Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Шефката ме покани на вечеря  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 07:46



от няколко месеца си имам нова шефка. Една - такава - засукана. Абе - не е лоша жената. Тя по принцип работи на източния бряг в тамошния офис на корпорацията, обаче тази седмица е в нашия офис. И днес ме покани на вечеря за утре вечер (тя искаше днес, де - ама аз бях зает).
Та - сега ме измъчва голяма дилема. Кой е редно да плати сметката. Дали аз да я платя с моята корпоративна кредитна карта или тя с нейната? От една страна - ако аз я платя - тя трябва да одобри разхода и ще си остане между нас. А ако тя плати - тогава нейния шеф ще трябва да го одобри и ще се разчуе, че шефката вечеря докато е в командировка. От друга страна пък викам нещо да не я обидя - щото тя е една такава - малко феминистка си пада...



Казвайте до утре да не се изложа.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано05.06.12 07:49



Който кани, той плаща.
Но пък в името на добрите служебни отношения и предвид нейния феминизъм, можете да делите най-колегиално.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 07:55



Тя ще плати с карта, ти- в натура и ще сте квит.


Майтапя се. Трябва да си самоубиец, за да направиш такова нещо при вашите закони.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: anbra]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 07:55



Хм... това не ми беше хрумнало... за делбата, де - нейната фамилия е една такава - холандска, пък и живее в Манхатън - значи - наистина може по холандски да си разделим сметката. Ама как да го извъртя, щото не върви да кажа: "твоята сметка е еди-колко-си"... А келнера на мен ще донесе сметката.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 07:59



По скоро тя трябва да е самоубиец - аз мога да си правя каквото си искам (с нея, де), стига да е в рамките на закона. Ама няма да има натури в смисъла, в който го разбираме в България. Бас държа, че ще говорим за пари, щото днес едни добри чичковци ми дадоха една сума и тя беше там и помагаше. Сега ще ме пита как ще ги харча.



Ама това е лесно - ти кажи как да стане със сметката.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 08:06



По скоро тя трябва да е самоубиец Точно това имах предвид.


За сметката и аз съм на мнение, че който кани, той плаща. Тя трябва да си е направила сметката, щом те е поканила.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано05.06.12 08:07



ако аз я платя - тя трябва да одобри разхода и ще си остане между нас

Аха...И се получава, че влизаш в съзаклятие значи


Винаги е полезно да си имаш обща тайна с шефа. Сближава някак си

Намери начина да платиш ти. Например, докато тя си пудри носа, можеш да й повредиш картата, като я сдъвчеш.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:11



абе - то - корпорацията ще плати. Въпроса е кой да извади картата пръв... бас държа, че оная "male chauvinistic pig" - келнерката ще ми донесе сметката на мен.





Тема Уточняваш за....нови [re: Koм]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано05.06.12 08:13



себе си каква е тази вечеря:
1.Служебна вечеря за "сплотяване"на колектива.За такава още не съм чувал за по вечерно време и на 4-и очи.Май че отпада.
2.Среща за приятно прекарване(скука при командировка на шефката).Горе долу ми се връзва,макар и с едно наум.
3.Среща към интимното.Това добре,ма кой ще направи първата крачка.Щот ако си ти-гориш,ако е тя-пак ти гориш.
4.Среща за уточняване на нейният процент.Това би било най-доброто,обаче....
И в 4-те случая,когато ти донесат сметката,вадиш картата и я подаваш.После...После си е за после.И тогава ще му мислиш.По скоро се замисли как да се държиш с нея,че да не се изтълкува неправилно.
Абе кофти ти е ситуацията.Ако не проявиш макар и малък интерес,ще реши,че не става.Ако проявиш и вземе да ти се върже...А,вземи някакво подаръче,все пак е жена.Или цвете.
Обаче ако си те харесва,може да стягаш и куфарите.Щот ще те премести.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 08:15



Е, на мен ако ми се случи нещо такова, вероятно ще извадя картата, защото мразя неловки ситуации, в които всички се ослушват. Пък ако и тя извади своята и настоява да плати, ще и позволя. Ако не- ще платя.
Ама вярно ли това ще ти тормози мислите днес?

То, разбирам, че при вас сметките по ресторантите са инфарктни, ама остави нещата на естествения им ход.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:15



aaaa, ако се опитам да и бръкна в чантата да и дъвча картата - кой знае какво може да си помисли. Ако пък е с дънки и си държи портфейла в задния джоб - съвсем ще стане беля... всъщност - не - тя не носи дънки - ходи с едни къси поли все... значи най-много да ме обяви да за клептоман, вместо за дупе-ман



Но това за тайната завера ми хареса.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.06.12 08:17



Дали аз да я платя с моята корпоративна кредитна карта или тя с нейната? - пич изумяваш ме...
Що за дилема?Вадиш кеш и дискретно плащаш.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:19



не, бе - бъзикам се. Разпускам - днес беше тежък ден - както казах имахме половин дневна конференция на тема "да дадем ли на Ком пари или да не му дадем" и тя помагаше колкото можа... не за лични пари става въпрос.

