Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор razvedena ()
Публикувано27.05.12 23:20



Преди десет години щях да ти кажа- тръгвай и не мисли много.
Сега бих ти казала- направи си точно аритметиката и отработи всички варианти.
Имаш дъщеря и кредит, които допълнително ще натоварват нещата.
Ако толкова много държи на теб нека ти предложи брак и ако има притеснения направете един предбрачен договор.
400 евро са си 400 евро.
Не съм материалистка, но живеем в материален свят и всичко струва за съжаление пари.



Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано27.05.12 23:22



... къде е дилемата всъщност? поглеждайки съвсем, ама съвсем отстрани - не я видях... няма дилема... не говорите за важни неща, връзка, общо бъдеще, финанси, деца... говорите повече за него и много малко за тебе...всичко свързано с обвързване се възприема като натиск, ти дори си свикнала да не искаш да се обвържеш с него...той си мисли: няма да оцелея там, значи заминаваме, каквото и да значи това и ти си готова да тръгнеш, неясно къде... хм....
... дилема няма... поне за теб, аз не видях... за да работиш като медик( това какво означава) в чужда страна 6 месеца учене на език няма да са ти достатъчни... не искам повече да навлизам в лични неща... но нямаш дилема... имаш възможност да продължиш свободно напред сама в Бг...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Дилема [re: razvedena]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 23:29



извън темата...позачетох те, минали работи също...радвам се, че се осмеляваш да пишеш отново и надявам се в добро самочувствие:)



поздравления!



Тема Re: Дилема [re: LlRA..]  
Автор razvedena ()
Публикувано27.05.12 23:40



Отдавна не съм писала, чета понякога в клуба, но тази тема ми е близка и реших да си кажа скромното мнение.
Преодолях стреса след развода, успях да съхраня себе си и двете си деца и гледам напред.
Понякога разводът е най-доброто нещо,което е можело да се случи в дадена ситуация.Но трябва време да го осъзнаеш и приемеш.



Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано28.05.12 00:01



правилно ли разбрах, че той може и да не замине ако така решите заедно?
и колко е голяма дъщеря ти не знам и как ще се отрази това на нея - отварят ли й се добри възможности ако научи езика и изобщо... дъщеря ми много би ме интересувала.
съчувствам ти на дилемата ако перспективите в работата ти са добри в бъдеще... иначе аз бих духнала веднага от тук


три години са много време, много неща може да се случат дотогава.
моите възгледи за нещата много съвпадат с тези на borecom, но това до нищо добро не ме е довело, така че може би е по-добре да се съобразяваш с мнението на доказано Оправните с мъже... те се знаят кои са

Редактирано от тpънчeтo на 28.05.12 00:04.



Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.05.12 00:04



Това ще са или най-хубавите години в живота ви, или най-лошите.


Имате налице две деца, кредит и възрастен родител .. Като всяко обикновено статистическо семейство. Какво толкова те плаши ?! Ще се справите. При това в доста по-нормални условия. Проблемът обаче е, че не предлага брак ... ми се струва. А убедена ли си, че ако го имахте, пак нямаше да измъкнеш някакви доводи да не отидеш ?!

Мдаа .. определено ни увреждат тия разводи. Ако да бяхме в ония си години, когато си мислехме, че ще сме вечни .. даже колебание нямаше да имаш дали да тръгнеш или не.





Тема Re: ? [re: Gyly]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано28.05.12 00:13



ТВОИТЕ ангажименти диктуват и твоите условия в случая. Имаш дете за издържане и кредит за изплащане. Следователно, ако приятелят ти иска твоето присъствие в чужбината, предлагаш му брак, за да ползваш тези 400 евро фирмени пари за твоите нужди. Кое е толкова деликатно, та чак да не смееш да го поставиш на обсъждане?
Неприятно, но факт - ако тръгнеш с дъщеря си на негова издръжка и без брак, се поставяш в положението на зависима държанка, че и замесваш детето в тази авантюра. Любов или не, но овесваш собствените си интереси на косъм.
Мисли си.



Тема ? [re: MupaM]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано28.05.12 00:16



400 евро ..

Причина ли са за брак? А за раздяла?



Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано28.05.12 01:04



Да си сама /без дете/- да я правиш тая авантюра. Но с дете и кредит .....



Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано28.05.12 02:38



Не бих заминала ...не си губи работата, пък той нали ще се върне след 3 г.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.