Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оооооо....нови [re: danaia nn]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.05.12 21:57



ми...чуват се разни работи, не е като да не се.





Тема Re: Оооооо....нови [re: danaia nn]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 21:57



Ще изляза за няколко часа и като се върна ще продължим. Ти отдавна ме наобикаляш- дай да видим всички на какво си способна, за едната ревност и чест женска!





Тема Re: Оооооо....нови [re: coffeemate]  
Автор danaia nn ()
Публикувано20.05.12 21:59



Красивите жени не са човеци. Те минават през всичко. Е така

и човещина не искат, нема нужда просто



Тема Re: Оооооо....нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано20.05.12 22:03



ми добре, ама ти не си в тях отдавна, темата ти го доказва



Тема Re: Оооооо....нови [re: danaia nn]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 23:45



Онемях...
Чакай се съвзема от постинга ти





Тема Re: Оооооо....нови [re: danaia nn]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано21.05.12 00:03



Данайке. Много те моля. Не ме подценявай чак толкова много. Ако бяхме на приказка на две очи- щях да те оставя "да плуваш" в каквото плуваш. Честно.
Но понеже съм казала тук- ще има кръстосване на шпаги- и ще го направя. За да няма после "аз не те разбрах" и да не се влачи тази тема още дни наред.

По точка - хубост казах одеве- хубава жена си. Обаче ти ми се качваш на главата с тая твоята хубост.

Ми жено, не си красавица. Никога не си била. Нормална жена си, както всички тука жени, дето пишат. Освен това ти казах индиректно, но сега ще ти го кажа в прав текст- красавиците не са с подпухнали лица. Разбираш ли сега, защо ти трябва човешки подход в комуникацията с хората, м? Щото си си оголила задника отвсякъде. Не предизвиквай лошото в хората. Никой не ти завижда. На кое да ти завижда,м? На безпаричието ли, на безработата ли, на битовия ти алкохолизъм ли.... На кое отгоре си позволяваш да хапеш хората тук?! Ти като озлобееш и незнаеш на кого налиташ... Тебе съм те чела се сваляш с всички .. с жените се хапеш постоянно.. кога забрави, че ти вееха мръсните гащи тук.. от твоят приятел.. А да добавя- ти си живееш с илюзията, че си повече от другите и заслужаваш повече от гаджето си. Това се чете от постингите ти. Едно голяямо високомерие и една безпомощност. Стегни се. Стани човек. През нищо не си минала, така като гледам. А Наглеца, колкото и да е простак, е човекът, който те обича. Като ти гледам наклона по който си тръгнала- злобно пиянство и безработа жена.. и една приятелка, дето няма да ти помогне да се извадиш от калта и все ще те бута в конфронтации с хората..



Тема Re: Оооооо....нови [re: coffeemate]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано21.05.12 00:09



Иииииииий, начи...
Никаква деликатност у теб...





Тема Re: Оооооо....нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано21.05.12 00:15



Дай да спрем, че ми стана кофти. Знаеш ли колко усилия ми костват да се държа на тая вълна? Аз по принцип съм оперирана от чувство за хумор. Трудна работа да кажа нещо забавно. Вечно съм сериозна. Вечно гледам да намеря доброто у хората. Ама пусто.. все ме неразбират някак..
Все гледат да си изкарат комплексите върху мен. Направо съм жертва


Та тук още преди време си казах, че ако вляза да пиша- ще съм корава и злобна, докато влезем на една вълна. Ако не влезем- оставам си лоша.
А иначе не съм..



Тема Re: Оооооо....нови [re: coffeemate]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано21.05.12 00:18



Веднага те усетих, че нямаш чувство за хумор

...което съвсем не е за Фалба у тоя живот.

Гледам и мисия си си намерила



Тема Re: Оооооо....нови [re: LlRA..]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано21.05.12 00:20



Ми да. то и аз като теб- с мисия.
И да.. много е лошо човек да е без чувство за хумор, нали?






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.