Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: пропускаш нещо [re: PipilotaV.]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано28.05.12 13:41



Много добре те е разбрала. Обаче и харесва хем да се пише приятелка на въпросната, хем да чете как я правят на две стотинки. Само Лира си мисли, че е останала неразбрана.
За съжаление това е форум и ограничаване на някакви психо-пиянски изяви е нереализуемо. Така че можеш само да си наблюдател и чат-пат да отреагираш, ама ... няма спасение.



Тема Re: хм [re: LlRA..]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано28.05.12 13:54



И на мен ми бяха непознати, ама ме запознаха с тях по спешност, че и даже си изиграха и ролята тия недонатаковали се уж бивши взаимоотношения.
Що го казвам това ли?
Само с една идея.
Да е ясно, че го има туй чудо - недоизваденият кур, който върви с недоначесания сърбеж в комплект.

Малко на Алиса приличам в това изложение, ама на, така ми иде да го кажа пък.
На Джили предполагам вече и е ясно, че облаците са се струпали отдавна над нея и развръзките предстоят скоро.
Ако те не заминат като семейство в чужбина сега, то след това, независимо какво и къде ще правят и живеят, със сигурност ще се разделят.
Това мисля аз.

WALL·E


Тема Re: хм [re: LlRA..]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.05.12 14:10



Майка ми и баща ми нямаха нови семейства. Второ - не го правеха по задължение, а при нужда. Трето - що ми се струва, че Джили е заварила това положение, от което следва да е знаела предварително, от което пък следва, че е направила съзнателно избора да приеме този мъж, съде с всичките му багажи. Ко ревете там, дето не ви е работа ?! ... не разбирам.





Тема Re: пропускаш нещо [re: pravil_nick]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.05.12 14:11



Напротив, не ме познаваш......не бих позволила такова нещо, не е нормално. Да се държат нормално един с друг, да си помагат - да. Да отглеждаш бивш съпруг, е, извини ме.....полубременни са ми тези отношения.



Тема Re: пропускаш нещо [re: PipilotaV.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.05.12 14:13



Да, бе ... И аз, ако съм, събирам багажа и тръгвам, ама ей на ... хората са различни. Едни мрънкат, други действат, трети не отказват помощ, четвърти са деликатни и толератни и т.н. и т.н. Та ... темата не е за тва да съдим кой на кого помага ... нали ?!





Тема Re: пропускаш нещо [re: tia9]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.05.12 14:14



Кой го каза това "отглежда" ?! Копирай ми.





Тема АслЪ [re: Aлиca.]  
Автор borecomМодератор (клубарЪ)
Публикувано28.05.12 14:20



На фона на описаното от тебе кви емоции, кви близости, кви морални догми, кви пет лева?!?
Всичко в тоз живот е тъмни сметки и негативизъм.

Изненадан съм и задължен от обстойния ти преглед. Колкото и глупаво да звуча, се си мисля че напуснем ли 'красивите нанизани, като в любовно писмо' чисто човешки отношения, се превръщаме в калкулатори. Е мерси .. аз не съм. Нито ми се живее с такваз жена.

Както винаги, ме прочете като Дявола евангелието. Та, да те върна в думите си:

Първо, темите със заминаването и брака, са две съвсем отделни и несвързани теми.

Второ, подсказах една по-хубава гледна точка на Джил, а именно тези години, месеци и/или опит да го приема не като загубено, а като един по-различен етап от живота си - да го поживее, да попие една друга култура и език и опит .. кой е казал, че непременно е лош?



Тема Re: пропускаш нещо [re: pravil_nick]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.05.12 14:20



А бе, Правилник, има тема, тя събужда въпроси и разсъждения: та... разсъждаваме си.






Тема Re: пропускаш нещо [re: pravil_nick]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.05.12 14:20



Всяка събота и неделя ходи и пресипва, готви им....един дявол знае защо, може пък да не могат да готвят. Издържа дъщеря си и бившата си жена, не и помага.....ангажиран е с издръжка. Просто чета това което пишат, Правилник. Не бих позволила някой да ме "отглежда" и да троши нервите на жената с която е уж в момента. За мен там отношенията не са приключили, полусвободен е ....не бих се доверила. Няма да повтарям Наглеца.



Тема Re: пропускаш нещо [re: PipilotaV.]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано28.05.12 14:27



Разсъждаваме, ама ... не помагаме. Аз да съм у тия колебания, след тая тема .. сте ме отказали окончателно.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.