Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Видяхте линови [re: coffeemate]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.05.12 00:48



Мога ли аз от нейно име, почти, да ти кажа нещо?


Тя пусна тема преди .. около месец, ще излъжа, но нещо такова, че майка й е болна.
Тя пише в тоя стил, не се ли научихте да четете различни видове писане??
И е права. Адски много агресия, омраза и простащина има около нас
И спрете с това напиване, хапчета и други видове наркотици., които приписвате на другите. Погледнете се...... ОГЛЕДАЙТЕ СЕ!!!

Понякога на хората им се пише каквото им е на душата, без да се съобразяват с ходилите на църква в неделя в тоя клуб!!!



Тема Re: Видяхте линови [re: coffeemate]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано30.05.12 00:49



Защо да сте различни неща?? аз си живея животът по някакъв начин, какъвто и да е> Яд ме е че всички тук са добри хора, а се правят на лоши, няма смисъл, нека винаги сме добри))
И мерси, ма няма с какво да ми помогнете, пък и прекалено много хора тук имат отрицателна енергия към мен, та няма нужда, нека са живи и здрави всички))) Благодаря ти все пак де))



Тема Re: Нещо да тинови [re: pravil_nick]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано30.05.12 00:57



кажа! Понеже си много голЕма тарикатка, и все се правиш, гледай себе си, пък посале мен, искаш ли? По-добре ще се чустваш все пак))) И не забравяй че аз може да съм най големия боклук на земята, но не съм самотна майка с три деца)) Желая ти успех))))и не се закачай за мен, просто недей!



Тема Re: Видяхте линови [re: chavdar4e]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано30.05.12 00:59



Ми не съм забелязала, извинявам се.
на теб нещо за напиване да съм ти казала?!
Няма какво да спирам да пиша това, което мисля, пък и е очевадно. Всеки има право да прави с живота си каквото иска, нали? Като иска - да се напива. Като се държи гадно с хората- никой пък не едлъжен да го гали по главата, нали?
И на мен сега ми идва импулса да ти кажа да си прочетеш постинга и да кажеш- не виждаш ли в него това, за което говориш- относно спрете това и спрете онова..."Адски много агресия, омраза и простащина има около нас "
На кого всъщност приписваш тези състояния?!
Аз си лягам- утре ще ти отговоря, ако има нещо. Лека!



Тема Re: Видяхте линови [re: Фakличka]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано30.05.12 01:02



Никой няма отрицателна енергия към теб. Стига фантазии и ти..
Пусни си темата от другия клуб тук и ще видиш, че хората тук са добри, въпреки караниците.
И дай нещо с което можем да помогнем. Все има с какво.



Тема Re: Видяхте линови [re: coffeemate]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано30.05.12 01:07



може и да няма, но от едно две изказвания и си правя извода..както и да, мерси, няма как да помогне никой)



Тема Re: Видяхте линови [re: coffeemate]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.05.12 01:23



Аз лично не мога да вирея тук.
Подлудява ме това, че хора, които не дават мнение и не участват в теми, свързани с клуба, някак веднага се появяват, щом има гадна клюка и надничане в чуждо бельо.
И продължавам да виня Мама Нети и Бореком, които са администратори на клуба, но предпочат ГЗС.
Тъжно ми е, че дойде човек да сподели проблем, няква дрисла го оспами, а двамата ни женени модератори може би са там..........



Тема Re: Видяхте линови [re: chavdar4e]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано30.05.12 02:03



Чавдаркова, много ти е тенденциозно изказването относно модераторите. За спама в онази тема- виждаш как е започнал. Ние може да спамим, НО не засягаме човека, пуснал темата. То сега кое е по-лошото- спамът или обидата? Дай да ги сложим на кантара? ти ако си автор на подобна тема- кое ще те жегне,м?



Тема Re: Видяхте линови [re: coffeemate]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.05.12 02:17



Абсолютно е тенденциозно и абсолютно го поддържам от поне половин година. Продължавам да съм срещу Нети и Борето.

Когато човек е в такава ситуация и влиза за първи път тук и спамът, и обидите му идват повече.

Когато аз дойдох с подобна тема тук, ме "нападнаха" Лира и Алиса, едната по-меко, другата по по-твърдо...Но и двете бяха прави. Всяка в неин си стил, но напълно прави. Аз имах сходен проблем, затова може би толкова се ядосах на спама. Върнах се там, преди 4 години, с бебето на 8 месеца, с оня, дето беше взел всичките ни пари, дето продаде апарата на детето, дето ме лъжеше с месеци....... че е платил да ходим семейно на море. Дето ми остави кредита, щото те тук ще дойдат да си го вземат, дето отиде при жена, която ми се водеше приятелка, дето забрав, че има деца.......

Още да пиша ли?



П.П. Пропуснах да спомена Даная, която през всичките тия години е била плътно до мен..

Да в го...ебаси .. заприличвам на един клубар тук, дето понякога бише безсмислено за повечено

Редактирано от chavdar4e на 30.05.12 02:22.



Тема Re: Видяхте линови [re: chavdar4e]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано30.05.12 02:22



Не, не пиши, и не се ядосвай, няма смисъл....чуй това






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.