Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: :)))))))))))))нови [re: Haглeц]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.05.12 20:26



Кои са щурвите

от КНР?



Тема Re: :)))))))))))))нови [re: LlRA..]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано20.05.12 20:34




;d'udj



Тема Re: :)))))))))))))нови [re: Orcad]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.05.12 20:37



Спосибо!

Което ме подсети, вместо да се мотам тук да ида и потърся някой московски или петербургски чат да си побъбрим...тия са уникални сладури, обичам ги





Тема Re: Оооооо....нови [re: Haглeц]  
Автор Orcad (регистриран)
Публикувано20.05.12 20:41



нема щурви
всичко се изчиства в боя

после...и баси тишината
все проходит





Тема Re: Оооооо....нови [re: danaia nn]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано20.05.12 20:46



Ей сега веднага почвам, защото каза, кое става и кое не става.



Тук разни чуденки, защо се случвало това. Ми аз лично тази закономерност я знам. Чиста ответна реакция.

Този, който го е изнесъл този линк, е търсил благодатна почва. И я е намерил, както се видя. Ще кажеш, че ти не си участвала, обаче навика да се говори в множествено число, който и ти гледам имаш, междувпрочем, те е вкарал под общия знаменател.

Макар, че ще ми остане загадка, твоята пък снимка, как се е оказала и тя на този мегдан, тъй ще е тя. Докато има изрази, като "онези", нещо написано в трето лице, нещо в множествено число, ще има и невинни жертви, и все така ще ти е смешно, когато си ти. Дано да са ти останали повече животи



Тема Re: Оооооо....нови [re: danaia nn]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано20.05.12 20:56



мен хич, на твойта дойна крава мога само да и съчувствам. не е лесно мъж все да го клатят, затуй нервничък - разбираемо.





Тема Re: Оооооо....нови [re: Haглeц]  
Автор danaia nn ()
Публикувано20.05.12 20:57



Ти си от Филибето колкото и Лили е от Бургас. Както се разбра и Лира е някаква селянка

Айде млъквайте и слушайте Оркад. Той поне е свестен



Тема Re: ето тук се помотвамнови [re: Orcad]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.05.12 20:57









Тема Re: Оооооо....нови [re: Aлиca.]  
Автор danaia nn ()
Публикувано20.05.12 20:59



Алиса, ако ще се караме да е в друга тема. Това вече е сериозна работа и трябва да се концентрирам. Тел на мъжа ти включен ли е :)))))



Тема хе... кеф.нови [re: Aлиca.]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано20.05.12 21:01



Един твой постинг да ми хареса...безусловно!




Не искайте много, за да може да платите цената.


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.