Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:37



Ти майтапиш ли се?
Нали става дума за служебна вечеря? Дори да не е, тя те е поканила. Ако е лична вечеря, най-много предложи да платиш своята част. Който кани - обикновено той плаща.

Редактирано от BambiBambina на 05.06.12 17:53.



Тема А ти, всъщност,нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:41



в коя част на света се намираш?



Мен веднъж ме покани колега на вечеря - красавецът на офиса, търговският ни директор, с когото буквално бях наказана за цяла седмица в Аржентина. Държа се като кретен с изключение на предпоследния и последния ден, преди да се върне в Италия, когато му казах - крещейки - всичко онова, което мислех за него. Преобърна се на 180 градуса и ме покани на вечеря /за срамотите, в Буенос Айрес, на Пуерто Мадера - в италиански ресторант!/, с уточнението СЛУЖЕБНА, и когато предложих да поделим сметката, той правилно отбеляза "Има ли значение, и двамата плащаме с пари на фирмата?"

Така че, в случая, редно е тя да плати.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:44



Хахахахаха! Значи в жеста била цялата работа. Е, направи добро впечатление - бъди първи.





Тема Без цвете.нови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:46



Не си усложнявай живота... имаш си работа с жена.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:47



Ако си клептоман, моментално получаваш 10 точки.





Тема Как пък не.нови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 13:54



Служебна вечеря, покана от друг/а /щом е служебна, всички са безполови/, и той да вади кеш? Би могло да бъде доста грозен жест, осъзнаваш ли го?





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано05.06.12 14:15



Имал съм подобна дилема.
Първосигнално мн акъли ми дойдоха, ама....то за тукашните кръчми.
Та .......аз се разбрах с поглед с жената, разбра ме за какво се притеснявам.
Иначе....ако знаеш ресторанта....въри се разбери с управителя, дай му някоя кинта /ако трябва/ и /ако можеш си го позволиш де/ да дойде сервитьора/или както му викате там/ и да каже :" Вечерята е за сметка на заведението" .
Ще олекнеш с малко кинти, ама хем ще си галантен, хем няма я обидиш, хем няма имаш тая дилема.
Пиша си аз тука "7 часа разлика" е все пак


п.п: не съм чел мненията и сори ако пак изтърсак.

Редактирано от 4usmivki на 05.06.12 15:12.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано05.06.12 14:16



Цапнато в пръстите, но много на място.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор SeverousSnape ()
Публикувано05.06.12 15:03



И в двата варианта фирмата ще плати. Ако тя те е поканила, особено пък ако държавата е реално феминистична, а не лицемерно, според мен е редно тя да плати сметката.

А ти да я удостоиш с... цялото си внимание, разбира се. Да не си помислите нещо друго?



Да кажем НЕ!!! на модераторските пристрастия.

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано05.06.12 15:06



Тя определено си е направила сметката. А на вечерята, или след това, той определено ще разбере как си е направила сметката тя. Само дано не му следят интернет трафика, и шефката му да не разбира български, че тогава определено ще стане много интересно.



Няма ме, не ме търсете.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.