Инак и аз така правя - плащам за да избегна неловки ситуации, ама в случая не става въпрос за пари и наистина ми е интересно как ще се развие ситуацията.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.06.12 08:22



От друга страна пък викам нещо да не я обидя - щото тя е една такава - малко феминистка си пада... - кажо й , че там откъдето идваш така правят мъжете и туй-то.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 08:22



А-а-а, искаше да се похвалиш, че са ти дали едни пари... Така кажи, де! А честито! И аз обичам да ми дават пари.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Уточняваш за....нови [re: Дokи]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:25



Е, спокойно - тя е омъжена.

Това не ми е дерт - ние с нея си имаме приказка и обикновено удряме по няколко часа мохабет в работата. Срещата ще е професионална - за компания докато е в командировка. Това за цветето е интересна идея - мога да се направя на "чужденец" - на мен обикновено ми прощават леки волности по тази линия. Но трябва на място да го купя... значи трябва да избера подходящ ресторант.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:27



за шефката се хваля, бре... ама - мерси, де - да ти се връща (ама в личната ти сметка).





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Hoй]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:29



тц, тц... къф си шовинист значи...



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано05.06.12 08:33



Дилемата ти е неразбираема за местното население. Никой от тук присъстващите не е наясно (предполагам) с корпоративната култура из калифорнийските села. Второ - ква дилема, кви пет лева. Ще плюскате с държавни (пардон фирмени) пари, така че по-скоро се концентрирайте върху въпроса КАКВО ще фигурира в сметката, а не КОЙ ще я плати. На твое място бих забравил за шкембе чорбата и кебапчетата. Наблегнете на гъби мацутаке, хайвер от ивичеста херинга, произведен в космоса, пататник от широколъшки картофи и други подобни деликатеси. Виното - реколта минимум твой набор. Лично аз предпочитам Скрийминг Ийгъл Каберне 1973 Премиум Винтидж, ма се съмнявам, че ше е леко скъпичко даже за ваща корпорация.

В краен случай може и станимашки мавруд.

М+З=ВЛ


Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.06.12 08:35



Казваш, че е готина...Абстрахирай се от това, че ти е шефка и направи така, че да си изкарате добре.Късметлия си, не всеки иска да вечеря/излиза с шефа си.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:44



Аааа, всички знаят, че най-хубавите родопски картофи стават в Яворово - не знам защо искаш да се изложа с шороколъшки картофи.


Освен туй - виното, дето си го написал може да е скъпо, ама е прекалено младо. Мисля да поръчам мелнишка керацуда.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Hoй]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:49



Е, ако не ти е в къщата е готина, инак е чепато дръвце, ама то всички сме така.



Аз до сега не съм имал шеф, дето да не искам да излизам с него - ама повечето са мъже и го удряме на пиене обикновено. Те, де - аз им правя компания с 1-2 малки, щото много не ми понася алкохола.

Редактирано от Koм на 05.06.12 08:49.



Тема Re: Уточняваш за....нови [re: Дokи]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.06.12 09:07



+1



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.06.12 09:09



Дали няма да си иска процент, за това, което са ти дали?:)



С една дума да не забравяш благодарение накой са ти ги дали, дори и да не поиска процент, но да се чувстваш длъжен...и да го имаш това предвид за в бъдеще...абе в схема се вкарваш



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: LlRA..]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 09:17



Абе, де да можех да раздавам проценти...


Става въпрос за бюджет - не за пари на ръка (уви).



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано05.06.12 09:20



Е, ще те съветва как да го разпределяш бюджета вероятно:)



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано05.06.12 09:56



Значи, скоро ще те уволняват.

WALL·E


Тема Re: Уточняваш за....нови [re: Koм]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано05.06.12 10:15



За цветето не бери кахър, ще го нагласим. Някъде към дванаесе без пет минавам между масите, преоблечен кат цветарка с една кошничка зюмбюли - не вярвам да виреят таквиз растения по вашио край. Ти ше се напраиш на мъж и ше ми изкупиш целата продукция, макар че ше ти излезе има-нема пестин долара (американски). Тоя ти благороден жест обаче ше ти отвори пътя към нови висоти в кариерата



ПП. Уточнявам, че за мен нема никакво значение, дали ше платиш с корпоративната карта

М+З=ВЛ

Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 05.06.12 10:20.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано05.06.12 11:29



Кой е плащал и как .. пиенето?



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано05.06.12 13:32



когато келнера ти даде сметката, бъркаш за картата.
ако тя мълчи - плащаш, ако ти каже нещо - слушаш я. нали ти е шефка!



Редактирано от тpънчeтo на 05.06.12 13:32.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:37



Ти майтапиш ли се?
Нали става дума за служебна вечеря? Дори да не е, тя те е поканила. Ако е лична вечеря, най-много предложи да платиш своята част. Който кани - обикновено той плаща.

