Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
Тема Re: пропускаш нещонови [re: pravil_nick]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано29.05.12 21:21



Жената е неспокойна, има проблем....ако нямаше нямаше да пише. Да, нищо няма да го накара да я направи спокойна, един разговор само, но и това не е сигурно. Мразя такива мъгляви обещания от рода "няма проблем, аз ще се оправя", неговото ми звучи от сорта. Ти също не си в тази ситуация, че да скачаш до небето)))) Като си захапала, че няма проблем и филанкишията крив, че се чувства жената несигурна. Не е плюла по половинката си, кротни се. Плюене виждаш само ти, тя просто има да води едни разговори.



Тема Re: Дилеманови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано29.05.12 21:27



Докато се докара работата до "след време" всички ще са суперизнервени. А дотогава? Не сме на по 18-20, че да живеем само със и от любов и да не ни пука.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Дилеманови [re: XXLMORE]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано29.05.12 21:27



...тъй,тъй, така сме козите:)) ама не даваме на хората, ако имат желание да направят нещо за нас... оказва се, че има таквиз дето искат, па и могат...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Дилеманови [re: Gyly]  
Автор ptj ()
Публикувано29.05.12 21:30



Може би най-добрия вариант ще е той да замине сам за 2-3 месеца, а след като се ориентира малко в обстановката да заминеш и ти (неплатен отпуск). Не се страхувай, че договорът му ще е само за 3 години. Когато се адаптирате може да намерите и други изгодни варианти. Приеми го като лотариен билет.



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: пропускаш нещонови [re: tia9]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано29.05.12 21:30



Къде съм написала, че няма проблем ?! Написала съм само, че тя решението си го е взела .. И след като е така, няма нужда да се търси под вола теле и да оправдаваме вече взетото решение с качествата на друг човек. И, ако ти това не го виждаш и отчиташ като поплювка, за мен е такава от най-чист вид.





Тема Re: Дилеманови [re: anbra]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.05.12 21:35



1. Ти би ли се преместила в Търговище, ако те изпратят по служба?
2. Да получиш помощ, когато имаш нужда, драга, не е подаяние. Ти на лекар ходиш ли? Или в автосервиз?
3. Нямам нищо против хора, които знаят какво искат. Писна ми от хора, които си карат пубертета след развода.



Тема Re: Дилеманови [re: anbra]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.05.12 21:38



Ще се върна пак на първия си пост. Всичко опира до доверието. Ако вярваш, че човекът с когото си, може да се справи, тогава и нервите и всичко могат да бъдат преодолени. Само тогава си заслужава да направиш такава промяна в живота си. Ако му нямаш доверие, тогава този въпрос изобщо не стои, но пък се появява един друг- защо изобщо си с него.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Дилема [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.05.12 21:41



Приятелю Ксинг, проектираш върху всички разведени българки твой личен проблем с подобна. И това малко ти размътва погледа, освен че го прави крайно предубеден.
Не съм останала с впечатлението по- голямата част от разведените тук да са го ударили на бурен втори пуберитет след разводите си. Фазата на изтрезняването не я броим за част от голямата веселба, все пак.:))


Редактирано от PipilotaV. на 29.05.12 21:41.



Тема Re: Дилема [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.05.12 21:43



защо изобщо си с него.


Обичаш го, надяваш се... В един момент започваш все по- малко да се надяваш и чат- пат да се питаш дали не обичаш само ти. Например.




Тема Re: Дилема [re: anbra]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано29.05.12 21:43



... е те тука си абсолютно права....

...къде го чукаш, къде се пука...



Страници по тази тема: << 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.