Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: АслЪ [re: borecom]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано28.05.12 14:29



Ти да не си някакъв граф, който дори и не подозира, че животът е материален?



Направо падам от коня, качвам се и пак падам...

Не ми говори за висшата любов и съзерцание под найлона на колибата в дъжда.
Тоооо...тогава циганята ще да са най-възвишените - само за любов живеят, дет се вика.
Ама чаветата им някой друг трябва да гледа.



Тема Re: АслЪнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано28.05.12 14:34



Мога и да допълня.



Един малко по-личен въпрос - как бе, мама му стара, се любят тез хора от горното описание?!? Любят - подчертавам, целуват, отдават, обладават, галят, харесват .. ако в главите им са само бивши, настоящи, техни или нечии деца, апартаменти и собствености, банки, супи, кой кому дължи и .. прочие.
Щот се си мисля, че и тва е част от избора им да живеят заедно.

Ако греша - Джили да ме поправи, нея питах защо иска да е с този човек. Но тогас не виждам що има дилема?

Ако не греша, а и в нея ги има, тез 'бабините ми деветини' обичи - то тя дилема има. Решима .. с партньора и.



Тема Re: АслЪнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.05.12 14:35



Направо падам от коня, качвам се и пак падам...

За сетен път се уверих: общуването в КНР е опасно за вашето здраве.:))




Тема Re: АслЪнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.05.12 14:36



Борето го разбирам чудесно, а вас изобщо не. Има висша любов, само дето не я виждате.... заровени в материалното



Тема Re: пропускаш нещонови [re: tia9]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.05.12 14:37



Това Джили ли го е написала или Лира ?!
И Джили сега ли узнава, че той ходи всяка събота и неделя да им готви и издържа бившата си жена ?! Взела ли го е с тоз му кусур ?! Взела го е. Ся ко очаква ... внезапно той да спре да готви и издържа бившата ли ?! Поради ква причина ?! Че не схващам. Стига сме писали глупости, викам аз ... пожелателни. Ровим там, дето не сме наясно и не ни е работа.





Тема Re: АслЪнови [re: borecom]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.05.12 14:38



Е как как. Правят си сметките и това е, друго няма



Тема Re: пропускаш нещонови [re: tia9]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано28.05.12 14:39



Добре, бе, да му се не види, тая бивша ич никакви доходи ли няма, та говорите за отглеждане? Не работи ли? Какво прави? Дъщеря и е голяма, както разбрах?



Тема Re: пропускаш нещонови [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.05.12 14:40



Джили каза, че иска да чуе откровени мнения. Ако аз имах желанието някога да чуя такива, бих пуснала тема какво да правя в един определен момент- е, не съм пуснала такава, защото никога не съм искала да чуя мнения. Каквото и да ми казва някой, само аз знам какво е в главата и сърцето ми, примерно.
Не исках да говоря за себе си, а да бъда по- ясна, пък дали успях е отделен въпрос...:))

Ти толкова бързо ли се отказваш, бе, Правилник?




Редактирано от PipilotaV. на 28.05.12 14:41.



Тема Re: пропускаш нещонови [re: pravil_nick]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.05.12 14:42



Чела съм го преди от Джили......ако правилно си спомням. Възможни са многжо варианти, ако е било след скорошен развод...да, може да си помислиш, че е период на адаптация на съпругата, нужна и е помощ........но това са теории. Не ровим Правилник, изказваме мнения (грешни или правилни е друга тема) За мен тук има неприключени отношения и толкова, не е въпрос на подписи и печати, а доста по-сериозно.



Тема Re: АслЪнови [re: danaia nn]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано28.05.12 14:49



Докат се ебем с бившите ли?






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.