Редактирано от BambiBambina на 05.06.12 17:53.



Тема А ти, всъщност,нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:41



в коя част на света се намираш?



Мен веднъж ме покани колега на вечеря - красавецът на офиса, търговският ни директор, с когото буквално бях наказана за цяла седмица в Аржентина. Държа се като кретен с изключение на предпоследния и последния ден, преди да се върне в Италия, когато му казах - крещейки - всичко онова, което мислех за него. Преобърна се на 180 градуса и ме покани на вечеря /за срамотите, в Буенос Айрес, на Пуерто Мадера - в италиански ресторант!/, с уточнението СЛУЖЕБНА, и когато предложих да поделим сметката, той правилно отбеляза "Има ли значение, и двамата плащаме с пари на фирмата?"

Така че, в случая, редно е тя да плати.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:44



Хахахахаха! Значи в жеста била цялата работа. Е, направи добро впечатление - бъди първи.





Тема Без цвете.нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:46



Не си усложнявай живота... имаш си работа с жена.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:47



Ако си клептоман, моментално получаваш 10 точки.





Тема Как пък не.нови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:54



Служебна вечеря, покана от друг/а /щом е служебна, всички са безполови/, и той да вади кеш? Би могло да бъде доста грозен жест, осъзнаваш ли го?





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.06.12 14:15



Имал съм подобна дилема.
Първосигнално мн акъли ми дойдоха, ама....то за тукашните кръчми.
Та .......аз се разбрах с поглед с жената, разбра ме за какво се притеснявам.
Иначе....ако знаеш ресторанта....въри се разбери с управителя, дай му някоя кинта /ако трябва/ и /ако можеш си го позволиш де/ да дойде сервитьора/или както му викате там/ и да каже :" Вечерята е за сметка на заведението" .
Ще олекнеш с малко кинти, ама хем ще си галантен, хем няма я обидиш, хем няма имаш тая дилема.
Пиша си аз тука "7 часа разлика" е все пак


п.п: не съм чел мненията и сори ако пак изтърсак.

Редактирано от 4usmivki на 05.06.12 15:12.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 14:16



Цапнато в пръстите, но много на място.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор SeverousSnape ()
Публикувано05.06.12 15:03



И в двата варианта фирмата ще плати. Ако тя те е поканила, особено пък ако държавата е реално феминистична, а не лицемерно, според мен е редно тя да плати сметката.

А ти да я удостоиш с... цялото си внимание, разбира се. Да не си помислите нещо друго?



Да кажем НЕ!!! на модераторските пристрастия.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано05.06.12 15:06



Тя определено си е направила сметката. А на вечерята, или след това, той определено ще разбере как си е направила сметката тя. Само дано не му следят интернет трафика, и шефката му да не разбира български, че тогава определено ще стане много интересно.



Няма ме, не ме търсете.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Severous Snape]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.06.12 15:55



Български и гугъла превежда - дота смешно, но можеш да хванеш смисъл някакъв.
"Тъпа пача" няма как де


Аз в момента се радвам, че не съм у УСА - ми шефката ме викнала - начи тя черпи бе :)
Хиху-хахо и по дома.
Ееебаси умуването....неква жена е водила шефка и дай да умуваме, че кариерата ми /съществуването/ зависи от нея....
Имал съм 2 пъти шефки и съм казвал...да платя?
Глупости - фирмата плаща.
Но в Бг е кеш - ако предложа пос терминал - да бе да - да ми гледат гащите. ако дам бакшиш и него да виждат. Що за тъпи субекти - имайки някви пари...не се итпуснат, ами мислят за корпоративни карти - да не се минат.
Е не, мерси.
Лична вечеря, а той не умува за момата, а как да завърти картите - смешник.
Не мисли за самата вечеря, а кой ще плати - бе да ти еба мечтата на живота в УСА.
Тя не е жена, а някакъв шеф - ама нали е жена беее, аланкооооуууу
По тамошно нали има брой срещи и вечерята секс.
Те ще ми кажат га да нагъна шефката...... Ама нали па там без работа и си загубен......
Изчуквам пефката, съся фирмата за сексуален тормоз и идвам да се черпя :)

п.п: Думам така, щото навремето се запознах със заможни хора, дошли в БГ.
Питам ги "Защо"
Те ми казват....ами тука още може да се живее, там само правила и да пръднеш.
Ком-а го доказа.
Иначе боогат и успешен, ама се шашка от няква пикла за вечеря.
Е не, аз на село...
не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Редактирано от 4usmivki на 05.06.12 16:01.



Тема Re: А ти, всъщност,нови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 17:50



Аз съм в Калифорния и такова държание няма да има на тази вечеря.


А за плащането - то е ясно, че фирмата ще плати, въпроса е социален по-скоро.



Тема Re: А ти, всъщност,нови [re: Koм]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано05.06.12 18:21



Коме, какви глупости питаш!
Направи се на мъж и плати вечерята, бездруго шефката, дето ще я изяде, ти разписва разходите. Малко така, европейски полъх срещу задръстения хамерикански феминизъм.

