Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дилеманови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано29.05.12 09:58



За съжаление изненадващо често се оказваме сами дори и ако сме в някакви отношения с другите.
Да жертваш себе си - имаш право, но да жертваш тези, за които си отговорен - не.
Лично мнение.

Върнах се да добавя, че дори да си в най-прекрасната връзка на света, пак нищо не се знае и пак е най-добре винаги да разчиташ основно на себе си.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.

Редактирано от anbra на 29.05.12 10:01.



Тема Re: Дилеманови [re: anbra]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.05.12 11:48



За сетен път се убеждавам, че за българката широкият свят е нещо страшно и опасно и не може да се сравнява със сигурността в родната панелка.



Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано29.05.12 12:09



Волно или неволно изместваш поантата. Широкия свят - да, но да си го осигуриш сам и да не зависиш от капризите на...да го наречем, съдбата, че да звучи по-приемливо.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.05.12 12:15



Ксинг, това е последното нещо от значение в темата на Джили, която, ако си чел внимателно, не е на "Вие" с широкия свят. Една различна географска точка и промяната, която носи тя, би могла да изиграе единствено ролята на своего рода лакмус в случая.




Тема Re: Дилеманови [re: anbra]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.05.12 12:35



Ами ако я е страх от нечии капризи, защо изобщо е с него, а? И каква е тази всеобща подозрителност, кършене на китки и ох на мами детенцето, дето сигурно е на двайсет години и по цял ден се чуди как да прати в събота майка си на „вилата“.



Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано29.05.12 12:42



Не я е страх там, където може и без него на зор време, т.е. не зависи от него по никакъв друг, освен емоционален начин.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано29.05.12 12:47



Знаеш ли, донякъде си прав.На времето бившия ми съпруг искаше да заминем за Канада, да зарежа панелката и да тръгна след него с трите си деца, той беше там, а аз гледах най-малката още бебе.А панелката даже още не беше моя.

Отказах му, казах му ако реши да остане там, но че аз няма да отида.До днес той съжалява , че не е останал там, а аз не съм съжалила че не заминах.Всъщност основния въпрос е не къде ще бъдеш, а с кого ще си там и доверието към този, с когото трябва да тръгнеш.По нататък живота ми показа безпределно ясно, че наистина съм била права да не се доверя на него, а да остана там, където със сигурност мога да отгледам децата си и без неговата помощ.
Аз като козирог съм привърженик на старата народна мъдрост"На вълка затова му е дебел врата, защото сам си върши работата"



Тема Re: Дилеманови [re: PipilotaV.]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано29.05.12 12:47



Нищо не съм чел внимателно, но ми писна от ориенталщини. Деца, родители, роднини, работа, лозе, сксии, котки, кучета, хамстери и един куп още причини за да оправдае собственната си несамостоятелност и нерешителност. Стойте си дома тогава и се оплаквайте от мъжете!



Тема Re: Дилеманови [re: XXLMORE]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано29.05.12 12:48



Що ли и аз като лъв съм привърженик на същата мъдрост...

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Дилеманови [re: XlNG]  
Автор XXLMORE (пристрастен)
Публикувано29.05.12 12:51



Защо е с него - ами явно има чувства към него или си въобразява, че има

Може просто да е от жените, които имат нужда непременно да бъдат с някого, за да се чувстват добре.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.