Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ОФФ.  
Автор danaia nn ()
Публикувано05.06.12 23:59



На колко трудови договора можем да работим? Знам, че темата ми не е за тук, но няма да я пусна на друго място.
На 2 ли с разрешение на първия работодател?



Тема Re: ОФФ.нови [re: danaia nn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 07:13



На колкото искаш, но с 12-часова междудневна почивка и два дни междуседмична (тук май имаше и някакви варианти, но ме мързи да ги прочета) . Без разрешение на първия работодател.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 06.06.12 07:14.



Тема Re: ОФФ.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.06.12 09:39



А мога ли да работя на трудови договори на 4 места едновременно на по 2 часа всеки един от тях.
Випростът ми е егоистичен.
Бидейки пенсионер сега и работейки и внасяйки за 4х2=8 ч. осигуровки ще ли ми се съберат пенсионните вноски по същата формула, та след 365 дни като си внеса корегиращата декларация в пенсионното, да си имам все едно стаж на една пълна работна година и съответната добавка към сегашната ми пенсия?
А, да те видим сега, колко си от тайфата!

WALL·E


Тема Re: ОФФ.нови [re: Haглeц]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 09:44



А, да те видим сега, колко си от тайфата! Ще ме видиш, ама по-късно, щото това трябва да го проверя. Едно време за договори до 40 часа май нямаше осигуровки, но след това го промениха, доколкото помня. Та, ако има осигуровки, ще ти се зачетат, щото логиката е, че стажът се зачита пропорционално на часовете. Като ти внесат четиримата работодатели декларациите за осигуровки на 2 часа, си стават 8 часа. Но ще го проверя.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: ОФФ.нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано06.06.12 09:46



Благодаря най-предварително и блюдолизки настроено!
Това ми е реален казус. Като би било забавно дали е законно на същия принцип да работя да речем общо 10-12 ч. дневно и дали от това ще ми се дигне повече пенсията, ха ха!

WALL·E


Тема Re: ОФФ.нови [re: Haглeц]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.06.12 09:53



Може ли да те назнача на 2 часа

Сериозно питам



Тема Re: ОФФ.нови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 09:54



Не се занимавай с пенсионери...гледат само да щипнат туй-онуй...туй в онуй...пардонь



Тема Re: ОФФ.нови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.06.12 10:04



Е първо нали трябва да обсъдим длъжностната характеристика

Какво ме интересува какво ще си внасяме там по пенсията и къде ще до внасяме



Тема Re: ОФФ.нови [re: danaia nn]  
Автор WMC (Прах във вятъра)
Публикувано06.06.12 17:30



На колкото можеш. Не е задължително да са разписани.



Имам един познат - Хамериканец в София - като го питат от другия континент - той живее в Бг. Като го питат нашите инспекции - той е американец и те тъй...



Тема Re: ОФФ.нови [re: WMC]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.06.12 17:35



Не става бе. Карат ни да назначаваме намсикви хора. Затова се чудим кой къде и по колко договора да работи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.