Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема пред развод  
Автор Petra Ecclestone (минаващ)
Публикувано29.05.12 19:15



посъветваха ме да си пусна темата и проблемът тук
честити празници на всички с малко закъснение!!........ изкарах празниците си в напрежение и рев!! тук трябва да благодаря на онези,които се опитаха да ми отворят очите въпрки,че имаше и много подигравки......
мъжът когото подкрепях и се чувствах зле, че е подтиснат..... имал връзка със семейна приятелка!! И ме напусна заради нея!!!! не само е правил секс и не само е нямал пари!! нямал пари..... имало спад в работата???? може би защото не е правил повечето си курсове за да спи в апартамента който са наели и плаща той!! мъжът и е разбрал първи а аз последна!!!! страхотен празник!!! и като си помисля че тази жена е идвала в дома ми и сам и слагала на масата......... споделяла съм!!! и те да лъжат така ида ни правят на маймуни!!! незнам да плача ли или да се смея! предателството ме боли.


само да кажа,че мъжът ми последните месеци само се оплакваше, ч е работата му намалял, нямал пари...... аз издържам и дори се притеснявах,че той се срамува и му е тъжно от това. не правихме секс и той изглеждаше тревожен........
стана ми ясно,че е с тази жена която е наша приятелка с нейния мъж от една година!!!!
имаме общ бизнес с него и кредити,които плащам аз...... само дела ми липсват!!



Тема Re: пред развод [re: Petra Ecclestone]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано29.05.12 19:43



Стегни се мацко , не се е свършил света.....просто един идиот около теб в повече....
Успокой се и помисли трезво, трябва ли ти такъв човек до теб.....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!


Тема Re: пред развод [re: Petra Ecclestone]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано29.05.12 19:49



Решението ви за развод е правилно. Изневяра особено със семейна приятелка не може да се прости.



Тема Re: пред развод [re: lud gidiq]  
Автор Petra Ecclestone (минаващ)
Публикувано29.05.12 19:51



мерси!! аз съм се стегнала.......не ми е трудно толкова раздялата и такъв човек.... трудно е че кредите са на мое име,бизнес.... трябва да го виждам и ккакво?? живял си е където му харесва и нас и тях и да ме прави на маймуна!!!! и аз да му влизам в положение че няма..........!!! и да плащам всичко аз каквото мога да наливам и сега ако тръгнем да се развеждаме да дели по равно...... откъде накъде??? да не е да ми даде всичко на мен...... защото от бизнеса ни аз изплащам кредит ако пострада той страдат моите разходи и задължения........ и на моя глава да се струва всичко и работа и бизнес и апартамент и всичко........ а той да си тръгне с куфар с дрехи?? а обидата и унижението и годините с него кой ще ми върне.............. да си спиш с врага и да ти забива ножа така ..... и откъде това лъжене и мазане на очите ми.... направи добро за да ти сервират ...........



Тема Re: пред разводнови [re: FilerO99]  
Автор Petra Ecclestone (минаващ)
Публикувано29.05.12 19:53



разводът ще ме съсипе чисто финансово........ да не говорим колко разходи са сигурно за адвокати и накрая аз пак в неизгодна позиция само с повече трудности които сама ще трябва да понеса и издържа!!!!!!!!!! за другата страна на нещата не искам да говоря........ хора в които толкова си вярвал и обичал и са ти били в дома и колко съм споделяла....... дала съм всичко в ръцете ми да ме правят на маймуна!!!!!!!



Тема Re: пред разводнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано29.05.12 19:56



Избирайте между честта и страха от финансови трудности.





Тема Re: пред разводнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано29.05.12 20:00



аз съм се стегнала е направила си най важното ....


След малко ще се включат , дежурните мъжемразки с подробности как да вгорчиш живота на новосформираната двойка , но не вярвам това да те направи по-щастлива....битовите проблеми за които говориш звучат сериозно и мисля че консултация с адвокат и счетоводител е наложителна.....

Мечтая да станеш такава, каквато беше тогава, когато мечтаеше да бъдеш такава, каквато си сега!


Тема Re: пред разводнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.05.12 20:09



Е, някои сме минали през подобен цирк, само дето си тръгна не с куфар, а с дрехите на гърба си и с личната карта...


Споко, преживява се, надживява се, даже след време се продължава напред с усмивка и без омраза
И кредита, и общия бизнес.... всичко се оправя, повярвай ми!
Трудно е първоначалното усещане за тотално предателство и самота, но и това отминава. Особено с малко помощ от приятели.
Само да добавя, че съм и с 3 деца, които гледам напълно сама, та опитай се да вярваш, че има светлина в тунела, която не е от идващия насреща влак



Тема Стоп, стоп, стоп!нови [re: Petra Ecclestone]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.05.12 21:04



Развода спешен ли е? Според мен, не се предприемат никакви генерални действия, докато си под афекта. Трябва да са минали силните емоции, за да взимаш трезви решения.
Ти искаш ли да се развеждаш или ще правиш опити да си го връщаш? Това решение взела ли си го вече? Защото "напусна ме заради нея", звучи многозначно. Дали е при нея с намерение да живеят заедно или се е изнесъл само от къщи, като бягство от евентулните скандали покрай разкритията?
Като че ли, много рядко се развалят едновременно и двете семейства. Едното устоява, напук на очакванията.



Тема Re: пред разводнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор ptj ()
Публикувано29.05.12 21:17



Не се притеснявай моето момиче - ще си намериш друг будала, шарани колкото щеш...



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.