Европейски казах, не "бай Ганьо на държавен банкет" сериал. То не че е друго, де.





Тема Re: А ти, всъщност,нови [re: Aлиca.]  
Автор Melany99 ()
Публикувано05.06.12 19:10



За избягване на конфузни ситуации, се отива при сервитьора предварително, оставяш си картата и накрая те чарджат на нея.
Въобще после не става въпрос за сметката пред дамата, ако тя попита сервитьора казва, че сметката е платена.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 05:43



заставаме двамата един до друг с ръце на портфейла и аз и казвам: Do you feel lucky? Well, do ya, punk?





Тема Re: Хайде бре Ком, вечеряхте ли?нови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 09:28



Казвай



И тя к'во?



Тема Рапортнови [re: Koм]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 10:18



Уважаеми колеги, благодаря за съветите.

Идеята беше да погледнем темата от към хумористичната и страна, но както винаги се събраха всякакви мнения, като някои даже го обърнахте на политика. Искам да отбележа, че това му е хубавото на форума.

Иначе - вечерята мина нормално, сметката беше платена с нейната корпоративна кредитна карта. Моя плах опит да използвам моята доведе до обяснение от нейна страна, че традицията в компанията повелява най-старшия да плати сметката. Аз и казах, че това е хубава традиция и да не се притеснява да ме кани пак. После я закарах до хотела и и пожелах лека нощ.

Рарпорт - даден!

Редактирано от Koм на 06.06.12 10:24.



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 10:42



Ясно за сметката...за какво беше повода за вечерята?:)...служебни или лични разговори?...намеци...това-онова?

Не дръж хората в напрежение





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.12 10:54



че традицията в компанията повелява най-старшия да плати сметката. Аз и казах, че това е хубава традиция и да не се притеснява да ме кани пак.

даа...



барем дай менюто и пиячката



Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 10:57



на такива вечери разговора винаги е смесица от служебни и лични разговори. Колкото по-близки са хората - толкова повече са личните.

В случая - ние с нея не сме близки - тя работи на другия край на континента и личния разговор се състои в общи приказки за семействата, живота в Калифорния и Манхатън и други подобни. От друга страна - явно сме достатъчно близки, че да ме покани на вечеря само мен - иначе и друг път сме вечеряли, но заедно с други колеги.
Ние и двамата сме с подобно образование и подобна кариера - т.е. тя е доста навътре в областта за човек на нейната позиция и говорехме предимно за професионални неща - не непременно свързани с текущата работа. Хубавото на такива отношения са връзките, които създава човек, защото е ясно, че нито аз, нито тя ще се пенсионираме в тази компания.



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 11:05



хм...ще видим тая работа Коме

...бъдещето ще покаже
Иначе се радвам за състоялата се вечеря...знам, че си бил на ниво!



Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 11:09



щях да ти дам направо линк към менюто на ресторанта, но се оказа, че в Калифорния има само един ресторант от тази верига...
Аз ядох сьомга на грил със зеленчуци, тя яде ахи-тюна със зеленчуци. За десерт ядохме някаква шоколадова торта. Тя пи pinot grigio (калифорнийско бяло), докато аз - като по-прост пих шардоне.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.12 11:17



е тва е отговор
...........
аз ако бях щях да се налея с бира и няколко пържоли



късмета с теб!



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 11:19



Ако не е тайна, колко беше сумата за плащане?

п.с. щом сте яли шоколадова торта, това означава, че те харесва не само в служебен аспект!...да знаеш





Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 11:25



Брато, в шибания ресторант са написали калориите на порциите в менюто. Като видях, че един стек е 1400 калории и се отказах.





Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 11:32



Сега гледам менюто
Сьомгата $20.25
Ахи-Тюна - $22.95

виното е около $8 на чаша, тортата е към $7 парчето (тия не ги виждам в онлайн менюто).

Иначе - има някакви такива флуиди - ако не греша - както казах - няма лошо - такива познанства са полезни, а нейните са много повече от моите - все пак тя е израстнала тук.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.12 11:32



значи тамън за мен са три пържоли, заслабнал съм и докторите ми препоръчват

отстрани с оня тайнствен сос за пълно омазване до ушите

ама с европска бира само да е
..............
абе Коме?
само три вида от вашите бири съм пил преди сто годин,
още ли са толко близо до Каньона с водата?





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 11:36



Аха, гледам нейното меню е по-скъпо от твоето...2$...ама пак ти е отгоре



няма случайни неща:)

Ако беше разочарована от вечерята, щеше да си поръча някакъв бял десерт...сладолед или сметанена торта...но щом е шоколадов десерта, значи очаквай включване...айде стига съм ти врачувала...радвам се за двамата



Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 11:39



ако си пил типичните светли бири - Budweiser, Miller, Coors и други подобни - значи - още са близо до водата. Това, обаче са масови продукти. Истинските бири се правят в малки заведения, където си варят и сервират бирата - казват се brewing companies, brewhouses и др. подобни, където бирата е супер и има най-различни видове - от воднисти (тук им викат блондинки), до такива, дето можеш да ги дъвчеш едва ли не - толкова гъсти.



