Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: И тати .. е мъж. [re: borecom]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано30.05.12 18:49



Баща ми почина рано, като бях на 17 и половина. И, определено много ми липсва и досега. Естествено, че много съм го обичала, още повече, че вкъщи майка ми беше 'лошото ченге'и 'шеФФката'.

За майка ми баща ми беше перфектният съпруг. И наистина, нямам спомени те за нещо да са се разправяли, да не говорим за карали. Бе, беше си перфектният баща.
Ся наш'те младежи вкъщи определено имат повечко търкания с тати, но и тримата много си го обичат и уважават.

Охх, вчера из фейсбук се носеше един статус - "Има 3 вида мъже - спиртомани, сексомани и мани, мани ..."

Но от тва, че съм обичала много баща ми, не следва автоматично, че обичам всичко от мъжки пол. Там си е по заслуги. Макар, че мисля, че и с бащите е така. Надали някой е обичал родител, който го е тормозил, шамарил и прочие издевателства.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: И тати .. е мъж. [re: borecom]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.05.12 19:18



Тате беше най-невероятният мъж в живота ми, Бог да го прости.. Дълги години твърдях, че той ме е родил, хиляди пъти повече време съм прекарала с него, то почивки, екскурзии, в работата му.... Беше най-добрият ми приятел и всичко споделях само с него. Съчиняваше ми приказки, разказваше ми книги, в 7 клас ми даде да прочета "Тълкуване на сънищата" на Фройд

Играехме шах, разказвахме си книги, плувахме дълго в басейни и морета, карахме ски, кънки, пътувахме по България. Никога не ми се скара, не ме наказа, а винаги съм си била буйничка, макар и пълна отличничка
Бил е на 43, когато съм се родила, може в това да е причината, но аз го обожавах. Когато почина, бях абсолютно рухнала, макар че дълго боледува и изходът беше ясен, но нещо в сърцето и главата ми не искаше да го повярва.
Обожаваше майка ми, носеше я на ръце, почиташе първата си съпруга, редовно й ходехме на гости, свирех на рояла й, грижеше се за много възрастните ми баба и дядо, обичаше братята си. И на 70 работеше на 3 места, за да не ни липсва нищо.
Това е моят татко, а ти ме разплака



Тема Re: И тати .. е мъж. [re: chavdar4e]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано30.05.12 19:35



Ехх, Чавенце, тва се едно аз съм го писала.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Re: И тати .. е мъж. [re: HAДEЖДA™]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.05.12 19:40



Винаги съм усещала, че с теб сме сродни души





Тема Re: И тати .. е мъж. [re: borecom]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.05.12 20:08



Баща ми е интровертен тип.
Разсеян професор.
Всичко му иде отръки.
Слага фаянс и теракот по-добре от майсторите, защото е перфекционист. Поправя ел.уреди.
Готви страхотно. Може да жонглира. На младини е писал стихове, сега чете.

Кротък, но инат.
Дал е лидерството на майка ми, но когато иска да стане нещо - то става.
На нейния фон изглежда леко флегматичен, но тя е толкова хиперактивна, та мисля, че и той е от активните. Но в нормални граници.

Никой от мъжете или дългогодишните ми гаджета на прилича на него.



Тема Re: И тати .. е мъж. [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ptj ()
Публикувано30.05.12 20:13



Не е нещо особено. Имал е достатъчно време и търпение да се приобщи към различни области на познанието.



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: И тати .. е мъж. [re: borecom]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано30.05.12 20:26



Нямам време да чета, че имам работа, но веднага ти отговарям: Баща ми беше един от най-страхотните мъже, които съм познавала. Не защото ми беше баща. Виждах (особено след като по-порастнах

) отношенията им с майка ми.... След толкова време тя още не може да го прежали.



Тема Re: И тати .. е мъж. [re: ptj]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано30.05.12 20:35



Не ти разбрах коментара.



Тема Re: И тати .. е мъж. [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ptj ()
Публикувано30.05.12 20:39



Имах предвид уменията му.

Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.



Тема Re: И тати .. е мъж. [re: borecom]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано30.05.12 21:43



Неслучаен бе увода ми.

Ако да бях се уповавала на пречупения през майка ми усет за баща ми, то той щеше да е антимъжа за мен.

Впоследствие осъзнах, че си е бил мъж та дрънка. Толерантен, деликатен в много отношения, твърд, последователен, понякога груб, грижовен .. готин. И не следвам неговия образ в изборите си на мъже, но няма да отрека, че видя ли черти, сходни на неговите, то този мъж ми става ценен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.