да се включи в смешната тема със селските никове, в която се правехме на суперхубавици и мурви, и ти май се навърташе там.

Толкоз. Ако ще ми търсиш сега под вола теле и да ми обясняваш АЗ какво и с каква умисъл съм писала според ТЕБЕ, значи си по-тъпа, отколкото са ти претенциите.

а твоите принципи си ги прилагай в своите работи. не си поканена да ми ги налагаш непитана.
и ти ако си въобразяваш, че не ти лъсва четирибуквието...защитавала данайчето, мола ви съ.
Интригантка.






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.