Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Шефката ме покани на вечерянови  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 07:46



от няколко месеца си имам нова шефка. Една - такава - засукана. Абе - не е лоша жената. Тя по принцип работи на източния бряг в тамошния офис на корпорацията, обаче тази седмица е в нашия офис. И днес ме покани на вечеря за утре вечер (тя искаше днес, де - ама аз бях зает).
Та - сега ме измъчва голяма дилема. Кой е редно да плати сметката. Дали аз да я платя с моята корпоративна кредитна карта или тя с нейната? От една страна - ако аз я платя - тя трябва да одобри разхода и ще си остане между нас. А ако тя плати - тогава нейния шеф ще трябва да го одобри и ще се разчуе, че шефката вечеря докато е в командировка. От друга страна пък викам нещо да не я обидя - щото тя е една такава - малко феминистка си пада...



Казвайте до утре да не се изложа.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.06.12 07:49



Който кани, той плаща.
Но пък в името на добрите служебни отношения и предвид нейния феминизъм, можете да делите най-колегиално.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 07:55



Тя ще плати с карта, ти- в натура и ще сте квит.


Майтапя се. Трябва да си самоубиец, за да направиш такова нещо при вашите закони.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: anbra]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 07:55



Хм... това не ми беше хрумнало... за делбата, де - нейната фамилия е една такава - холандска, пък и живее в Манхатън - значи - наистина може по холандски да си разделим сметката. Ама как да го извъртя, щото не върви да кажа: "твоята сметка е еди-колко-си"... А келнера на мен ще донесе сметката.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 07:59



По скоро тя трябва да е самоубиец - аз мога да си правя каквото си искам (с нея, де), стига да е в рамките на закона. Ама няма да има натури в смисъла, в който го разбираме в България. Бас държа, че ще говорим за пари, щото днес едни добри чичковци ми дадоха една сума и тя беше там и помагаше. Сега ще ме пита как ще ги харча.



Ама това е лесно - ти кажи как да стане със сметката.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 08:06



По скоро тя трябва да е самоубиец Точно това имах предвид.


За сметката и аз съм на мнение, че който кани, той плаща. Тя трябва да си е направила сметката, щом те е поканила.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.06.12 08:07



ако аз я платя - тя трябва да одобри разхода и ще си остане между нас

Аха...И се получава, че влизаш в съзаклятие значи


Винаги е полезно да си имаш обща тайна с шефа. Сближава някак си

Намери начина да платиш ти. Например, докато тя си пудри носа, можеш да й повредиш картата, като я сдъвчеш.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:11



абе - то - корпорацията ще плати. Въпроса е кой да извади картата пръв... бас държа, че оная "male chauvinistic pig" - келнерката ще ми донесе сметката на мен.





Тема Уточняваш за....нови [re: Koм]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано05.06.12 08:13



себе си каква е тази вечеря:
1.Служебна вечеря за "сплотяване"на колектива.За такава още не съм чувал за по вечерно време и на 4-и очи.Май че отпада.
2.Среща за приятно прекарване(скука при командировка на шефката).Горе долу ми се връзва,макар и с едно наум.
3.Среща към интимното.Това добре,ма кой ще направи първата крачка.Щот ако си ти-гориш,ако е тя-пак ти гориш.
4.Среща за уточняване на нейният процент.Това би било най-доброто,обаче....
И в 4-те случая,когато ти донесат сметката,вадиш картата и я подаваш.После...После си е за после.И тогава ще му мислиш.По скоро се замисли как да се държиш с нея,че да не се изтълкува неправилно.
Абе кофти ти е ситуацията.Ако не проявиш макар и малък интерес,ще реши,че не става.Ако проявиш и вземе да ти се върже...А,вземи някакво подаръче,все пак е жена.Или цвете.
Обаче ако си те харесва,може да стягаш и куфарите.Щот ще те премести.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 08:15



Е, на мен ако ми се случи нещо такова, вероятно ще извадя картата, защото мразя неловки ситуации, в които всички се ослушват. Пък ако и тя извади своята и настоява да плати, ще и позволя. Ако не- ще платя.
Ама вярно ли това ще ти тормози мислите днес?

То, разбирам, че при вас сметките по ресторантите са инфарктни, ама остави нещата на естествения им ход.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.