Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Рапортнови [re: Orcad]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано07.06.12 23:54



Оркаде .. Ком е пример за нас .. последователен и нежен циник.



Ти и аз и .. хм .. и заспали селяндури, само има да се учим от решителността му.

Аз зелена карта имах, отказах я .. познай защо. Не ми хареса Калифорния? Не ми хареса Вашингтон? Не ми хареса Вегас? Ми не .. не устисках ..

Мога и още сто аргумента да ти река, от опит .. и разликата с него е .. на него му е стискало или е нямал избор. Не тълкувам ..

Та .. не се прай на тъп .. поискай японка ..



Тема Re: Рапортнови [re: 2biri]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано08.06.12 11:35



Аз ако си извикам някой с по-ниска длъжност и заплата за служебна раздумка, ще съм убедена, че аз плащам и няма да ми хрумне да го прекарвам през фирмата. Все пак е нищожна сметка и повече лаф, отколкото бизнес. Със сигурност бих платила с лични пари. - съвършено вярно.Подкрепям напълно.
Знаеш ли как най-лесно и бързо се "сваля" жена.Като я нахраниш! - това подсъзнателно й демонстрира загриженост.
Важи и за мъже...
Ефекта не е същият, ако цяла вечер сте само на питиета, пък било то и най-отбраните.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано08.06.12 11:37



Тази вечеря беше бизнес, а не любовна среща или нещо такова. - не се знае.Ти каза, че е готина, ако и тя си мисли за тебе същото... едното не изключва другото, нали?



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Шефката ме покани на вечерянови [re: Koм]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБOВ)
Публикувано08.06.12 14:21



въпросът , който ме интересува е: ти спа ли с шефката си, нае....те ли се?





Тема Re: Рапортнови [re: Koм]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 16:26



Не, не бе по програма за чужденци...... Така или иначе, после предпочете да учи в IESE Business School.



Тема А на мене не ми побира главатанови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 16:47



защо просто не можете да приемете, че една вечеря мъж-жена, която е обявена като служебна, е била и си остава само служебна?





Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано08.06.12 17:20



Знаеш ли как най-лесно и бързо се "сваля" жена.Като я нахраниш!

Ахахахахахаха! Само че тия не минават на жени като мене...





Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано08.06.12 17:26



Едва ли)))), точно това нищо не демонстрира





Тема Re: Рапортнови [re: BambiBambina]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано09.06.12 00:14



това ли:

?

Огромна грешка от нейна страна. Ама човек като е млад - така става...



Тема Re: Рапортнови [re: Hoй]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано09.06.12 00:23



В отговор на:

Ти каза, че е готина, ако и тя си мисли за тебе същото... едното не изключва другото, нали?




Изключва го. При равни други условия - ако не ми беше колежка (още повече - шеф) - нямаше да го изключва, но така просто е прекалено рисково и ползата е прекалено малка, освен това - аз имам прителка също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.