Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: спермодарителнови [re: silver99]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано06.06.12 01:59



Ти май не четеш собствената си тема. Първо пускаш тема, че гаджето ти донорствал тайно за пари, ах и ох, не одобрявам - на другия ден говориш с него, той вади друг аргумент, при това, отстъпва пред исканията ти.
В първия постинг си писала, че правиш твърде много компромиси, та донорство против волята ти и пари за негови гевезелъци ти идват в повече, сега твърдиш друго.

Продължавам да се питам защо първо не говори с човека, вместо да се оплакваш в няколко клуба?
И, после, как става така ти да му приписваш едни подбуди за нещо, а той да ти изтъква съвсем други?



Тема тая тема е ташак, нали?нови [re: silver99]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.06.12 13:06



щото ако не ... то тъжно! само "пари, пари, пари"... друго не прочетох!



Тема Е, хайде сега...нови [re: Aлиca.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.06.12 16:49



Защо първо не поговори с него за нежеланието си да донорства, вместо да пускаш тема?

А ЗАЩО пък да не е обратното? И какво и е лошото на темата?
Дай сега първо да организираме анкетна комисия, да наемем частен детектив за събиране на доказателства и накрая да пуснем народно допитване, преди да се решим пишем в клуба по въпрос, което ни чопли и дълбае и за който искаме да получим нечие неангажиращо мнение...
Много параноично настроение е обхванало клуба, няма що!


Аз ако се наканя да пиша за копелетата на баща ми, дядо ми и чичовците ми по всички линии - то ще идат десетилетия в предварителни разговори с фамилията, явно включващи и посещение на гробищата...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Е, хайде сега...нови [re: MamaNetty]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано06.06.12 16:53



Много параноично настроение е обхванало клуба, няма що!

Е, хайде де, а ако пуснеш една тема в не знам си колко клуба, как ще ти звучи? Най-малкото несериозно!





Тема Re: Е, хайде сега...нови [re: Фakличka]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано06.06.12 17:06



хипохондрично

разликата между параноята и хипохондрията е тънка, но съществена





Тема Мне ..нови [re: parvaty]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано06.06.12 17:27



По-скоро темата е за два ташака .. пълни със съдържание и дет им се дарявало излишното ..

не те знам ко си чела.



Тема Re: Е, хайде сега...нови [re: Фakличka]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.06.12 17:28



Абе, момата е новобранка, какво се я метнали.
Ще вземе да се покрие, та пак да останем само познатите дърти курви.





Тема Re: Е, хайде сега...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано06.06.12 17:37



Ми лошо няма, пускайте теми де, зор зор, па сега си мълчите





Тема Re: Е, хайде сега...нови [re: Фakличka]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.06.12 17:45



В много клубове ли има подобна тема? Не съм гледала наистина...
Нормално, аз поне, бих я пуснала в клуб право, в клуб семейство или по полове, пък и в други форуми, извън Дир

...ако искам да проуча въпроса изоснови и да се убедя, че си заслужава да изоставя въпросния мъж, заради тази му странност и ВЪПРЕКИ останалите му достойнства...

Представи си че мъжът наистина настоява /слава Богу, не както се е оказало в нейния случай/ да си остане регулярен спермодарител? Обича те, грижи се за теб, планирате да правите заедно свои бебета... но по религиозни, егоистични, алтруистични или някакви си там вътрешно негови причини държи да спермодарява? Не е ли интересно как биха реагирали в подобна ситуация повечето жени?
Понеже историята познава и подобни реалности, май в Америка един беше натворил със спермата си десетки дечиня...

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема ОФФнови [re: Orcad]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано06.06.12 17:47



Хипохондрикът обикновено е депресиран и не му става, параноикът - напротив по-често е в приповдигнато настроение, възторжен и настроен за секс...


Та ,според мен, разликата не е тънка... ами бая дебелшка...

Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.