Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: coffeemate]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано20.05.12 12:34



Не ма, Душа!
Ти си явно от типичните психоболни от КНР.
Що ти е лагер, когато си имаш за изпускане толкова много дъх на гнило от психиката?
Развличаш се тук, нали?
Щото аз така мисля. Че се развличаш.
Заедно с другите от всички лагери, каквито и да са те.

WALL·E


Тема Re: OFF Да се похвалянови [re: danaia nn]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано20.05.12 12:35



И кво по скайпа - Тук Пловдив, тук Пловдив...



Знаеш, граЦко, че това, което се пише тук сега, тръгна от клуб "Интрига" - т.е. 60-160

Ама там Надето забърса акото на Лира.
Сега си е пила хапчетата, ама вчера доста си изтърва нервичките и лъсна простотията й.



Тема Re: OFF Да се похвалянови [re: danaia nn]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано20.05.12 12:36



Разбира се .. Когато дир-а започне да пречи на работата, зарязваш работата ..







Тема Re: :)нови [re: Haглeц]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 12:37



Ми развличам се, разбира се. И ти се развличаш. За дъх на гнило няма да говоря с теб баш. За психопортрети пак. То със себеподобни човек най-трудно се разбира





Тема Re: OFF Да се похвалянови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано20.05.12 12:37



Аз продължавам да съм си проЗта и тук и сега и винаги ве!...нема се обиждаме на овладяванка някаква





Тема Re: OFF Да се похвалянови [re: pravil_nick]  
Автор danaia nn ()
Публикувано20.05.12 12:40



Работата може да чака, ама дира не. Докато се обърнеш и дошла някаква от психоанализа да ти коментира снимката след 5 месеца, бе простотията не чака



Тема Re: :)нови [re: coffeemate]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано20.05.12 12:40



Красавицата ми тя, анализаторна, чак дълбоковлагална.



WALL·E

Тема Re: OFF Да се похвалянови [re: LlRA..]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано20.05.12 12:42



Да, ама къде е памперса с акото от клуб Интрига?





Тема Оооооо....нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано20.05.12 12:43



Аз най-после вдянах, какво се случва, защото до сега четох в някакъв недоумяващ унес.

Пореден опит да се прехвърли от болната на здавата глава на тия/ония от КНР-то. Те всичко носят



Ясно. Всичко си дойде на мястото



Тема Re: :)нови [re: Haглeц]  
Автор coffeemate (ентусиаст)
Публикувано20.05.12 12:44



Виж се как се похлъзваш- не можеш да изтърпиш, че те нарекох простак ли? Нали сам се определи като такъв. Сега що се дразниш?! Да съм те обидила на друго? Ми не. Значи ти не се мислиш за простак. Така излиза от този дълбок

анализ.
А ти мен имаш мегдан да ме обиждаш до утре- на мен ми е все тая и ти се усмихвам широко . От мен нищо освен наистина това, което мисля за теб, няма да чуеш.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.