Редактирано от Koм на 06.06.12 11:40.



Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 11:44



аз пък направо се учудих, че изобщо си поръча десерт - аз нямах намерение да си поръчвам, ама викнах едно парче да и правя компания. Тя е малко по-голяма от мен, доколкото мога да преценя, обаче си личи, че прекарва много време във фитнеса. И при козметичния си доктор, де - всички американки си приличат по физиономия, заради ботокса, дето им изпъва лицата.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 11:54



Абе имало е взаимност ...айде, спи спокойно...забравих да те питам, с какъв цвят тоалет беше дамата?



Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.06.12 11:56



Мхм .. по таз логика - аз с мойте крем-карамели и ядене на нещо шоколадово единствено под формата на Шоколад си одя се разочарована и ... девствена.


Ама .. като задрънкаш глупости по нЕкой път ...





Тема Re: Рапортнови [re: pravil_nick]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 12:08



Гледа се и анализира конкретният случай...не се чуди какво да плещиш,ако обичаш





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.12 12:09



само масови съм пробвал явно
уфх
присетих се за чешките капанчета със собствено производство
........................
пп
сега разчетох и Лира
хехе
аз питам за хранително-пиятелно

тя пита за цени, цвят на тоалета и вид на десерта
хехе
и веднага тури диагнозата





Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано06.06.12 12:59



Мда, бе .. аз се чудя.



Ама ти, ако си метнала тестето, рЕчи ! Не да си праят хората грешни заключения, че било общовалидно.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.06.12 13:20



Рапорт приет.

Железна шефка, шапки долу!





Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.06.12 13:20



Еее, стига клюки, де!





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.06.12 13:22



Бе как калифорнийско бяло, grigio означава "сиво".





Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.06.12 13:33



Ако питаш мен, означава, че просто й се е яло шоколадова торта.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.06.12 13:34



В Щатите да живее човек... В Италия е по-скъпо, и то в най-смешните квартални кръчми, да не говорим около площад Дуомо, например. Там една Маргерита е 15-18 евро, дето обикновено струва между 4 и 6.



Тема Лиро, маринови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 14:39



След това твое включване няма да посмея да изям шоколадов десерт в мъжка компания.

Спри с четенето на женски романи, докато не са те повредили съвсем!

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.06.12 16:43



Аз и казах, че това е хубава традиция и да не се притеснява да ме кани пак.

Еха, тази реплика ти ли я измисли или някой ти я подшушна? Ама, като те знам, какъв си отворко, 'що ли питам


Някой път и аз ще я ползвам...да не кажа, че всеки път



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано06.06.12 16:52



И американците си приличат. До сега се чудех, какво толкова, че все са ухилени тези американци, а те се зъбели, защото толкова опънати, че не могат да си приберат зъбите в устата



Коме, дека ти е ботокса, защото главата ми вече се напълни с идеи



Тема Re: Рапортнови [re: mirror_]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.12 16:58



ЕЙ!
ботокса не е за ТАМ!
Там друго трябва


.............
руса мома без ботокс, примерно казано
..................
ей ся ше дръпна лекция що е вреден ботокса... и прочие



Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 18:05



хе-хе... виолетов. Права пола, сако и риза.



Тема Re: Рапортнови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 18:07



ами - някои мъже също си слагат, да. Особено от публичните личности.
Едно време като ходех с една фелдшерка - тя все ме навиваше да ми сложела. Обаче аз нямам нужда, де.





Тема Re: Рапортнови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 18:11



права си по принцип - в САЩ е по-евтино. Скоро се върнах от Канада - там е ужасна скъпотия, да не говорим, че персонала е груб и намръщен - повече и от в България дори.





Тема Re: Рапортнови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 18:13



а, това не го знаех. Наистина ли? Ако питаш мен - зърната са си червени. Ама виното е бяло, де... или това, на което му викаме бяло.



Тема Re: Рапортнови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 18:15



аз имам репутация на човек, дето дрънка много... хората си мислят, че се майтапя - напълно погрешно.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:02



ясно...цветът на разврата и още нещо!

Коме, желаят те...няма две мнения по въпроса





Тема Re: Лиро, маринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:09



Женски романи не чета...просто поназнайвам някои неща от етикета, подсъзнателните и съзнателни знаци...:)
Едни сте учили числа, други сме учили едни други неща


Както казах, няма нищо случайно!

