Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чакай, денови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.12 07:55



Ами, не - както ти казах - тогава имаше смисъл да сключвам брак. Какъв е бил смисълът? Нима нямаше да се грижиш за жена си и без да сте подписали? Децата ти също щяха да са ти наследници, както са и сега. Само жена ти нямаше да има половината от имуществото, придобито по време на брака. Излиза, че смисълът е бил в това, ама не вярвам да го мислиш.


Като се съберат двама души с различни религии, единият обикновено приема религията на другия.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Няманови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор danaia nn ()
Публикувано04.06.12 08:06



А те защо са несигурни?

Защо се чувстват така? Ти би ли се омъжила, защото някой имал нужда (по религиозни причини примерно)



Тема Re: Няманови [re: danaia nn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.12 08:14



Ти би ли се омъжила, защото някой имал нужда (по религиозни причини примерно) Виж сега, по принцип шансът да съм с човек, който е толкова религиозен не е много голям, но не бих го изключила. Та, ако съм с този човек, значи съм намерила у него нещо, което ми е по-важно от неразбирането ми на религиозните му пристрастия (да ги наречем) и ако това е така- да, бих се омъжила. Преди това ще уредя имуществените си отношения така, че децата ми да не бъдат засегнати, ако случайно се гътна.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Няманови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор danaia nn ()
Публикувано04.06.12 08:22



Е аз не бих била с човек с религиозни (така да ги наречем) пристрастия изобщо, кво остава да имам връзка, а и да ме вкарва в брак. Тоя отговор става ли? Чакам да стане баницата и не вдявам много

за каква точно религия иде реч, кажи ми



Тема Re: Чакай, денови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано04.06.12 08:24



когато ще има деца - има смисъл да има семейство. Има много причини за това - например, ако не бяхме женени те нямаше да могат да дойдат в САЩ. Има безброй примери в законодателствата на повечето страни в света, които облагодетелстват семейните, особено когато има деца. От друга страна - ако няма деца - тогава тези благини не са толкова важни. Освен ако - например не искам да се оженя за теб, при което ще трябва да го направя официално, за да ти дадат зелена карта.


Що се отнася до религията - аз не съм талибан и - както казах и преди - това е само мнение, което допускам да се промени, но също така и не искам да живея с талибани, които не допускат тяхното мнение да се промени.



Тема Re: Няманови [re: danaia nn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.12 08:27



Повечето религии не одобряват съжителството без брак. На мен един съботянин ми обясняваше навремето смисъла на брака, не че съм го запомнила. Човекът не беше толкова странен, така че...
Ти защо се ожени първия път, щом си против брака?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Чакай, денови [re: Koм]  
Автор danaia nn ()
Публикувано04.06.12 08:29



Що се отнася до религията - аз не съм талибан и - както казах и преди - това е само мнение, което допускам да се промени, но също така и не искам да живея с талибани, които не допускат тяхното мнение да се промени.


+1



Тема ЧЕкай, чЕкай малко!нови [re: Koм]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.12 08:33



Ти като си се оженил, доколкото знам, не си мислил баш за Щатите.

Оженил си се, защото си обичал жена си, което е чудесно и защото си имал такова възпитание и разбирания, но сега отричаш правото на другите хора да те обичат и да имат такова възпитание и разбирания, предполагащи брак.
Освен ако - например не искам да се оженя за теб, при което ще трябва да го направя официално, за да ти дадат зелена карта. И с какво тази причина е по-важна от другите? Пак е компромис.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Няманови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор danaia nn ()
Публикувано04.06.12 08:33



Принудиха ме. Той искаше да бъде баща на сина ми

Което на практика нищо не значи за мен.

А ти?



Тема Re: Няманови [re: danaia nn]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.12 08:35



Значи си го обичала достатъчно, за да му позволиш да те принуди.

За това говоря.
Аз си обичах мъжа, исках да имам деца от него, по това време съжителството без брак не беше популярно, всички така правеха, не се притеснявах, че може някога да се разобичаме, ей такива причини.

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.