Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: пропускаш нещо [re: Aлиca.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.05.12 12:02



Аз изобщо не бих й обръщала внимание, както правя от много време насам. Но ми стана кофти за Джили, колкото и на някой да не му се вярва.




Тема Re: пропускаш нещо [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано28.05.12 12:05



Да и 5-6 бърбъна и гроздова



Тема Re: Дилема [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 12:07



Можеше да ми го съобщиш на бележки, а да не проявяваш неуважение и да спамиш в темата на Джилката!

Както и да е...сега вдянах...и пак моля, не се обръщайте към мен, аз не съм настойник на никой тук! Пълнолетни хора сте-оправяйте се.

Аз излизам от темата, защото много харесвам и уважавам Джили, познаваме се лично...и каквото имам ще и го кажа лично!

Вие тук се оправяйте!



Без мен обаче в опитите за интрига в темата на Джили!
Чао!



Тема Re: Дилема [re: Gyly]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.05.12 12:09



Джили, твоята дъщеря на колко години е и ще посещава ли училище в съответната страна? Задавам този въпрос, тъй като не всички държавни училища зад граница са добри, а частните обикновено са доста скъпи.
Аз се присъединявам към мненията на повечето от тук присъстващите, че ако решиш да заминеш с него е добре да сключите брак, за да можеш да разчиташ на тези 400 евро. В противен случай се превръщаш - ти и детето, в напълно зависими финансово, в чужда държава, без да си в състояние за печелиш пари поради незнаенето на езика. 400 евро не са кой знае колко, но поне са някакви джобни, с които да покриваш твои належащи нужди.

Редактирано от copadevino на 28.05.12 12:11.



Тема Re: пропускаш нещо [re: PipilotaV.]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 12:14



Ах, како Сийке:))...ок, още снощи с Джили се разбрахме по случката и понеже се знаем, тя разбра...сега спокойно, няма какво да ти е кофти за Джили...разбрали сме се:)

...тя дори благодари за изясняване на нещата

Случаят по темата на Джили е друг и съветвам да се концентрирате там, а това, което породи с напъните си е само СПАМ...мисля, че мода Боре, беше против спама...до сега не виждам забележка от него за това.
Обаче без мен...както казах...защо отакова темата, не е ясно...всъщност, ясно е...но оправяйте се.

А най-добре си пусни отделна тема по вълнуващите те въпроси относно снощен спам...само разводнявате темата на жената.

Редактирано от LlRA.. на 28.05.12 13:30.



Тема Re: ? [re: borecom]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано28.05.12 12:17



... не са лимитирани, а зависи от договора, който се сключва с фирмата работодел, това може да се договори с работодателя и да е за срока на договора му.... т.е. за 3 години... но за тази цел трябва да има съпруга и да каже, че иска тя да е с него... и ако това не се включи писмено в договора, да забрави за тази помощ т.нар съпруга...

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: Дилема [re: copadevino]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 12:19



Копа, явно не си чела цялата тема...щерката на Джили завършва бакалавърска степен:))...голямо момиче е:))

Голяма е и щерката на господина...под деца, тук не се има предвид малки деца под 18 г....но знаеш, нашите гарджета все са си малки за родителите





Тема Re: пропускаш нещо [re: LlRA..]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.05.12 12:22



Интрига няма.
Прочети някъде, моля те, какво значи интрига. Знам, че ти харесва тази думичка, но не й е мястото тук.
Опитах се да реагирам що- годе деликатно на нещо, което снощи бях подминала, защото обикновено чета избирателно и спазвам някаква "хигиена"- явно не трябва да се изненадвам, че не ме разбра.




Тема Re: Дилема [re: LlRA..]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано28.05.12 12:27



Е, още по-добре. Тогава пари за училища в чужбина няма да се дават. Въпреки че предполагам Джили все още помага на дъщеря си финансово, докато завърши и магистратура има време.



Тема Re: Дилема [re: copadevino]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано28.05.12 12:29



Да.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.