п.с. Не случайно курсовете по грим са ми платени има си теория на използване на цветовете-съзнателно или не/...да не си вадя хамериканските баш лекции дето става дума за физическия и психологическия ефект на цветовете...а и да не забравяме, че поназнайвам и от ресторантьорство на ниво /не скара -бира/ и ме е посвещавал в някои неща баш ротисьор



Тема Re: +нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:14



А и факта, че и Ком си е поръчл също тортата, независимо, че не му е навик си е чист психологичен отговор, че приема предизвикателството...тия с аси правили просто вид секс...в момента и двамата го преживяват платонично



Храната е секс също...споделената вечеря си е направо оргазъм:)!
Те са имали изключителен синхрон по време на вечерята...

Както се казва: Ту би континюет



Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:17



Хора, които не си допадат на вечеря за двама не поръчват десерт обикновено, еле па шоколадов

...да не съм била в бизнеса и то там, да не знам...мдааа

У БГ си е още простотия за някои неща...по някои страни си е направо език за разчитане всяко нещо...ама айде спирам, че глей пак ме погнаха...нека си стоят невежи



Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.06.12 20:21



А какво значи ако мъжът си поръча десерт, а жената никога





Тема Re: Рапортнови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:27



Е, това е най-показателното нещо на света, че я желае и и дава знаци за това:)
Ако тя не желае в повечето случаи означава че има някакви комплекси и не се държи естествено

...има задръжки към мъжа, не изразява своето: искам всичко и докрай с теб...
Храненето с партньор изразява всъщност отношенията м/у двамата:)...храната и секса са споделяне

Мъжете харесват жени, които се хранят на масата заедно с тях, а не ровят с половин виличка някаква диетична салата и отпиват само минерална вода...



Тема Re: Лиро, маринови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 20:37



Това, добре, ама ти откъде знаеш, че и мацката е била ротисьорка?

Щото аз, противно на всички науки, ям шоколадова торта, когато съм преяла преди това или когато съм много ядосана, т.е. когато имам нужда от силен приток на енергия. Ако имам намерение да свалям някого, хич даже и не ям.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: +нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 20:39



Храната е секс също...споделената вечеря си е направо оргазъм:)! Хайде-е-е, и вечерите ми спря.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Лиро, маринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:42



Някои жени умеят до съвършенство изкуството на флирта...както и някои мъже:)...това са претръпналите професионалисти:))...например тия двамата Кома и шефката са се надигравали яко цяла вечер



Това твоето с неяденето от вълнение при сваляне си е аматьорска непросветена работа...срещата м/у Ком и шефката е на друго ниво!

Нормално е да ядеш шок. торта в описаните от теб случаи - трябва ти енергия, трябва да изразиш себе си, търсиш съпричастност за да те успокои някой, да е до теб...шоколада допълва липсите ти



Тема Re: +нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:44



Внимавай с кого и как вечеряш и се храниш изобщо



Дори сама със себе си...храната и ти си е вид мастурбация...храната е отношението към самите нас си:)...от там и към околните



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: 4usmivki]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано06.06.12 22:39



Тя не е жена, а някакъв шеф - ама нали е жена беее, аланкооооуууу

Какво знаеш ти за корпоративната култура? Да го тура на баба им от това, което аз съм научил за нея. Гадост отсекъде. Не мое да пръднеш като хората. Свинщина тотална. Жена ти може да ти спадне патката за дни наред и да не можеш да я дигнеш само с корпоративните методи. Можеш всекиго на гъз да направиш и копче да не може да ти каже.

Не ми се говори. Сори пичове. Не съм в настроение да ви светвам за гнусотията, наречена корпоративна култура.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 23:23



Хе-хе.... не - ние тръгнахме на вечеря направо от работата - тя беше облечена така през целия ден. И аз също.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 23:32



Няма значение, тя е била с тази настройка през целия ден





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано06.06.12 23:36



Тоест от сутринта сте се вълнували и съобразили дрехите


Утре аз ако знам, че ще си изведа подчинен младеж на бира след работа, щото искам да говорим разни неща за бюджети и планове, ще се спретна в розово и воали? Хи-хи-хи

Обаче се запитах, ако шефът е мъж как някои мислят, че все той се полага да черпи. Корпоративно, лично - пак той. Че то си е набутка.

Аз ако си извикам някой с по-ниска длъжност и заплата за служебна раздумка, ще съм убедена, че аз плащам и няма да ми хрумне да го прекарвам през фирмата. Все пак е нищожна сметка и повече лаф, отколкото бизнес. Със сигурност бих платила с лични пари. Което обаче ще сме сложи в графа "свалячки" така като чета.

Та темата ти е супер тъпа, но много полезна.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Severous Snape]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано06.06.12 23:44



Я ни светни, тогава, щото, така, някак си, много отворено звучиш...



Тема Re: Рапортнови [re: 2biri]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано06.06.12 23:56



не забравяй, че тя е в командировка, все пак. Доколкото разбрах тя произхожда от доста богато семейство, а и биографията и го подсказва - завършила е бакалавър в Колумбия и мастер в Харвард - и двата са Ivy league университети, където е доста скъпо. Т.е. за нея $100 са вероятно колкото за теб 1 лв, а за мен $1. Въпроса не е в парите - за всички нас е много по-скъпо (емоционално) да сме далеч от къщи за седмица и би било прекалено ако трябва и да си плащаме за това.



