Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: за задържанетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано21.05.12 02:51



Този, който е в подчинена позиция и има интерес да задържи, ще (се опитва да) задържа. Остатък от патриархално мислене, което, обаче, не бива да се подценява.

От друга страна, мъжете, които инстинктивно осъзнават, че не са котируеми, обикновено обичат да играят на тая струна - я, бейб, (или още по-ужасно: мацо, сладур, или там нещо си от кулинарията или колхоз-фауната), задържи ме. На тази песен, обаче, се връзват обектки, които така или иначе не биха ги привлекли... та.. в резултат сапунка...

Мисля. че въпросът ти би бил неразбираем за привлекателни млади жени на около 20-35; та... това изчерпва отговора ми. А и, предполагам, надеждите на клубните котараци.

За общо утешение:

Редактирано от crystalkyle на 21.05.12 03:04.



Тема Re: за задържанетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано21.05.12 05:43



Между интересите, целите и чувствата на хората винаги и винаги ще има разминавания. С напредването на възрастта ми се струват все повече и по-големи разминаванията и все по-трудни влюбванията.



Тема Re: за задържанетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано21.05.12 07:33



Звучи мик точно толкова малоумно, както и един друг израз - 'семейните жени избягвали да дружат с несемейни, защото "пазели мъжете си".




НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ-ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!!

Тема Това вероятно е архаизъмнови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано21.05.12 07:38



от времената, в които жените са декларирали, че искат моногамна връзка. В днешно време - жените си търсят нещо за ебане също като мъжете, но го намират доста по-често (поради биологията), та "гледай да го задържиш" се използва в чисто материалистичен контекст - "с други думи - гледай да го накараш да те издържа и да не те хване като се чукаш с други".



Според мен е нещо такова. Аааа, сега - понеже ви знам, че тук сте все от милионерка нагоре и супер-модел - 2 крачка встрани - присъстващите се изключват.



Тема Re: за задържанетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.05.12 08:54



Усилилия съм влагала в качеството на една връзка, но не и за "задържането" на един мъж- може би и заради това въпросното задържане не е било проблем. И не ми е много ясна идеята- пожелание "да гледаш да задържиш" някого. Израз на недоверие и намек, че жената, към която е отправено пожеланието, няма ресурс да задържи трайно внимнието на един мъж? Израз на крайно отчаяние и лош опит? Или на вид прагматизъм от вида "задръж златната гъска", че без нея...?

Апропо, не разбрах с кого трябва да се ръфам.

Но отчитам, че тук междувременно силно сте се забавлявали през уикенда.


Редактирано от PipilotaV. на 21.05.12 08:55.



Тема Re: за задържанетонови [re: chavdar4e]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.05.12 08:57



+1, дет' се е казало.




Тема Re: за задържанетонови [re: HAДEЖДA™]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано21.05.12 09:07



Да, има обаче такъв тип жени, наистина, които пазят мъжете си, въобразявайки си чужди посегателства, и съхранявайки със зорко око сякаш най- голямото и скъпоценно постижение на живота си. Не казвам, че готиният и добър мъж не е съкровище

, но не смятам, че трябва да бъде третиран като идиот, когото дебнат изкушения на всяка крачка, с които той сам няма ресурс да се справи. Малко повече доверие и уважение към чувствата му и главата, която носи на раменете си, вършат повече работа.

Една такава някогашна приятелка може да се каже, че изгубих преди години по подобен смешен повод. Бях, така да се каже, сватовницата между нея и бъдещия й мъж (човек от моя кръг, с когото се познавахме), но когато се ожениха, дали защото бях прясно разведена като за първи път, дали защото е разбрала, че някога мъжът й ме е харесвал, но между нас никога нищо не е имало, тя започна да се прави на все по- разсеяна да се виждаме, особено пък и в негово присъствие. Така и се отчуждихме постепенно през годините, а когато усетя една жена като свръхревнива, не настоявам- мисля, че няма по- голяма досада от такъв вид притежателно поведение.


Редактирано от PipilotaV. на 21.05.12 09:09.



Тема Re: Какви теми пускаш...нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор echr ()
Публикувано21.05.12 09:45



Не знам, писна ми да ми е трудно - с мъже, с всичко. Искам вече да мий лесно и да се науча да седя при мъже, дето искат те да ме задържат и да ме возят на яхтата си



Ако има такива сред тука списващите, да се обаждат



Тема Re: за задържанетонови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано21.05.12 09:51



Под стража?





Тема Re: за задържанетонови [re: PipilotaV.]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано21.05.12 10:00



Това е вид спорт, ма!
Една професионална кучка е пълна с енергия и това и доставя удоволствие явно.
Да натрива носовете на конкуренцията със и без повод.
Па била и въображаема тая конкуренция.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.