Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Дилеманови [re: anbra]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано29.05.12 12:52



Ами май е до това- не питай старило, питай патило



Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано29.05.12 12:52



Тъкмо за самостоятелността иде реч тук, но наистина е добре първо да се чете, после да се пише.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Дилеманови [re: anbra]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.05.12 12:56



Едно е самостоятелен сам мъж без деца и куп ангажименти и самостоятелна сама жена с ангажименти-дете и т.н....определено точките са за вторият случай, така, че Ксинг го разбирам също





Тема Re: Извънтемен въпрос към модераторнови [re: anbra]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.05.12 12:59



Абе чета тук Кканелата по-горе и се чудя какви са тия заплахи и акции да търси и намира някой друг съклубар и да му чупи главата...много страшно става в тоя клуб нещо, направо отявлени заплахи ...малеййй, к'во ли ШЪ стане ако всеки вземе да търси и издирва нЕкой и му "чупи главата"...хм



п.с. Кой ли мА търси мен...се замислих..бегам си купя каска

Редактирано от LlRA.. на 29.05.12 13:01.



Тема Re: Извънтемен въпрос към модераторнови [re: LlRA..]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.05.12 13:01



Аз! Внимавай в картинката!



Тема Re: Извънтемен въпрос към модераторнови [re: XlNG]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано29.05.12 13:02



Тц...за теб една домашна баница или таратор и си готов обезоръжен...



Редактирано от LlRA.. на 29.05.12 13:02.



Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.05.12 13:06



А бе, не знам защо това към мен точно

, ама допускам че ти просто експонираш твоя проблем върху теми, в които проблемът "в странство заради любовта: дали- или" се явява леко маргинален спрямо основния.

За да зареже всичките си ангажименти, отговорности, навици, пък и удобства (колкото и на теб да ти изглеждат мизерни) един човек, трябва налице да са повече обстоятелства, освен едната страст. ТРябват доверие в себе си, но и в чувствата и отношението на другия, в переспективите, които имате заедно... Не ми казвай, че ти избираш жените единствено заради прелестта на топлите им, кафяви очи...И не ми казвай, че не си избирал твърде дълго.

Иначе, аз точно от мъжете никога не съм се оплаквала.:)


Редактирано от PipilotaV. на 29.05.12 13:06.



Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано29.05.12 13:16



обикновено хората биват упреквани в авантюризъм, а не в липсата му



ако не си забелязал - всеки в тази тема пречупва ситуацията през собствения си мироглед, настояща ситуация, натъртвам - настояща! /защото вече може би са минали през това, не е като да не разбират Gyly:)/
щото аз например веднага бих заминала, ама никой не ме ще

а така бих искала да имам причина да искам да остана тук...



Тема Re: Дилеманови [re: PipilotaV.]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.05.12 13:18



А бе, чадо, я се огледай наоколо и ми кажи какво виждаш. Виждаш ли млади хора на 18 години, напуснали семейството, работещи и живеещи самостоятелно, със собственна сметка в банката, собственна кола, купена със собствени пари или кредит, със собствен живот и самостоятелно мислене? А? Какво се чудим тогава, как мислят тези същите десет години по-късно?

ПС Ти се падна наред



Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.05.12 13:28



Знаеш ли какво виждам: прагматични в огромния си процент млади хора. И много, които са направили точно това- откъснали са се от дома на мама и тате и градят своя живот, отделно от тях. На повечето ми познати, съседи и приятели, децата им не са в България... Въпреки че нашите патриархални навици са малко по- различни от тези на едно средно- статистическо немско семейство.
Не се наемам да кажа кои от тези деца биха зарязали сигурност заради любов след време. Ти говориш за различни неща, за духа на едно време, в което растат хора, които нямат усещане за граници и следват реализацията си навсякъде. Но не просто любовта, Ксинг.
Май гледаме нещата от две различни камбанарии.




Редактирано от PipilotaV. на 29.05.12 13:29.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.