Редактирано от Koм на 07.06.12 04:14.



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано07.06.12 00:03



Стипендии нямате ли? А командировките не се ли плащат?

Ама тя нали те е поканила, прекарали сте приятно и накрая сметката - 50 ст и йок фактура. За мен това е стиснатост. И не ми е секси изобщо, язък й за дантелите тоест





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.06.12 00:17



Хе-хе .. А с кой крак тръгнахте ?! Щото, ако сте тръгнали и двамата с левия, то със сигурност първото ви дете ще се казва Дездемона.





Тема Re: Рапортнови [re: pravil_nick]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано07.06.12 00:25



Ако са левичари обаче - ще е мъж - Дездемон. Ако десертът не е бил доизяден - тя е фригидна. Ако неговият чепик е гледал навътре - има много скрити тайни. Смятай ако е червенокоса, с очила и тънки глезени - легенди... за 50ст.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано07.06.12 00:27



Никога не съм очаквала да чуя подобно нещо за Канада... За ВС и най-вече - Ванкувър, разбира се, съм чувала само суперлативи.



Тема Re: Рапортнови [re: 2biri]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.06.12 00:35



Аз викам да спрем, преди изчезналият брат близнак да е дошъл и .. да се е оженил за леля си.


Пъ Съ: А, ако са седели твърде дълго на масата ... може да се появят хемороиди.





Тема Re: Рапортнови [re: 2biri]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано07.06.12 01:54



имаме степендии, но за да вземеш степендия за Ivy league трябва да си гений, от малцинствата и атлет от световна класа, а тя не е нито едно от горните - може би е имала добър резултат на теста само, но такива резултати имат 10% от децата в САЩ, което прави към 500 хил младежи годишно, а това Ivy league не може да приеме толкова студенти. Още повече, че там приемат по наследство - т.е. ако родителите ти са учили там - децата също ги приемат, стига да имат достатъчно добър резултат на теста.

Командировките се плащат, разбира се - това включва бизнес-вечери също. Тази вечеря беше бизнес, а не любовна среща или нещо такова.





Тема Re: Рапортнови [re: pravil_nick]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.06.12 09:38



Щото, ако сте тръгнали и двамата с левия, то със сигурност първото ви дете ще се казва Дездемона

ти ся мероприятие ли му разиграваш с тия въпроси?



аз предлагам да са тръгнали и двамата с двата крака едновременно

после ти ше им пращаш от Бг рецепти за кисело зеле в бидон

(аз поемам средствата за далечен прихват и предупреждение)

и методика за укрепване на караваната, дето ще избягат,

криейки се от мъжа на шефката,

щото нашия Ком е чисто разведен... и прочие

даа...

....................

ЕЙ! Коме!

с тая вечеринка разбуни кошера, ще знаеш

тайно на бележки ше ти прата адрес,
дето да ми пратиш покана за двама,
с винетки и амурчета

за тайна сватба с твойта шефка



Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано07.06.12 10:58



Не ги подвеждай, бре ! Аман от пишман шарлатани ! Ако са тръгнали и с двата крака едновременно, е сигурен признак, че зелето им се вкиснАло и умирисАло два квартала в Калифорния и поне още един у съседния щат. А за зелето, че ще го слагат тепърва - Комът требва да е бил с пантофи-мечета.





Тема Re: Рапортнови [re: pravil_nick]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.06.12 11:36



Кома ясно
а момата с какво да я облечем?
Лира трябва да се намеси с експертно мнение

ааааааа
не!
пантофи мечета в каравана не вървят
с галоши ше го обуем, щото са сред природата
в гори тилилейски, или в Каньона,
в каньона е най-лесно да завардя подходите

хм
иначе ще ми е трудно да им организирам защитата



готово
уредихме ги с всичко необходимо



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано07.06.12 12:28



Една моя позната и бивша приятелка от детските години бе приета едновременно в Харвард и Станфорд... без да има роднини, завършили там, и със стипендия. Но тя е специален човек...

Каквито, именно, са 98% от "избраните" за достъп до Айви Лигата.



Тема Re: Рапортнови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано07.06.12 22:36



тя е по друга програма - за чужденци.



Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.06.12 23:00



ти па сериозно отговаряш

одобриха ли ти бюджета?
одобриха го, според твои думи
..........
вечеринка има ли?
има, според твои думи
.....................
пъ мен вчера от Нагоя ми одобриха бюджета

мъ няма мома да ме покани на вечеринка
с лилав тоалет


.............
хехеееййй



Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 23:03



.. песимист. Таеба ..

От японка, по-вкусни .................

в твоя стил.



