Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: mirror_]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:15



aaaa, ако се опитам да и бръкна в чантата да и дъвча картата - кой знае какво може да си помисли. Ако пък е с дънки и си държи портфейла в задния джоб - съвсем ще стане беля... всъщност - не - тя не носи дънки - ходи с едни къси поли все... значи най-много да ме обяви да за клептоман, вместо за дупе-ман



Но това за тайната завера ми хареса.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.06.12 08:17



Дали аз да я платя с моята корпоративна кредитна карта или тя с нейната? - пич изумяваш ме...
Що за дилема?Вадиш кеш и дискретно плащаш.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:19



не, бе - бъзикам се. Разпускам - днес беше тежък ден - както казах имахме половин дневна конференция на тема "да дадем ли на Ком пари или да не му дадем" и тя помагаше колкото можа... не за лични пари става въпрос.

Инак и аз така правя - плащам за да избегна неловки ситуации, ама в случая не става въпрос за пари и наистина ми е интересно как ще се развие ситуацията.





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.06.12 08:22



От друга страна пък викам нещо да не я обидя - щото тя е една такава - малко феминистка си пада... - кажо й , че там откъдето идваш така правят мъжете и туй-то.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано05.06.12 08:22



А-а-а, искаше да се похвалиш, че са ти дали едни пари... Така кажи, де! А честито! И аз обичам да ми дават пари.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Уточняваш за....нови [re: Дokи]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:25



Е, спокойно - тя е омъжена.

Това не ми е дерт - ние с нея си имаме приказка и обикновено удряме по няколко часа мохабет в работата. Срещата ще е професионална - за компания докато е в командировка. Това за цветето е интересна идея - мога да се направя на "чужденец" - на мен обикновено ми прощават леки волности по тази линия. Но трябва на място да го купя... значи трябва да избера подходящ ресторант.



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:27



за шефката се хваля, бре... ама - мерси, де - да ти се връща (ама в личната ти сметка).





Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Hoй]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано05.06.12 08:29



тц, тц... къф си шовинист значи...



Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано05.06.12 08:33



Дилемата ти е неразбираема за местното население. Никой от тук присъстващите не е наясно (предполагам) с корпоративната култура из калифорнийските села. Второ - ква дилема, кви пет лева. Ще плюскате с държавни (пардон фирмени) пари, така че по-скоро се концентрирайте върху въпроса КАКВО ще фигурира в сметката, а не КОЙ ще я плати. На твое място бих забравил за шкембе чорбата и кебапчетата. Наблегнете на гъби мацутаке, хайвер от ивичеста херинга, произведен в космоса, пататник от широколъшки картофи и други подобни деликатеси. Виното - реколта минимум твой набор. Лично аз предпочитам Скрийминг Ийгъл Каберне 1973 Премиум Винтидж, ма се съмнявам, че ше е леко скъпичко даже за ваща корпорация.

В краен случай може и станимашки мавруд.

М+З=ВЛ


Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано05.06.12 08:35



Казваш, че е готина...Абстрахирай се от това, че ти е шефка и направи така, че да си изкарате добре.Късметлия си, не всеки иска да вечеря/излиза с шефа си.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.