Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано07.06.12 10:57



Защо, когато дойде някой с реален проблем тук се сформира агитка по посрещането му, така че да не стъпи повече?



За взаимопомощ ли е този клуб или за начесване на нечия извратена страст да натисне главата на давещия се под водата?

Голямо ли е удоволствието да нариташ падналия, да му покажеш колко е зле?
И в същото време да парадираш как всичко ти е наред.

Нищо не разбирам от това.
Затова питам и чакам отговор.



Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.06.12 11:45



Жълтата журналистика ти идва в повечко.



Тема Re: Въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано07.06.12 11:56



Ето и конкретният пример.

Все пак ще ти отговоря.
Жълта журналистика не чета, следователно и не правя.



Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано07.06.12 12:21



Нарича се хомо сапиенс.



Тема Боя се, ченови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.06.12 12:33



няма да получиш свестен отговор. Всъщност, той се съдържа във въпроса ти.

Помня, че в този клуб, че и в Женския са ме правили на нищо само, щото не ме познават и добре, че не съм тънкообидна и съм непукист, но не всички са такива.
А какво направиха едно, по мое мнение, истински вярващо момиче в "Православие" тамошните талибани ... ами в "Йога" що за чудо е ... бе, комплексарска история!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Kkaнeлa ()
Публикувано07.06.12 12:35



Не се сформира агитка. Всеки си казва мнението и съответно си държи на него. Но дето викаш "старите курви" е добре да даваме крачка назад, щото съм сигурна, че младите ще се разберат чудесно



В този ред на мисли обаче ми изникна друг въпрос, дето ми е важен. Сега с това ИПв6, което планират, аз колко още мога да си карам с експито, защото на моето възрастно компютърче не мога да му слагам седмица.



Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 12:36



А е хубаво да се чете жълта преса. Има и някои истини. Наскоро организирано четохме един вестник, всички си го купихме и си коментирахме



Много е лошо да коментираш, без да си чел вестника. Та затова питаш и не знаеш. Земи дай един лев за жълта преса най-накрая



Тема Re: Боя се, ченови [re: paзбиpaм]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано07.06.12 12:39



Знам, че не мога да очаквам отговор.
Защото точно тези, които налитат да правят т.нар. "птичи погром" /справка - "Полет над кукувиче гнездо"/ ще заемат позата на умряла лисица.

Когато видя една реклама по ТВ - за някакви изолации в строителството беше, все се сещам за клубовете на дира. Там един съсед се оплаква от стените си - влага, мухъл, пукнатини, а другият му казва няколко пъти - А при мен всичко е наред!



Само дето тук не се ограничаваме с това.



Тема Re: Въпроснови [re: danaia nn]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано07.06.12 12:41



Много е лошо да коментираш, без да си чел вестника

Не коментирам нищо преди да съм прочела.

Пише ли някъде в жълтата преса отговор на въпроса, който поставих?
Или се хвалиш, че си прочела нещо?



Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 12:46



Пише ли някъде в жълтата преса отговор на въпроса, който поставих

Зависи как четеш. Но най-сигурно отговора ще намериш в старите вестници по другите клубове. Не се ограничавай толкова с тоя






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.