Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: borecom]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано31.05.12 10:46



Баси .. то по тая "универсална" логика, дто изкара Шляйката и ти го подкрепи с петте си крайника аз да съм намразила всичко мъжко в тоя свят.


Всичко, до което има отношение едно дете, му влияе в неговото възпитание- факт. Обаче ключето е в съотношението. А там вече нещата са толкова неясни, че е трудно да се определи крайния резултат.



Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 10:57



Темата за бащите си е ок, хич не ме е разтревожила даже. Беше ми забавно да я прочета, макар че не научих почти нищо ново от нея :)

М+З=ВЛ




Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: pravil_nick]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 10:58



е нема да мога да съ науча да съм лаконичен кат тебе, никогаж

М+З=ВЛ




Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: Aлиca.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 11:00



статистика, лиске, когато една извадка дава 98% успеваемост, спокойно може да се ползва езиковото приближение "всички"



М+З=ВЛ


Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 11:01



глупаците пишем глупости, умниците ги четете



М+З=ВЛ


Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 11:07



Къде видя, че изразът "Баща ми беше супер" се отъждествява с "Днешните мъже не чинят" или "Сегашните бащи - бащи ли са...?"

Ами питай колко от писалите в темата смятат, че бащите на децата им са поне толкова добри като бащи, колкото техните собствени и ше разбереш за ко иде реч.

И, повярвай ми, аз дори обичам свекито си, както и съпругът ми е първа дружка с тъща си. Просто ние и един ден не сме живели заедно с родители, нито сме ги ползвали за безплатни детегледачки.

За съжаление тоя западен модел не е широко приложим в родни условия - заради исторически натрупвания, народопсихологични отклонения,та даже и материални причини. Инак, да, това е панацеята :)

М+З=ВЛ


Редактирано от Hяkoй, koйтo ce шляe на 31.05.12 11:07.



Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.05.12 11:09



А какво се надяваше да научиш от нея?




Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 11:12



бе то и бившите ви мъжове са "покойници", ма не ги жалите много :)
ениуей, ако някой съ е почуствал засегнат от думите ми (в което дълбоко съ съмнявам), приемете искрените ми извинения.

М+З=ВЛ




Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: тpънчeтo]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано31.05.12 11:15



това, че деца пишат с любов за родителите си (тук изобщо игнорирам всякаква полова принадлежност) е хубаво, прекрасно, че и даже нормално :)
подтекста е съществен, авторът постави темата по един определен начин в търсене на паралели и аналогии и това мисля е същественото. а не че някой си бил обичал баща си. ми да го обича, някой пречи ли му?

М+З=ВЛ




Тема Re: И тати .. е мъж.нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано31.05.12 11:19



Ами питай колко от писалите в темата смятат, че бащите на децата им са поне толкова добри като бащи, колкото техните собствени и ше разбереш за ко иде реч.

Тутакси ти отговарям. За моя баща вече съм писала без превъзнасяне по качествата му на баща. Това, че ми липсва всичко онова, което беше, ей тъй, просто да знам, че го има, не значи, че не беше и деспотичен, и прекалено груб към мен, точно когато имах нужда от нещо съвсем друго. Когато излязох от дома на родителите си, отношенията ни станаха съвършени. Толкова за него като баща, при все че харесвам много негови качества извън тази му функция.

А за бащата на дъщеря ми няма защо аз да казвам каквото и да било- дъщеря ми вече е голяма и, за съжаление, не мисли, че той е бил достатъчно добър баща, а пък аз се опитвам да й обяснявам защо е останала с такова впечатление. Просто прекалено интровертните и професионално- встрастените хора трудно са там, където децата им искат да бъдат, когато имат нужда от тях, въпреки че могат да притежават ред други чудесни човешки качества. Но на неговото чувство за отговорност винаги мога да разчитам и днес той е по- добър баща, отколкото беше.



А между моя баща и бащата на моята дъщеря, както и между отношението ми към едното и другото няма нищо общо.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.