Тема Re: Рапортнови [re: borecom]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано07.06.12 23:21



Кома е сериозен и концентриран към момента
аз го разконцентрирам с цел кротване на топката
победител ше го прайм, викам

женските истории и тоалети са за прикритие

викам му подпираме по едно рамо с лаф
..................
малко си е гадничко в чужбинско на собствен ход
белким съм бил ясен
......................
хич не е бъзик на чужда територия
...........
мъ той е от наште, ше се опрай





Тема Re: +нови [re: LlRA..]  
Автор coffeemate (пристрастен)
Публикувано07.06.12 23:51



Сега прочетох втората част на темата. И се съгласих с теб на 100%!!! Интуитивно си е баш така, както го тълкуваш.





Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 23:54



Оркаде .. Ком е пример за нас .. последователен и нежен циник.



Ти и аз и .. хм .. и заспали селяндури, само има да се учим от решителността му.

Аз зелена карта имах, отказах я .. познай защо. Не ми хареса Калифорния? Не ми хареса Вашингтон? Не ми хареса Вегас? Ми не .. не устисках ..

Мога и още сто аргумента да ти река, от опит .. и разликата с него е .. на него му е стискало или е нямал избор. Не тълкувам ..

Та .. не се прай на тъп .. поискай японка ..



Тема Re: Рапортнови [re: 2biri]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано08.06.12 11:35



Аз ако си извикам някой с по-ниска длъжност и заплата за служебна раздумка, ще съм убедена, че аз плащам и няма да ми хрумне да го прекарвам през фирмата. Все пак е нищожна сметка и повече лаф, отколкото бизнес. Със сигурност бих платила с лични пари. - съвършено вярно.Подкрепям напълно.
Знаеш ли как най-лесно и бързо се "сваля" жена.Като я нахраниш! - това подсъзнателно й демонстрира загриженост.
Важи и за мъже...
Ефекта не е същият, ако цяла вечер сте само на питиета, пък било то и най-отбраните.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано08.06.12 11:37



Тази вечеря беше бизнес, а не любовна среща или нещо такова. - не се знае.Ти каза, че е готина, ако и тя си мисли за тебе същото... едното не изключва другото, нали?



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано08.06.12 14:21



въпросът , който ме интересува е: ти спа ли с шефката си, нае....те ли се?





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 16:26



Не, не бе по програма за чужденци...... Така или иначе, после предпочете да учи в IESE Business School.



Тема А на мене не ми побира главатанови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 16:47



защо просто не можете да приемете, че една вечеря мъж-жена, която е обявена като служебна, е била и си остава само служебна?





Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 17:20



Знаеш ли как най-лесно и бързо се "сваля" жена.Като я нахраниш!

Ахахахахахаха! Само че тия не минават на жени като мене...





Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано08.06.12 17:26



Едва ли)))), точно това нищо не демонстрира





Тема Re: Рапортнови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано09.06.12 00:14



това ли:

?

Огромна грешка от нейна страна. Ама човек като е млад - така става...



Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано09.06.12 00:23



В отговор на:

Ти каза, че е готина, ако и тя си мисли за тебе същото... едното не изключва другото, нали?




Изключва го. При равни други условия - ако не ми беше колежка (още повече - шеф) - нямаше да го изключва, но така просто е прекалено рисково и ползата е прекалено малка, освен това - аз имам прителка също.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: dymo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано09.06.12 00:25



тц, не и пуснах... все пак беше първа среща, а аз не съм такъв мъж.





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано09.06.12 15:16



Това е, да.
Е, подозирам, че е имало намесени и емоционални фактори. Тя живя в Испания доста дълго време.



Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор 2biri (пристрастен)
Публикувано17.06.12 18:38



Ти може и да си съгласен, но не видях някой друг да го напише. Тоест безспорната логика очевидно не е толкова логична.



Спореше се мъжът или жената да направи жеста с парите на фирмата.

Кви корпоративни карти и сметки за едната манджа... чак е нелепо. Ако някой шеф ме заведе на хапка след работа и на сметка 40лв поиска фактура на фирмата, ще падна от смях и ще настоявам да платя аз.



Тема Re: А на мене не ми побира главатанови [re: BambiBambina]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано25.06.12 07:48



защо просто не можете да приемете, че една вечеря мъж-жена, която е обявена като служебна, е била и си остава само служебна? - ами просто, защото е на 4 очи и 2 сърца.


Това, че е "обявена" за служебна може да е само повод за среща.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: А на мене не ми побира главатанови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано25.06.12 11:15



ами просто, защото е на 4 очи и 2 сърца
И КАКВО ОТ ТОВА?



Това, че е "обявена" за служебна може да е само повод за среща.
Това би могло да бъде... стига някой от двамата да не е вече обвързан /изключвам отворените връзки/.



Тема Разреших дилемата!нови [re: Koм]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано02.07.12 22:51



Да я платя аз тогава ..... пък ще имам да вземам! .....

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Разреших дилемата!нови [re: Батко]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано03.07.12 08:02



ееее, сетила се Мара да се побара. Ама - хубаво, де - щом държиш - прати $100-на долара. Може и повече.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.