Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Лиро, маринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:09



Женски романи не чета...просто поназнайвам някои неща от етикета, подсъзнателните и съзнателни знаци...:)
Едни сте учили числа, други сме учили едни други неща


Както казах, няма нищо случайно!

п.с. Не случайно курсовете по грим са ми платени има си теория на използване на цветовете-съзнателно или не/...да не си вадя хамериканските баш лекции дето става дума за физическия и психологическия ефект на цветовете...а и да не забравяме, че поназнайвам и от ресторантьорство на ниво /не скара -бира/ и ме е посвещавал в някои неща баш ротисьор



Тема Re: +нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:14



А и факта, че и Ком си е поръчл също тортата, независимо, че не му е навик си е чист психологичен отговор, че приема предизвикателството...тия с аси правили просто вид секс...в момента и двамата го преживяват платонично



Храната е секс също...споделената вечеря си е направо оргазъм:)!
Те са имали изключителен синхрон по време на вечерята...

Както се казва: Ту би континюет



Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:17



Хора, които не си допадат на вечеря за двама не поръчват десерт обикновено, еле па шоколадов

...да не съм била в бизнеса и то там, да не знам...мдааа

У БГ си е още простотия за някои неща...по някои страни си е направо език за разчитане всяко нещо...ама айде спирам, че глей пак ме погнаха...нека си стоят невежи



Тема Re: Рапортнови [re: LlRA..]  
Автор danaia nn ()
Публикувано06.06.12 20:21



А какво значи ако мъжът си поръча десерт, а жената никога





Тема Re: Рапортнови [re: danaia nn]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:27



Е, това е най-показателното нещо на света, че я желае и и дава знаци за това:)
Ако тя не желае в повечето случаи означава че има някакви комплекси и не се държи естествено

...има задръжки към мъжа, не изразява своето: искам всичко и докрай с теб...
Храненето с партньор изразява всъщност отношенията м/у двамата:)...храната и секса са споделяне

Мъжете харесват жени, които се хранят на масата заедно с тях, а не ровят с половин виличка някаква диетична салата и отпиват само минерална вода...



Тема Re: Лиро, маринови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 20:37



Това, добре, ама ти откъде знаеш, че и мацката е била ротисьорка?

Щото аз, противно на всички науки, ям шоколадова торта, когато съм преяла преди това или когато съм много ядосана, т.е. когато имам нужда от силен приток на енергия. Ако имам намерение да свалям някого, хич даже и не ям.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: +нови [re: LlRA..]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.06.12 20:39



Храната е секс също...споделената вечеря си е направо оргазъм:)! Хайде-е-е, и вечерите ми спря.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Лиро, маринови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:42



Някои жени умеят до съвършенство изкуството на флирта...както и някои мъже:)...това са претръпналите професионалисти:))...например тия двамата Кома и шефката са се надигравали яко цяла вечер



Това твоето с неяденето от вълнение при сваляне си е аматьорска непросветена работа...срещата м/у Ком и шефката е на друго ниво!

Нормално е да ядеш шок. торта в описаните от теб случаи - трябва ти енергия, трябва да изразиш себе си, търсиш съпричастност за да те успокои някой, да е до теб...шоколада допълва липсите ти



Тема Re: +нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано06.06.12 20:44



Внимавай с кого и как вечеряш и се храниш изобщо



Дори сама със себе си...храната и ти си е вид мастурбация...храната е отношението към самите нас си:)...от там и към околните



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: 4usmivki]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано06.06.12 22:39



Тя не е жена, а някакъв шеф - ама нали е жена беее, аланкооооуууу

Какво знаеш ти за корпоративната култура? Да го тура на баба им от това, което аз съм научил за нея. Гадост отсекъде. Не мое да пръднеш като хората. Свинщина тотална. Жена ти може да ти спадне патката за дни наред и да не можеш да я дигнеш само с корпоративните методи. Можеш всекиго на гъз да направиш и копче да не може да ти каже.

Не ми се говори. Сори пичове. Не съм в настроение да ви светвам за гнусотията, наречена корпоративна култура.

Няма ме, не ме търсете.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.