Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано08.06.12 14:11



ето сега струва ми се разбираш, защо аз тук не влизам никога в подробности и детайли



въпреки, че би могло да се разкаже много и повярвайте би било супер инстересно в контекста на тематиката на клуба, да не говориме пък в контекста на ГЗС,
но там от известно време освен Файла, администратора и някой друг бастунджия никой не списва



Тема Димич,нови [re: dymo]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.06.12 14:38



аз като от 10 и половина години редовно дращя, що не мога да се припозная нито като Файла, нито като Киро, нито като кой да е бастунджия?


Пък и къде забрави турбоманекен(к)ите?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от paзбиpaм на 08.06.12 14:42.</EM></FONT></P>

Редактирано от paзбиpaм на 08.06.12 14:43.



Тема Re: Димич,нови [re: paзбиpaм]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано08.06.12 14:41



не бе аз не припознавам никой с никой скъпа, ти си по специална там ти си от готините като мен:) де, сега там има две три фръцли дето са захапали ПС по цял ден и си правят такива ментални чекии , че освен да се умихнеме разбиращо не ни остава друго



Тема Re: Въпроснови [re: kuhata leika]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.06.12 15:09



Никак не ми се бъбри - мненията ми са ясни, точни и по същество.

Факт, че ти и още няколко ника се появявате само в теми - оплювки. Ти не си писала в клуба от края на миналата година, когато бяхте организирали кампания за изгонването на Лира. Е, Лира откога беше банната, изнесе се трайно в друг клуб, заедно с редовните ви "дразнителки", аз по цели седмици не пиша тук, останаха няколко кротко списващи - клубна атмосфера - слънце.
И, къде беше кухата лейка, мис слънчица и цялата агитка недоволстващи от нам-кои си постоянни дразнители? Изпари се яко дим. И сериозни теми по спецификата на клуба минаваха, и лежерни, и всякакви. Тук куха лейка, там куха лейка - нямааааа.
Изневиделица в поредната заядлива темичка - оп! куха лейка притърча да приглася.



Разни други винаги дежурно притичващи за скандалче никове - също.
Хич не ми отговаряй, ей така си събирам 2+2, и все 4 излиза, мамка муй математика!



Тема Re: Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано08.06.12 15:11





Ами това не е ли взаимопомощ според теб?



Тема Re: Въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано08.06.12 16:41



Така кажи ... че съм ти липсвала.



Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Тема Re: Въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано08.06.12 16:56



Вярно е, че беше умрял клуба няколко дни. Вярно е също така, че Лили пусна тема и после стана скандал заради тези, дето уж не са в клуба.
Вярно е също така, че клубът се наблюдава от високо и се следи кога и къде може да се развали добрия тон.
Вярно е също така, че аз нарушавам добрия тон понякога.
Но когато говориш за нещата- бъди обективна!! Не ги извъртай насам-натам както ти уйдисва.





Тема Re: Въпроснови [re: coffeemate]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.06.12 17:00



Вярно е също така, че клубът се наблюдава от високо и се следи кога и къде може да се развали добрия тон.


Да.

Но когато говориш за нещата- бъди обективна!! Не ги извъртай насам-натам както ти уйдисва.


Трудно.:))




Тема Re: Въпроснови [re: coffeemate]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано08.06.12 21:13



Да, бе, щото тук наредени гъз до гъз обективни, ама направо тибетски мъдреци и философи, та само на мен ми уйдисало!



Като ще ми пробутваш обективност, особено при разпри, дърлене и провокации, е такива, като темата на Лила, цитирай поне един ник, винаги и във всички случаи обективен. Ама бъди обективна.

За толкова години само Анбра съм се убедила, че запазва безпристрастност, макар понякога и тя да изтрещи от маймунарника, ама пак си мери приказката и не прави интриги, нито цепи клубарите. Всичко останало, без изключение, скача в мелето и продава фасони. С изключение на никове, които изобщо не влизат в мелета.
Това е положението, Минке, знаем се.



Тема Re: Въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано08.06.12 21:14



Предавам се ..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.