Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Алби - Аквамарин  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано13.05.12 09:16



В клуб 40-50 прочетох това:



Аквамарин е наш Алби, някои го познават лично. Информацията от линка звучи трагично, но е препредадена от виртуални никове и непотвърдена от реално познаващ Алби човек.
Надявам се, да не е истина, но поствам новината тук, защото някои от четящите и пишещите го познават и имат възможност да проверят дали наистина Алби си е отишъл от този свят. Ако е така, мисля, че му дължим последно сбогом.
Той беше член на този клуб.



Тема Re: Алби - Аквамарин [re: Aлиca.]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано13.05.12 09:50



проба, че имам бан :)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут.
Ма редактирам, щото не знаех дали мога пиша :)

Чуй ко щи кажа Лисо....
Казал съм едно...ама отпреди многоооо години.......ако пукна....сакам ме изгорят и да ме пръснат над морето ми .....ама от хеликоптрУ са достатъчно шумни перките, че да не слушам женски глупости, дорде се ръся :)

Редактирано от 4usmivki на 13.05.12 09:56.



Тема Re: Алби - Аквамарин [re: 4usmivki]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано13.05.12 10:17



до вчера искаше бързо бързо да умираш с раково болните? или вече не искаш?
с извинение за спама, но се надявам поне малко да те е срам за глупостите които написа на хората в клуба на раково болни!





Тема Re: Алби - Аквамарин [re: Aлиca.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано13.05.12 10:25



Ами, какво да кажа... Дано е намерил най- после покой. Проблемите, които имаше със самия себе си, бяха явни. И в един момент агресията се е обърнала към самия него, ако тази информация е достоверна. Но едва ли някой би си правил безвкусни и идиотски шеги със смъртта...

Дано почива в мир.




Тема Re: Алби - Аквамарин [re: Фakличka]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано13.05.12 10:30



не всичко е от мен....
Ама карай - от мен да е.
Ще се включа.
Ами ако се усетя кофти и в тежест.....лягам и умирам бе.
Да живееш на лекарства и по график - я си умирай и не тормози другите.
не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут

Редактирано от 4usmivki на 13.05.12 10:59.



Тема Re: Алби - Аквамарин [re: 4usmivki]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано13.05.12 10:34



Отврателно..........вече удари всякакви дъна. Всичко това е гнусно и долно, а и не говориш истината. Лицемер си, а удряш хората където не трябва...... Само едно ще попитам, защо водиш родителите си на лекар? Наистина вече имаш нуда от помощ..........



Тема Re: Алби - Аквамарин [re: 4usmivki]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано13.05.12 10:48



Боледуваш отдавна и не е лошо да потърсиш психологическа помощ, преди човещината ти да е деградирала съвсем, самозатворена в собствения си, "единствен под слънцето", проблем.




Тема Re: Алби - Аквамарин [re: PipilotaV.]  
Автор ptj ()
Публикувано13.05.12 10:59



Не си права. Хора, постигали всичко в живота си сами обикновено имат доста по-различна ценностна система от приетата за статуктово в обществото. Цинизма много често е признак на мъдрост и виждане "над" проблемите на обикновените хора.



Жената е слабо, беззащитно създание, от което няма спасение.

Тема Re: Алби - Аквамарин [re: ptj]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано13.05.12 11:02



Баси как кофти ме бъзна :)

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут


Тема Re: Алби - Аквамарин [re: PipilotaV.]  
Автор 4usmivki ()
Публикувано13.05.12 11:04



Кат стана на 45....ще си мисля дали съм боледувал на 35 или да забърша близката 18-годишна

не забравяй кой си, откъде си и с какво си бил обут



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.