Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Не санови [re: coffeemate]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.06.12 21:59



всичките Нирмалини дяца, бе-е!

Да жаля? Чак пък толкоз ... в реала познавам толкова много хора, от толкова различни течения на йога, самата аз се занимавам също, че без клуба минавам съвсем спокойно, ама нали уж йоги, предполага се, кротки хора, по-духовни от останалите ... пък се ядат като кучета се ръфат.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 22:18



А защо не ползваш анал .. хм .. итичния си мозък за да прочетеш и сама доказателствата? Цитирай, аргументирай .. ко дремеш и задаваш контра въпроси?

Манипулираш ти. При тва, като гладно, наритано куче, сух кокал.

И непоследно .. клуба е наречен 'на разведените' - където хора дето са приобщени към проблема, пишат за нещата, дето ги вълнуват. Брачни, междуличностни, с деца, с гордост и предразъдъци .. има всеки, дето живее пълноценно или с компромисите си в съжителство. Та ..

Въпрос: да си прочела нещо освен заглавието на клуба?

Цитирам: В реалния живот дори да срещнеш друг разведен, попаднал в подобна на твоята ситуация, рядко споделяш интимни и трудни преживявания. В клубвете това е възможно по естествен и безопасен начин. Нека го направим - един клуб на разведените! Tакъв клуб може да донесе спасение на някои поразклатени бракове. ...И една от целите - "смях и купон", с предимство за всички наскоро разведени и разделени, които имат нужда от това...

пЪсЪ .. и на теб и на Даная, по веднаж отказах бан, въпреки молбите ви. Повторната ще я утоля.



Тема Въпроснови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 22:21



Ти де беше, като обсъждахме и предлагахме правила за по-чисти взаимоотношения в клуба? Ко мрънкЯш ..



И ако ти мрънкаш, де са другите дет писаха тогас? Ти поне не писа ..



Тема Re: Въпроснови [re: borecom]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 22:34



Нямам спомен да съм ти искала бан, но помня, че ти сам ми го даде. Ако ще ме предупреждаваш направи го, да знам



Тема Re: Въпроснови [re: danaia nn]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 22:47



Да, убеден съм че нямаш.

Да ти припомня?



Тема Re: Въпроснови [re: LlRA..]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано07.06.12 22:48



Лиро ма, пак ли ше ставаш милионерка? Тоз виц малко поомръзна, да ти кажа



М+З=ВЛ


Тема Re: Въпроснови [re: borecom]  
Автор danaia nn ()
Публикувано07.06.12 22:49



Питах предупреждаваш ли ме, да знам



Тема Re: Въпроснови [re: borecom]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано07.06.12 23:08



на тебе колко пъти да ти пиша, че си избиваш комплексите с некадърно модериране?

извън сопата, която размахваш, не си от хората, с които бих се консултирала и за марка хляб, която да купя.
глупав си, примири се най-сетне с факта.



Тема Re: Въпроснови [re: danaia nn]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 23:10



Обичам те .. не питай, пипай ..





Тема Re: Въпроснови [re: Aлиca.]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 23:11



Нещо по темата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.