Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 20.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Днес прочетох ..  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано08.06.12 12:10



Когато започнах да обичам себе си, разбрах, че мъката и страданието са само предупредителни сигнали за това, че живея против собствената си истина.

Когато започнах да обичам себе си, разбрах колко силно може да засегнеш някого, ако го подтикваш към изпълнение на собствените му желания, преди да им е дошло времето и човекът още не е готов ..

Когато започнах да обичам себе си, разбрах, че при всякакви обстоятелства се намирам на правилното място в правилното време и всичко се случва в нужния момент, затова мога да бъда спокоен.

Когато започнах да обичам себе си, престанах да ограбвам собственото си време и да правя грандиозни проекти за бъдещето.

Когато обикнах себе си, престанах да се опитвам винаги да бъда прав и от този момент правя по-малко грешки.

Когато започнах да обичам себе си, престанах да живея с миналото и да се безпокоя за бъдещето. Днес живея само за настоящия момент, в който се случва всичко.

Когато започнах да обичам себе си, осъзнах, че моят ум може да ме разстрои и от това мога да се разболея.


.. и се потресох. Не покривам нито едно от тез. Оказва се, не се обичам .. бахса!!!

Та, обичате ли себе си?



Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано08.06.12 12:15



Не, по стандартите на Чарли Чаплин /мисля текстът е негов, или поне му приписват авторството/ май само се понасям. Четири точки почти покривам - 1, 2,5 и 7, по останалите тепърва ще се обучавам.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.06.12 12:16



Тази обич към себе си на мен ми прилича на защитна реакция. Върши работа. Това е начинът да оцелееш.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 12:54



А аз питам: трябва ли да приемаш за меродавни дефинициите на ДРУГИГО, който със сигурност не винаги се е намирал на правилното място, в правилното време, с правилните хора - независимо от опита си да се самоубеди в обратното?

И също: ако някой наистина обича себе си, къде поставя останалите, в цялата схема? Защото ако говори само за "себе си", "себе си" и отново "себе си", означава, че животът му няма много смисъл. А ако животът му няма много смисъл, означава, че не се обича. Кръгът се затваря.

Да, определено, но моята истина е различна от онази, която ти си цитирал, или ако не изцяло, то поне в голяма степен.





Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано08.06.12 14:13



хубави мисли, аз обичам себе си от много дълго време





Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: BambiBambina]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано08.06.12 21:12



Чарлз Чаплин .. на 80 години. Малко или много е знаел ко говори.





Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 22:30



Прочетох автобиографията му, когато бях на 11, така че прекрасно съм разбрала за какъв човек говорим. НО. Това не значи, че всеки от нас няма своя собствена "камбанария".
Иначе, на Чарлито *bow* за всичко, с изключение на върлата му женкарщина, която, на всичкото отгоре, умело прикрива.

Виж, Клептън поне си го казва съвсем открито, че е бил /и се надявам вече да не е / курвар.

Редактирано от BambiBambina на 08.06.12 22:33.



Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор юpaтa ()
Публикувано08.06.12 22:59



Чарли Чаплин
да





Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: BambiBambina]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано08.06.12 23:26



На 11? Прекрасно си разбрала?
Позволи ми да се съмнявам





Тема Re: Днес прочетох ..нови [re: borecom]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано09.06.12 00:17



Не много.
Общо взето скъпите за мен хора са ми били по-важни. Но то пък за късмет се е получила и взаимност, та не е имало много умуване. Надявам се всички да сме живи и здрави. Ще се заобичам един ден, сигурна съм. Като не ми остане нищо друго...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.